Čtyřboj přípravek
Rudná (20. 5. 2019)60 m - Atletická minipřípravka-hoši
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BeníšekOndřej Beníšek | 10 | Judo4fun | 09.3 | |||||||||||||||
2 | Kryštof BrunhoferKryštof Brunhofer | 10 | Judo4fun | 09.6 | |||||||||||||||
3= | Jonáš BarešJonáš Bareš | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
3= | Adam VodsloňAdam Vodsloň | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
5 | Matyáš MedekMatyáš Medek | 11 | Judo4fun | 10.1 | |||||||||||||||
6= | Josef KluckyJosef Klucky | 10 | Judo4fun | 10.3 | |||||||||||||||
6= | Matyáš MilitkýMatyáš Militký | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.3 | |||||||||||||||
8 | Kryštof HemerkaKryštof Hemerka | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.6 | |||||||||||||||
9 | Radovan LiškaRadovan Liška | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.7 | |||||||||||||||
10= | Filip BenešFilip Beneš | 11 | Judo4fun | 11.1 | |||||||||||||||
10= | Marek PlichtaMarek Plichta | 12 | Judo4fun | 11.1 | |||||||||||||||
12 | Oliver PirnerOliver Pirner | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.3 | |||||||||||||||
13 | Karel PřikrylKarel Přikryl | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.5 | |||||||||||||||
14 | Adam TurtenwaldAdam Turtenwald | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.9 | |||||||||||||||
15 | Jan KvapilJan Kvapil | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 12.0 | |||||||||||||||
16 | Michal JanýrMichal Janýr | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 12.6 | |||||||||||||||
17 | Tobiáš CharvátTobiáš Charvát | 14 | Judo4fun | 17.0 | |||||||||||||||
18 | Tadeáš CharvátTadeáš Charvát | 14 | Judo4fun | 17.5 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel DivišSamuel Diviš | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 08.8 | |||||||||||||||
2 | Theodor KrausTheodor Kraus | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 09.1 | |||||||||||||||
3 | Daniel AjibDaniel Ajib | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 09.2 | |||||||||||||||
4 | Marek OlexaMarek Olexa | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 09.5 | |||||||||||||||
5 | Michael HeisigMichael Heisig | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
6 | Matyáš ČermákMatyáš Čermák | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
7 | Ondřej MertaOndřej Merta | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 10.4 | |||||||||||||||
8 | Tomáš HujíčekTomáš Hujíček | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 10.5 | |||||||||||||||
9 | Kryštof KovácsKryštof Kovács | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 10.7 | |||||||||||||||
10 | Daniel PřibylDaniel Přibyl | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 10.8 | |||||||||||||||
11 | Tomáš KopeckýTomáš Kopecký | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 12.3 | |||||||||||||||
12 | Kryštof KovácsKryštof Kovács | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 10.9 | |||||||||||||||
13 | Tomáš KopeckýTomáš Kopecký | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 11.0 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MaredováLucie Maredová | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 09.5 | |||||||||||||||
2 | Agáta HronováAgáta Hronová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
3= | Anna VrbskáAnna Vrbská | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
3= | Lucie GeletiováLucie Geletiová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
5 | Rozárie KrupařováRozárie Krupařová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.4 | |||||||||||||||
6 | Nela PřádováNela Přádová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 10.5 | |||||||||||||||
7= | Lucie BenešováLucie Benešová | 10 | Judo4fun | 10.6 | |||||||||||||||
7= | Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.6 | |||||||||||||||
9 | Soňa FejfarováSoňa Fejfarová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.7 | |||||||||||||||
10 | Nicol ŠimíkováNicol Šimíková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 10.8 | |||||||||||||||
11= | Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 10.9 | |||||||||||||||
11= | Kateřina ŠídováKateřina Šídová | 11 | Atletický školní klub Mazur... | 10.9 | |||||||||||||||
13= | Justýna TudžaroffováJustýna Tudžaroffová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 11.0 | |||||||||||||||
13= | Kateřina KlírováKateřina Klírová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.0 | |||||||||||||||
15= | Kateřina SvobodováKateřina Svobodová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 11.3 | |||||||||||||||
