Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ČOS ve víceboji

Opava (23. - 24. 4. 2019)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1843
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1543
3 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1350
4 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1218
5 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1146
6 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1124
7 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1091
8 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1064
9 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1045
10 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1040
11 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1027
12 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1026
13 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1025
14 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1014
15 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0989
16 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0986
17 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0961
18 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0950
19 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0842
20 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0816
21 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 0809
22 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0788
23 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0727
24 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0713
25 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0680
26 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0653
27 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0649
28 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0640
29 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0566
30 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0530
31 Jan KroutilJan Kroutil 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0462
32 Vojtěch ČermínVojtěch Čermín 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0441
33 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0419
34 Adam GregořicaAdam Gregořica 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 0416
35 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0324
36 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0305
37 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0302
38 Leon SosnaLeon Sosna 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0286
39 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0267
40 Viktor SchindlerViktor Schindler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0266
41 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0126
42 Jonáš KokořJonáš Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0085
Jakub TylšarJakub Tylšar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Jonáš GužiakJonáš Gužiak 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 48 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2032
2 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1964
3 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1908
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1620
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1513
6 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1488
7 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1426
8 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1373
9 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1323
10 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1314
11 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1310
12 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1290
13 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1288
14 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1269
15 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1257
16 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1254
17 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1254
18 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1226
19 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1214
20 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1200
21 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1197
22 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1177
23 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1176
24 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1120
25 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1113
26 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1095
27 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1073
28 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1024
29 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1010
30 Laura UlitzkováLaura Ulitzková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0997
31 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0984
32 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0967
33 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0921
34 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0859
35 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0846
36 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0834
37 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0829
38 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0826
39 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0821
40 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0817
41 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0799
42 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0793
43 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0769
44 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0756
45 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0705
46 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0683
47 Marie KřempkováMarie Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0667
48 Eliška StrakováEliška Straková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0616
49 Julie VilčováJulie Vilčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0558
50 Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0527
51 Nela RehušováNela Rehušová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0511
52 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0457
53 Zuzana SklenářováZuzana Sklenářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0443
54 Simona RadkováSimona Radková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0433
55 Adéla ŠindlářováAdéla Šindlářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0380
Sofie RackoSofie Racko 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Alžběta PlacháAlžběta Plachá 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Rozálie FickováRozálie Ficková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 59 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2286
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0723
Celkem 2 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4058
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3128
3 Jana KramolišováJana Kramolišová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1857
Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová 03 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. DNF
Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Natálie KoligováNatálie Koligová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 6 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2638
2 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2335
3 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2325
Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Vendula LašováVendula Lašová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová 03 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3415
2 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3179
3 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2091
Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Jiří VláčilJiří Vláčil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 8 závodníků