Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ČOS ve víceboji

Opava (23. - 24. 4. 2019)

skok daleký - Junioři

(st, 24.4.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 6.73 +2.0 m/s 0.0
Marek KlapuchMarek Klapuch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2 DNS 0.0
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 DNS 0.0
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 24.4.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6.51 +1.0 m/s 0.0 700.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 9 5.39 +1.9 m/s 0.0 459.00
3 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 4.93 +1.3 m/s 0.0 369.00
4 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 4.92 +0.3 m/s 0.0 367.00
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5 NM 0.0 0.00
Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4 NM 0.0 0.00
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM 0.0 0.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 24.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.35 0.0 264.00
2 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.33 0.0 261.00
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.25 0.0 247.00
4 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.25 0.0 247.00
5 Matěj BorunskýMatěj Borunský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.20 0.0 239.00
6 Viktor SůraViktor Sůra
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.15 0.0 230.00
7 Šimon StanjuraŠimon Stanjura
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.00 0.0 206.00
8 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.97 0.0 201.00
9 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.94 0.0 196.00
10 Jakub JelínekJakub Jelínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.93 0.0 195.00
11 Mathias HlaváčMathias Hlaváč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.91 0.0 191.00
12 Adam GebauerAdam Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.89 0.0 188.00
13 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.88 0.0 187.00
14 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.88 0.0 187.00
15 Daniel UrbánekDaniel Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.85 0.0 182.00
16 Jan UrbánekJan Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.84 0.0 181.00
17 Aleš HaburaAleš Habura
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.73 0.0 164.00
18 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.67 0.0 155.00
19 Matěj ŠtencelMatěj Štencel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.63 0.0 149.00
20 Tomáš HarazimTomáš Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.63 0.0 149.00
21 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.62 0.0 147.00
22 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.62 0.0 147.00
23 Lukáš KomárekLukáš Komárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.57 0.0 140.00
24 Vilém HodnýVilém Hodný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.57 0.0 140.00
25= Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 3.55 0.0 137.00
25= Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.55 0.0 137.00
27 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.50 0.0 130.00
28 Filip HlubekFilip Hlubek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.44 0.0 122.00
29 Jakub KokořJakub Kokoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.40 0.0 116.00
30 Vojtěch ČermínVojtěch Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.40 0.0 116.00
31 Kryštof KáňaKryštof Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.36 0.0 111.00
32 Adam GregořicaAdam Gregořica
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 3.35 0.0 110.00
33 Jakub TylšarJakub Tylšar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.31 0.0 104.00
34 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.31 0.0 104.00
35 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.31 0.0 104.00
36 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.26 0.0 98.00
37 Max KaveckýMax Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3.21 0.0 91.00
38 Leon SosnaLeon Sosna
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.15 0.0 84.00
39 David HoblíkDavid Hoblík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.12 0.0 80.00
40 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.07 0.0 74.00
41 Jan MendelJan Mendel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2.97 0.0 62.00
42 Viktor SchindlerViktor Schindler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 2.90 0.0 54.00
43 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 2.88 0.0 52.00
44 Jonáš KokořJonáš Kokoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.63 0.0 27.00
45 Hynek GatnarHynek Gatnar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.63 0.0 27.00
46 Jonáš GužiakJonáš Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.59 0.0 24.00
Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 NM 0.0 0.00
Celkem 47 závodníků