15= | Natálie ŠochováNatálie Šochová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.3 | |||||||||||||||
17 | Ella CharvátováElla Charvátová | 11 | Judo4fun | 11.4 | |||||||||||||||
18 | Adéla ElznicováAdéla Elznicová | 10 | Judo4fun | 11.5 | |||||||||||||||
19 | Klára CepkováKlára Cepková | 11 | Judo4fun | 11.7 | |||||||||||||||
20= | Markéta PlichtováMarkéta Plichtová | 10 | Judo4fun | 11.9 | |||||||||||||||
20= | Aneta SlabochováAneta Slabochová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 11.9 | |||||||||||||||
20= | Daniela TekelíkováDaniela Tekelíková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 11.9 | |||||||||||||||
23 | Nela DolákováNela Doláková | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 12.1 | |||||||||||||||
24 | Valerie KoďousováValerie Koďousová | 11 | Judo4fun | 12.3 | |||||||||||||||
25= | Aneta DobešováAneta Dobešová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 12.5 | |||||||||||||||
25= | Sofie KrupařováSofie Krupařová | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 12.5 | |||||||||||||||
27 | Alžběta FišerováAlžběta Fišerová | 11 | Judo4fun | 12.7 | |||||||||||||||
28 | Diana KovalováDiana Kovalová | 12 | Judo4fun | 12.8 | |||||||||||||||
29 | Sára KřížováSára Křížová | 12 | Judo4fun | 13.0 | |||||||||||||||
30 | Julie FránováJulie Fránová | 12 | Judo4fun | 13.1 | |||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 08.9 | |||||||||||||||
2 | Denisa ŠídováDenisa Šídová | 08 | Atletický školní klub Mazur... | 09.1 | |||||||||||||||
3 | Klára KuncováKlára Kuncová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 09.3 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 09.6 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrauzováKateřina Krauzová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 09.7 | |||||||||||||||
6= | Nicole CarmineNicole Carmine | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.9 | |||||||||||||||
6= | Mariana KopelentováMariana Kopelentová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 09.9 | |||||||||||||||
8 | Sára ZikmundováSára Zikmundová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 10.1 | |||||||||||||||
9 | Emily SchönfeldEmily Schönfeld | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 10.2 | |||||||||||||||
10 | Liana ŠvarcováLiana Švarcová | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 11.0 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
500 m - Atletická minipřípravka-hoši
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BarešJonáš Bareš | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 1:50.1 | |||||||||||||||
2 | Kryštof BrunhoferKryštof Brunhofer | 10 | Judo4fun | 1:50.5 | |||||||||||||||
3 | Matyáš MedekMatyáš Medek | 11 | Judo4fun | 1:51.8 | |||||||||||||||
4 | Josef KluckyJosef Klucky | 10 | Judo4fun | 1:54.0 | |||||||||||||||
5 | Matyáš MilitkýMatyáš Militký | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 1:55.8 | |||||||||||||||
6 | Filip BenešFilip Beneš | 11 | Judo4fun | 1:56.4 | |||||||||||||||
7 | Adam VodsloňAdam Vodsloň | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 1:56.9 | |||||||||||||||
8 | Ondřej BeníšekOndřej Beníšek | 10 | Judo4fun | 1:59.2 | |||||||||||||||
9 | Radovan LiškaRadovan Liška | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:04.3 | |||||||||||||||
10 | Marek PlichtaMarek Plichta | 12 | Judo4fun | 2:05.5 | |||||||||||||||
11 | Kryštof HemerkaKryštof Hemerka | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 2:11.7 | |||||||||||||||
12 | Adam TurtenwaldAdam Turtenwald | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:14.9 | |||||||||||||||
13 | Jan KvapilJan Kvapil | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:15.0 | |||||||||||||||
14 | Karel PřikrylKarel Přikryl | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:18.0 | |||||||||||||||
15 | Oliver PirnerOliver Pirner | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:39.4 | |||||||||||||||
16 | Michal JanýrMichal Janýr | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:46.4 | |||||||||||||||
17 | Tadeáš CharvátTadeáš Charvát | 14 | Judo4fun | 3:06.6 | |||||||||||||||
18 | Tobiáš CharvátTobiáš Charvát | 14 | Judo4fun | 3:18.8 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
500 m - Atletická přípravka-hoši
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek OlexaMarek Olexa | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 1:38.2 | |||||||||||||||
2 | Theodor KrausTheodor Kraus | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:44.5 | |||||||||||||||
3 | Michael HeisigMichael Heisig | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:47.7 | |||||||||||||||
4 | Daniel AjibDaniel Ajib | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:48.9 | |||||||||||||||
