výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

54.ročník Chodské 1500, VC na 100m

Domažlice (17. 8. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 34.17
2 113 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.10
3 91 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 36.69
4 80 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 37.01
5 134 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 38.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.79
2 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 37.54
3 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 37.74
4 121 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 37.86
115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 34.17
2 113 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.10
3 91 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 36.69
4 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.79
5 80 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 37.01
6 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 37.54
7 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 37.74
8 121 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 37.86
9 134 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 38.18
115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS

300 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 38.27
2 9 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 39.45
3 18 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 39.65
4 19 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 39.79
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 15:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 42.09
2 87 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 42.49
3 86 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 43.15
4 83 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 47.17
16 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 15:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 42.64
2 55 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 43.61
3 84 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 44.86
4 48 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 47.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 42.09
2 87 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 42.49
3 47 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 42.64
4 86 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 43.15
5 55 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 43.61
6 84 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 44.86
7 83 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 47.17
8 48 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 47.86
16 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS

300 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 40.59
2 60 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.60
3 58 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 41.72
4 106 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.68
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 59 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 43.87
2 105 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 44.41
3 6 Karolína BlažkováKarolína Blažková 03 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 44.86
4 29 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 45.82
5 104 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.82
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 43.77
2 13 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 44.09
3 30 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.28
4 49 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.33
5 89 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 46.55
6 34 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 49.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 47.29
2 36 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.44
3 7 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.48
4 35 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 47.87
5 39 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 48.77
6 40 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.8.2019 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 45.54
2 32 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 51.32
3 12 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 52.47
4 14 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 57.32
5 2 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 60.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 43.77
2 13 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 44.09
3 30 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.28
4 49 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.33
5 31 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 45.54
6 89 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 46.55
7 3 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 47.29
8 36 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.44
9 7 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.48
10 35 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 47.87
11 39 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 48.77
12 34 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 49.43
13 40 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.22
14 32 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 51.32
15 12 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 52.47
16 14 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 57.32
17 2 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 60.74

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 62.76
2 28 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 67.08
3 29 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 74.28
Poznámky:
Hromadný start od čáry.
Celkem 3 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 53.00
2 36 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 53.34
3 20 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 54.54
4 25 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 55.01
5 35 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 57.83
6 42 Šimon ŠitraŠimon Šitra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 57.96
7 27 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 58.56
8 23 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 59.06
9 11 Alex MačejovskýAlex Mačejovský 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 64.11
10 43 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 69.03
11 41 Adam DuníkAdam Duník 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 77.39
Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNS
Poznámky:
Hromadný start od čáry.
Celkem 12 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 64.50
2 17 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 72.22
3 22 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 75.03
4 39 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 78.61
5 37 Nikola HurdlákováNikola Hurdláková 13 NeregistrovanýNeregistrovaný 4 96.88
Poznámky:
Hromadný start od čáry.
Celkem 5 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 53.95
2 1 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 55.77
4 46 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 56.79
5 14 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 58.28
6 15 Adéla BurlováAdéla Burlová 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 58.82
7 18 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 NeregistrovanýNeregistrovaný 16 59.26
8 30 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 61.24
9 44 Elen KošňarováElen Košňarová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 61.90
10 26 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 NeregistrovanýNeregistrovaný 14 62.15
11 19 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 64.72
12 7 Lucie CeludováLucie Celudová 10 NeregistrovanýNeregistrovaný 3 65.24
13 13 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 65.86
14 45 Elena ŘehákováElena Řeháková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 66.06
15 38 Adéla HurdlákováAdéla Hurdláková 10 NeregistrovanýNeregistrovaný 6 67.14
16 47 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 67.39
MS 9 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12 53.43
MS 5 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 51.36
Poznámky:
Hromadný start od čáry.
Celkem 17 závodníků