skok daleký - Juniorky

(st, 24.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.58 +0.9 m/s 0.0 723.00
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.22 +2.6 m/s 0.0 359.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 24.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.43 +1.8 m/s 0.0 680.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2 5.07 +2.3 m/s 0.0 578.00
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3 4.27 +2.6 m/s 0.0 371.00
4 Natálie KoligováNatálie Koligová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.18 +1.2 m/s 0.0 350.00
5 Jana KramolišováJana Kramolišová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4 4.02 +2.6 m/s 0.0 312.00
Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
03 NM 0.0 0.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 24.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina FialováMartina Fialová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 4.71 +3.9 m/s 0.0 482.00
2 Tereza WittasskováTereza Wittassková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 7 4.69 +2.3 m/s 0.0 477.00
3 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 4.31 +2.8 m/s 0.0 381.00
4 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 5 4.09 +2.0 m/s 0.0 329.00
5 Bára KubicováBára Kubicová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4 4.01 +1.2 m/s 0.0 310.00
Vendula LašováVendula Lašová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM 0.0 0.00
Adéla FajkusováAdéla Fajkusová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 NM 0.0 0.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 24.4.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HolasováBarbora Holasová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.26 0.0 369.00
2 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.12 0.0 336.00
3 Melanie PřibylováMelanie Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.01 0.0 310.00
4 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.01 0.0 310.00
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4.00 0.0 308.00
6 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.98 0.0 303.00
7 Marie KřempkováMarie Křempková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.93 0.0 292.00
8 Karolína BalášováKarolína Balášová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.89 0.0 283.00
9 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.87 0.0 279.00
10 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.84 0.0 272.00
11 Izabela TutrováIzabela Tutrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.78 0.0 259.00
12 Martina SprogaMartina Sproga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.77 0.0 257.00
13 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.74 0.0 250.00
14 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.71 0.0 244.00
15 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.69 0.0 239.00
16 Klára HábováKlára Hábová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.67 0.0 235.00
17 Klára OlšinováKlára Olšinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.66 0.0 233.00
18 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.63 0.0 227.00
19 Eliška ValíkováEliška Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.57 0.0 214.00
20 Emma ZajícováEmma Zajícová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3.57 0.0 214.00
21 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.55 0.0 210.00
22 Karolína KavanováKarolína Kavanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.54 0.0 208.00
23 Monika BučkováMonika Bučková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.50 0.0 200.00
24 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.49 0.0 198.00
25 Michaela SeidlováMichaela Seidlová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.47 0.0 194.00
26 Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.47 0.0 194.00
27 Laura UlitzkováLaura Ulitzková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.45 0.0 190.00
28 Nikol KernováNikol Kernová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.44 0.0 188.00
29 Julie BradáčováJulie Bradáčová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.40 0.0 180.00
30 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.39 0.0 178.00
31 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.38 0.0 176.00
32 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.37 0.0 174.00
33 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.35 0.0 170.00
34 Natálie GalloNatálie Gallo
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.35 0.0 170.00
35 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.34 0.0 168.00
36 Eliška KřempkováEliška Křempková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.33 0.0 167.00
37 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3.33 0.0 167.00
38 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.26 0.0 153.00
39 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.24 0.0 150.00
40 Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.23 0.0 148.00
41 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.19 0.0 140.00
42 Ella BartošováElla Bartošová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3.17 0.0 137.00
43 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.17 0.0 137.00
44 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3.13 0.0 130.00
45 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.13 0.0 130.00
46 Lucie BerkusováLucie Berkusová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.13 0.0 130.00
47 Helena BlažejováHelena Blažejová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.13 0.0 130.00
48 Zuzana SklenářováZuzana Sklenářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.12 0.0 128.00
49 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.08 0.0 121.00
50 Nela RehušováNela Rehušová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.06 0.0 117.00
51 Julie VilčováJulie Vilčová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3.03 0.0 112.00
52 Alžběta PlacháAlžběta Plachá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 2.85 0.0 83.00
53 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.77 0.0 70.00
54 Pavlína BradnováPavlína Bradnová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.73 0.0 65.00
55 Ivana SalichováIvana Salichová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.57 0.0 43.00
56 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.55 0.0 40.00
57 Simona RadkováSimona Radková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.45 0.0 28.00
Rozálie FickováRozálie Ficková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 NM 0.0 0.00
Nela MarkusováNela Markusová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 NM 0.0 0.00
Celkem 59 závodníků