5 | Samuel DivišSamuel Diviš | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:52.5 | |||||||||||||||
6 | Ondřej MertaOndřej Merta | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:57.0 | |||||||||||||||
7 | Tomáš HujíčekTomáš Hujíček | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:58.8 | |||||||||||||||
8 | Matyáš ČermákMatyáš Čermák | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 2:00.5 | |||||||||||||||
9 | Kryštof KovácsKryštof Kovács | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 2:09.9 | |||||||||||||||
10 | Tomáš KopeckýTomáš Kopecký | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 2:14.5 | |||||||||||||||
11 | Daniel PřibylDaniel Přibyl | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 2:21.3 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
500 m - Atletická minipřípravka-dívky
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela PřádováNela Přádová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 1:48.0 | |||||||||||||||
2 | Lucie MaredováLucie Maredová | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1:51.4 | |||||||||||||||
3 | Anna VrbskáAnna Vrbská | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 1:54.2 | |||||||||||||||
4 | Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 1:56.2 | |||||||||||||||
5 | Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 1:56.6 | |||||||||||||||
6 | Lucie GeletiováLucie Geletiová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 1:59.6 | |||||||||||||||
7 | Adéla ElznicováAdéla Elznicová | 10 | Judo4fun | 2:00.3 | |||||||||||||||
8 | Nicol ŠimíkováNicol Šimíková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 2:00.6 | |||||||||||||||
9 | Lucie BenešováLucie Benešová | 10 | Judo4fun | 2:00.9 | |||||||||||||||
10 | Agáta HronováAgáta Hronová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 2:05.3 | |||||||||||||||
11 | Markéta PlichtováMarkéta Plichtová | 10 | Judo4fun | 2:06.4 | |||||||||||||||
12 | Justýna TudžaroffováJustýna Tudžaroffová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 2:08.4 | |||||||||||||||
13 | Soňa FejfarováSoňa Fejfarová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 2:08.5 | |||||||||||||||
14 | Rozárie KrupařováRozárie Krupařová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 2:10.7 | |||||||||||||||
15 | Klára CepkováKlára Cepková | 11 | Judo4fun | 2:11.5 | |||||||||||||||
16 | Daniela TekelíkováDaniela Tekelíková | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 2:13.5 | |||||||||||||||
17 | Kateřina SvobodováKateřina Svobodová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 2:15.2 | |||||||||||||||
18 | Kateřina KlírováKateřina Klírová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:15.6 | |||||||||||||||
19 | Kateřina ŠídováKateřina Šídová | 11 | Atletický školní klub Mazur... | 2:17.1 | |||||||||||||||
20 | Valerie KoďousováValerie Koďousová | 11 | Judo4fun | 2:21.0 | |||||||||||||||
21 | Natálie ŠochováNatálie Šochová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:22.1 | |||||||||||||||
22 | Sára KřížováSára Křížová | 12 | Judo4fun | 2:22.7 | |||||||||||||||
23 | Sofie KrupařováSofie Krupařová | 12 | ATLETIK RUDNÁ | 2:24.9 | |||||||||||||||
24 | Ella CharvátováElla Charvátová | 11 | Judo4fun | 2:25.7 | |||||||||||||||
25 | Aneta SlabochováAneta Slabochová | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:28.6 | |||||||||||||||
26 | Alžběta FišerováAlžběta Fišerová | 11 | Judo4fun | 2:28.8 | |||||||||||||||
27 | Diana KovalováDiana Kovalová | 12 | Judo4fun | 2:30.8 | |||||||||||||||
28 | Nela DolákováNela Doláková | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 2:36.9 | |||||||||||||||
29 | Julie FránováJulie Fránová | 12 | Judo4fun | 2:39.8 | |||||||||||||||
30 | Aneta DobešováAneta Dobešová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 3:08.7 | |||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
500 m - Atletická přípravka-dívky
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole CarmineNicole Carmine | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 1:43.1 | |||||||||||||||
2 | Mariana KopelentováMariana Kopelentová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:45.5 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:48.2 | |||||||||||||||
4 | Klára KuncováKlára Kuncová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:49.8 | |||||||||||||||
5 | Sára ZikmundováSára Zikmundová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:52.9 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KrauzováKateřina Krauzová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:54.8 | |||||||||||||||
7 | Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:59.1 | |||||||||||||||
8 | Emily SchönfeldEmily Schönfeld | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 1:59.5 | |||||||||||||||
9 | Denisa ŠídováDenisa Šídová | 08 | Atletický školní klub Mazur... | 1:59.7 | |||||||||||||||
10 | Liana ŠvarcováLiana Švarcová | 09 | ATLETIK RUDNÁ | 2:06.0 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš BarešJonáš Bareš
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.43 | ||||||||||||||||
2 |
Kryštof BrunhoferKryštof Brunhofer
Judo4fun |
10 | 3.20 | ||||||||||||||||
2 |
Adam VodsloňAdam Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.20 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej BeníšekOndřej Beníšek
Judo4fun |
10 | 3.16 | ||||||||||||||||
5 |
Kryštof HemerkaKryštof Hemerka
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.86 | ||||||||||||||||
6 |
Matyáš MedekMatyáš Medek
Judo4fun |
11 | 2.83 | ||||||||||||||||
7 |
Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.76 | ||||||||||||||||
8 |
Josef KluckyJosef Klucky
Judo4fun |
10 | 2.60 | ||||||||||||||||
9 |
Filip BenešFilip Beneš
Judo4fun |
11 | 2.56 | ||||||||||||||||
10 |
Karel PřikrylKarel Přikryl
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.38 | ||||||||||||||||
11 |
Adam TurtenwaldAdam Turtenwald
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.12 | ||||||||||||||||
12 |
Jan KvapilJan Kvapil
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 1.98 | ||||||||||||||||
13 |
Marek PlichtaMarek Plichta
Judo4fun |
12 | 1.95 | ||||||||||||||||
14 |
Oliver PirnerOliver Pirner
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 1.90 | ||||||||||||||||
15 |
Radovan LiškaRadovan Liška
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 1.69 | ||||||||||||||||
16 |
Tobiáš CharvátTobiáš Charvát
Judo4fun |
14 | 1.48 | ||||||||||||||||
17 |
Tadeáš CharvátTadeáš Charvát
Judo4fun |
14 | 1.20 | ||||||||||||||||
18 |
Michal JanýrMichal Janýr
ATLETIK RUDNÁ |
11 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel DivišSamuel Diviš
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.98 | ||||||||||||||||
2 |
Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.73 | ||||||||||||||||
3 |
Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.68 | ||||||||||||||||
4 |
Marek OlexaMarek Olexa
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 3.35 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš HujíčekTomáš Hujíček
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.33 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej MertaOndřej Merta
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.24 | ||||||||||||||||
7 |
Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.13 | ||||||||||||||||
8 |
Michael HeisigMichael Heisig
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 2.95 | ||||||||||||||||
9 |
Matyáš ČermákMatyáš Čermák
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 2.77 | ||||||||||||||||
10= |
Kryštof KovácsKryštof Kovács
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 2.59 | ||||||||||||||||
10= |
Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 2.59 | ||||||||||||||||
12 |
Daniel PřibylDaniel Přibyl
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 2.56 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MaredováLucie Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
10 | 3.31 | ||||||||||||||||
2 |
Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 3.20 | ||||||||||||||||
3 |
Anna VrbskáAnna Vrbská
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.98 | ||||||||||||||||
4 |
Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 2.95 | ||||||||||||||||
5 |
Nicol ŠimíkováNicol Šimíková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.91 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie BenešováLucie Benešová
Judo4fun |
10 | 2.82 | ||||||||||||||||
7 |
Rozárie KrupařováRozárie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.79 | ||||||||||||||||
8 |
Soňa FejfarováSoňa Fejfarová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.69 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla ElznicováAdéla Elznicová
Judo4fun |
10 | 2.65 | ||||||||||||||||
10 |
Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.64 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.63 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ŠídováKateřina Šídová
Atletický školní klub Mazur... |
11 | 2.59 | ||||||||||||||||
13 |
Justýna TudžaroffováJustýna Tudžaroffová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.50 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.40 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina KlírováKateřina Klírová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.38 | ||||||||||||||||
16 |
Markéta PlichtováMarkéta Plichtová
Judo4fun |
10 | 2.35 | ||||||||||||||||
17 |
Ella CharvátováElla Charvátová
Judo4fun |
11 | 2.32 | ||||||||||||||||
18 |
Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.31 | ||||||||||||||||
19 |
Aneta SlabochováAneta Slabochová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.28 | ||||||||||||||||
20 |
Natálie ŠochováNatálie Šochová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 2.23 | ||||||||||||||||
21 |
Sofie KrupařováSofie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 2.14 | ||||||||||||||||
22 |
Valerie KoďousováValerie Koďousová
Judo4fun |
11 | 2.13 | ||||||||||||||||
23 |
Diana KovalováDiana Kovalová
Judo4fun |
12 | 2.04 | ||||||||||||||||
24 |
Aneta DobešováAneta Dobešová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 2.03 | ||||||||||||||||
25 |
Julie FránováJulie Fránová
Judo4fun |
12 | 1.98 | ||||||||||||||||
26 |
Daniela TekelíkováDaniela Tekelíková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 1.97 | ||||||||||||||||
27 |
Nela DolákováNela Doláková
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 1.91 | ||||||||||||||||
28 |
Klára CepkováKlára Cepková
Judo4fun |
11 | 1.89 | ||||||||||||||||
29 |
Sára KřížováSára Křížová
Judo4fun |
12 | 1.73 | ||||||||||||||||
30 |
Alžběta FišerováAlžběta Fišerová
Judo4fun |
11 | 1.22 | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazur... |
08 | 3.66 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.59 | ||||||||||||||||
3= |
Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.56 | ||||||||||||||||
3= |
Nicole CarmineNicole Carmine
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 3.56 | ||||||||||||||||
5 |
Emily SchönfeldEmily Schönfeld
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.48 | ||||||||||||||||
6 |
Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.25 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina KrauzováKateřina Krauzová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 3.17 | ||||||||||||||||
8 |
Mariana KopelentováMariana Kopelentová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 2.85 | ||||||||||||||||
9 |
Liana ŠvarcováLiana Švarcová
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 2.64 | ||||||||||||||||
10 |
Sára ZikmundováSára Zikmundová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 2.35 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej BeníšekOndřej Beníšek
Judo4fun |
10 | 32.10 | ||||||||||||||||
2 |
Kryštof BrunhoferKryštof Brunhofer
Judo4fun |
10 | 28.00 | ||||||||||||||||
3 |
Adam VodsloňAdam Vodsloň
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 21.25 | ||||||||||||||||
4 |
Jonáš BarešJonáš Bareš
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 20.50 | ||||||||||||||||
5 |
Oliver PirnerOliver Pirner
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 20.05 | ||||||||||||||||
6 |
Matyáš MedekMatyáš Medek
Judo4fun |
11 | 19.20 | ||||||||||||||||
7 |
Josef KluckyJosef Klucky
Judo4fun |
10 | 19.00 | ||||||||||||||||
8 |
Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 18.00 | ||||||||||||||||
9 |
Kryštof HemerkaKryštof Hemerka
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 15.00 | ||||||||||||||||
10 |
Adam TurtenwaldAdam Turtenwald
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 14.40 | ||||||||||||||||
11 |
Marek PlichtaMarek Plichta
Judo4fun |
12 | 13.70 | ||||||||||||||||
12 |
Karel PřikrylKarel Přikryl
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 13.40 | ||||||||||||||||
13 |
Radovan LiškaRadovan Liška
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 12.90 | ||||||||||||||||
14 |
Jan KvapilJan Kvapil
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 12.50 | ||||||||||||||||
15 |
Filip BenešFilip Beneš
Judo4fun |
11 | 12.40 | ||||||||||||||||
16 |
Tadeáš CharvátTadeáš Charvát
Judo4fun |
14 | 08.50 | ||||||||||||||||
17 |
Michal JanýrMichal Janýr
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 06.65 | ||||||||||||||||
18 |
Tobiáš CharvátTobiáš Charvát
Judo4fun |
14 | 06.20 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel DivišSamuel Diviš
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 36.00 | ||||||||||||||||
2 |
Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 34.90 | ||||||||||||||||
3 |
Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 34.40 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš ČermákMatyáš Čermák
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 29.90 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej MertaOndřej Merta
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 29.40 | ||||||||||||||||
6 |
Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 25.50 | ||||||||||||||||
7 |
Marek OlexaMarek Olexa
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 23.50 | ||||||||||||||||
8 |
Daniel PřibylDaniel Přibyl
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 19.55 | ||||||||||||||||
9 |
Michael HeisigMichael Heisig
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 19.35 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 19.10 | ||||||||||||||||
11 |
Kryštof KovácsKryštof Kovács
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 18.60 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš HujíčekTomáš Hujíček
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 16.30 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MaredováLucie Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
10 | 24.20 | ||||||||||||||||
2 |
Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 22.20 | ||||||||||||||||
3 |
Nicol ŠimíkováNicol Šimíková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 22.00 | ||||||||||||||||
4 |
Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 19.80 | ||||||||||||||||
5 |
Rozárie KrupařováRozárie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 19.75 | ||||||||||||||||
6 |
Anna VrbskáAnna Vrbská
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 19.60 | ||||||||||||||||
7 |
Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 18.05 | ||||||||||||||||
8 |
Soňa FejfarováSoňa Fejfarová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 17.50 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie BenešováLucie Benešová
Judo4fun |
10 | 17.10 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 13.75 | ||||||||||||||||
11 |
Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 13.65 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ŠídováKateřina Šídová
Atletický školní klub Mazur... |
11 | 13.40 | ||||||||||||||||
13 |
Ella CharvátováElla Charvátová
Judo4fun |
11 | 13.30 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta PlichtováMarkéta Plichtová
Judo4fun |
10 | 13.15 | ||||||||||||||||
15 |
Justýna TudžaroffováJustýna Tudžaroffová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 13.10 | ||||||||||||||||
16 |
Sára KřížováSára Křížová
Judo4fun |
12 | 12.20 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 12.00 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina KlírováKateřina Klírová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 11.20 | ||||||||||||||||
19 |
Valerie KoďousováValerie Koďousová
Judo4fun |
11 | 11.05 | ||||||||||||||||
20 |
Diana KovalováDiana Kovalová
Judo4fun |
12 | 10.80 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta DobešováAneta Dobešová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 10.80 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla ElznicováAdéla Elznicová
Judo4fun |
10 | 10.45 | ||||||||||||||||
23 |
Aneta SlabochováAneta Slabochová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 10.40 | ||||||||||||||||
24 |
Natálie ŠochováNatálie Šochová
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 10.25 | ||||||||||||||||
25 |
Julie FránováJulie Fránová
Judo4fun |
12 | 09.60 | ||||||||||||||||
26 |
Klára CepkováKlára Cepková
Judo4fun |
11 | 09.10 | ||||||||||||||||
27 |
Daniela TekelíkováDaniela Tekelíková
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 08.30 | ||||||||||||||||
28 |
Nela DolákováNela Doláková
ATLETIK RUDNÁ |
11 | 08.20 | ||||||||||||||||
29 |
Alžběta FišerováAlžběta Fišerová
Judo4fun |
11 | 07.40 | ||||||||||||||||
30 |
Sofie KrupařováSofie Krupařová
ATLETIK RUDNÁ |
12 | 05.50 | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(po, 20.5.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicole CarmineNicole Carmine
Atletika Jižní Město z.s. |
09 | 33.70 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 29.55 | ||||||||||||||||
3 |
Liana ŠvarcováLiana Švarcová
ATLETIK RUDNÁ |
09 | 28.70 | ||||||||||||||||
4 |
Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 25.55 | ||||||||||||||||
5 |
Emily SchönfeldEmily Schönfeld
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 25.00 | ||||||||||||||||
6 |
Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 21.90 | ||||||||||||||||
7 |
Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazur... |
08 | 21.75 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina KrauzováKateřina Krauzová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 19.30 | ||||||||||||||||
9 |
Sára ZikmundováSára Zikmundová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 17.20 | ||||||||||||||||
10 |
Mariana KopelentováMariana Kopelentová
ATLETIK RUDNÁ |
08 | 16.45 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |