výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čtyřboj přípravek

Rudná (20. 5. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Judo4funJudo4fun 09.3
2 Kryštof BrunhoferKryštof Brunhofer 10 Judo4funJudo4fun 09.6
3= Jonáš BarešJonáš Bareš 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.9
3= Adam VodsloňAdam Vodsloň 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.9
5 Matyáš MedekMatyáš Medek 11 Judo4funJudo4fun 10.1
6= Josef KluckyJosef Klucky 10 Judo4funJudo4fun 10.3
6= Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.3
8 Kryštof HemerkaKryštof Hemerka 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.6
9 Radovan LiškaRadovan Liška 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.7
10= Filip BenešFilip Beneš 11 Judo4funJudo4fun 11.1
10= Marek PlichtaMarek Plichta 12 Judo4funJudo4fun 11.1
12 Oliver PirnerOliver Pirner 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.3
13 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.5
14 Adam TurtenwaldAdam Turtenwald 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.9
15 Jan KvapilJan Kvapil 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.0
16 Michal JanýrMichal Janýr 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.6
17 Tobiáš CharvátTobiáš Charvát 14 Judo4funJudo4fun 17.0
18 Tadeáš CharvátTadeáš Charvát 14 Judo4funJudo4fun 17.5
Celkem 18 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.8
2 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.1
3 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.2
4 Marek OlexaMarek Olexa 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.5
5 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.9
6 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.2
7 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.4
8 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.5
9 Kryštof KovácsKryštof Kovács 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.7
10 Daniel PřibylDaniel Přibyl 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.8
11 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.3
12 Kryštof KovácsKryštof Kovács 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.9
13 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.0
Celkem 13 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.5
2 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.9
3= Anna VrbskáAnna Vrbská 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.2
3= Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.2
5 Rozárie KrupařováRozárie Krupařová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.4
6 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.5
7= Lucie BenešováLucie Benešová 10 Judo4funJudo4fun 10.6
7= Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.6
9 Soňa FejfarováSoňa Fejfarová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.7
10 Nicol ŠimíkováNicol Šimíková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.8
11= Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.9
11= Kateřina ŠídováKateřina Šídová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.9
13= Justýna TudžaroffováJustýna Tudžaroffová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.0
13= Kateřina KlírováKateřina Klírová 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.0
15= Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.3
15= Natálie ŠochováNatálie Šochová 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.3
17 Ella CharvátováElla Charvátová 11 Judo4funJudo4fun 11.4
18 Adéla ElznicováAdéla Elznicová 10 Judo4funJudo4fun 11.5
19 Klára CepkováKlára Cepková 11 Judo4funJudo4fun 11.7
20= Markéta Plichtová Markéta Plichtová 10 Judo4funJudo4fun 11.9
20= Aneta SlabochováAneta Slabochová 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.9
20= Daniela TekelíkováDaniela Tekelíková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.9
23 Nela DolákováNela Doláková 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.1
24 Valerie KoďousováValerie Koďousová 11 Judo4funJudo4fun 12.3
25= Aneta DobešováAneta Dobešová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.5
25= Sofie KrupařováSofie Krupařová 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.5
27 Alžběta FišerováAlžběta Fišerová 11 Judo4funJudo4fun 12.7
28 Diana KovalováDiana Kovalová 12 Judo4funJudo4fun 12.8
29 Sára KřížováSára Křížová 12 Judo4funJudo4fun 13.0
30 Julie FránováJulie Fránová 12 Judo4funJudo4fun 13.1
Celkem 30 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.9
2 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.1
3 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.3
4 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.6
5 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.7
6= Nicole CarmineNicole Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.9
6= Mariana KopelentováMariana Kopelentová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.9
8 Sára ZikmundováSára Zikmundová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.1
9 Emily SchönfeldEmily Schönfeld 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.2
10 Liana ŠvarcováLiana Švarcová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.0
Celkem 10 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš BarešJonáš Bareš 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:50.1
2 Kryštof BrunhoferKryštof Brunhofer 10 Judo4funJudo4fun 1:50.5
3 Matyáš MedekMatyáš Medek 11 Judo4funJudo4fun 1:51.8
4 Josef KluckyJosef Klucky 10 Judo4funJudo4fun 1:54.0
5 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:55.8
6 Filip BenešFilip Beneš 11 Judo4funJudo4fun 1:56.4
7 Adam VodsloňAdam Vodsloň 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:56.9
8 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Judo4funJudo4fun 1:59.2
9 Radovan LiškaRadovan Liška 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:04.3
10 Marek PlichtaMarek Plichta 12 Judo4funJudo4fun 2:05.5
11 Kryštof HemerkaKryštof Hemerka 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:11.7
12 Adam TurtenwaldAdam Turtenwald 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:14.9
13 Jan KvapilJan Kvapil 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:15.0
14 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:18.0
15 Oliver PirnerOliver Pirner 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:39.4
16 Michal JanýrMichal Janýr 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:46.4
17 Tadeáš CharvátTadeáš Charvát 14 Judo4funJudo4fun 3:06.6
18 Tobiáš CharvátTobiáš Charvát 14 Judo4funJudo4fun 3:18.8
Celkem 18 závodníků

500 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek OlexaMarek Olexa 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:38.2
2 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:44.5
3 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:47.7
4 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:48.9
5 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:52.5
6 Ondřej MertaOndřej Merta 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:57.0
7 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:58.8
8 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:00.5
9 Kryštof KovácsKryštof Kovács 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:09.9
10 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:14.5
11 Daniel PřibylDaniel Přibyl 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:21.3
Celkem 11 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:48.0
2 Lucie MaredováLucie Maredová 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1:51.4
3 Anna VrbskáAnna Vrbská 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:54.2
4 Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:56.2
5 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:56.6
6 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:59.6
7 Adéla ElznicováAdéla Elznicová 10 Judo4funJudo4fun 2:00.3
8 Nicol ŠimíkováNicol Šimíková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:00.6
9 Lucie BenešováLucie Benešová 10 Judo4funJudo4fun 2:00.9
10 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:05.3
11 Markéta Plichtová Markéta Plichtová 10 Judo4funJudo4fun 2:06.4
12 Justýna TudžaroffováJustýna Tudžaroffová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:08.4
13 Soňa FejfarováSoňa Fejfarová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:08.5
14 Rozárie KrupařováRozárie Krupařová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:10.7
15 Klára CepkováKlára Cepková 11 Judo4funJudo4fun 2:11.5
16 Daniela TekelíkováDaniela Tekelíková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:13.5
17 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:15.2
18 Kateřina KlírováKateřina Klírová 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:15.6
19 Kateřina ŠídováKateřina Šídová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:17.1
20 Valerie KoďousováValerie Koďousová 11 Judo4funJudo4fun 2:21.0
21 Natálie ŠochováNatálie Šochová 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:22.1
22 Sára KřížováSára Křížová 12 Judo4funJudo4fun 2:22.7
23 Sofie KrupařováSofie Krupařová 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:24.9
24 Ella CharvátováElla Charvátová 11 Judo4funJudo4fun 2:25.7
25 Aneta SlabochováAneta Slabochová 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:28.6
26 Alžběta FišerováAlžběta Fišerová 11 Judo4funJudo4fun 2:28.8
27 Diana KovalováDiana Kovalová 12 Judo4funJudo4fun 2:30.8
28 Nela DolákováNela Doláková 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:36.9
29 Julie FránováJulie Fránová 12 Judo4funJudo4fun 2:39.8
30 Aneta DobešováAneta Dobešová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:08.7
Celkem 30 závodníků

500 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicole CarmineNicole Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:43.1
2 Mariana KopelentováMariana Kopelentová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:45.5
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:48.2
4 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:49.8
5 Sára ZikmundováSára Zikmundová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:52.9
6 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:54.8
7 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:59.1
8 Emily SchönfeldEmily Schönfeld 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:59.5
9 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1:59.7
10 Liana ŠvarcováLiana Švarcová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:06.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš BarešJonáš Bareš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 3.43
2 Kryštof BrunhoferKryštof Brunhofer
Judo4funJudo4fun
10 3.20
2 Adam VodsloňAdam Vodsloň
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 3.20
4 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek
Judo4funJudo4fun
10 3.16
5 Kryštof HemerkaKryštof Hemerka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.86
6 Matyáš MedekMatyáš Medek
Judo4funJudo4fun
11 2.83
7 Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.76
8 Josef KluckyJosef Klucky
Judo4funJudo4fun
10 2.60
9 Filip BenešFilip Beneš
Judo4funJudo4fun
11 2.56
10 Karel PřikrylKarel Přikryl
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 2.38
11 Adam TurtenwaldAdam Turtenwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 2.12
12 Jan KvapilJan Kvapil
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 1.98
13 Marek PlichtaMarek Plichta
Judo4funJudo4fun
12 1.95
14 Oliver PirnerOliver Pirner
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 1.90
15 Radovan LiškaRadovan Liška
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 1.69
16 Tobiáš CharvátTobiáš Charvát
Judo4funJudo4fun
14 1.48
17 Tadeáš CharvátTadeáš Charvát
Judo4funJudo4fun
14 1.20
18 Michal JanýrMichal Janýr
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel DivišSamuel Diviš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.98
2 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.73
3 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.68
4 Marek OlexaMarek Olexa
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 3.35
5 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.33
6 Ondřej MertaOndřej Merta
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.24
7 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.13
8 Michael HeisigMichael Heisig
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 2.95
9 Matyáš ČermákMatyáš Čermák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 2.77
10= Kryštof KovácsKryštof Kovács
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 2.59
10= Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 2.59
12 Daniel PřibylDaniel Přibyl
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 2.56
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MaredováLucie Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3.31
2 Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 3.20
3 Anna VrbskáAnna Vrbská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.98
4 Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 2.95
5 Nicol ŠimíkováNicol Šimíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.91
6 Lucie BenešováLucie Benešová
Judo4funJudo4fun
10 2.82
7 Rozárie KrupařováRozárie Krupařová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.79
8 Soňa FejfarováSoňa Fejfarová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.69
9 Adéla ElznicováAdéla Elznicová
Judo4funJudo4fun
10 2.65
10 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 2.64
11 Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.63
12 Kateřina ŠídováKateřina Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
11 2.59
13 Justýna TudžaroffováJustýna Tudžaroffová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.50
14 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.40
15 Kateřina KlírováKateřina Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 2.38
16 Markéta Plichtová Markéta Plichtová
Judo4funJudo4fun
10 2.35
17 Ella CharvátováElla Charvátová
Judo4funJudo4fun
11 2.32
18 Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.31
19 Aneta SlabochováAneta Slabochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 2.28
20 Natálie ŠochováNatálie Šochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 2.23
21 Sofie KrupařováSofie Krupařová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 2.14
22 Valerie KoďousováValerie Koďousová
Judo4funJudo4fun
11 2.13
23 Diana KovalováDiana Kovalová
Judo4funJudo4fun
12 2.04
24 Aneta DobešováAneta Dobešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 2.03
25 Julie FránováJulie Fránová
Judo4funJudo4fun
12 1.98
26 Daniela TekelíkováDaniela Tekelíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 1.97
27 Nela DolákováNela Doláková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 1.91
28 Klára CepkováKlára Cepková
Judo4funJudo4fun
11 1.89
29 Sára KřížováSára Křížová
Judo4funJudo4fun
12 1.73
30 Alžběta FišerováAlžběta Fišerová
Judo4funJudo4fun
11 1.22
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 3.66
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.59
3= Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.56
3= Nicole CarmineNicole Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.56
5 Emily SchönfeldEmily Schönfeld
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.48
6 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.25
7 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3.17
8 Mariana KopelentováMariana Kopelentová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 2.85
9 Liana ŠvarcováLiana Švarcová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 2.64
10 Sára ZikmundováSára Zikmundová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 2.35
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek
Judo4funJudo4fun
10 32.10
2 Kryštof BrunhoferKryštof Brunhofer
Judo4funJudo4fun
10 28.00
3 Adam VodsloňAdam Vodsloň
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 21.25
4 Jonáš BarešJonáš Bareš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 20.50
5 Oliver PirnerOliver Pirner
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 20.05
6 Matyáš MedekMatyáš Medek
Judo4funJudo4fun
11 19.20
7 Josef KluckyJosef Klucky
Judo4funJudo4fun
10 19.00
8 Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 18.00
9 Kryštof HemerkaKryštof Hemerka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 15.00
10 Adam TurtenwaldAdam Turtenwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 14.40
11 Marek PlichtaMarek Plichta
Judo4funJudo4fun
12 13.70
12 Karel PřikrylKarel Přikryl
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 13.40
13 Radovan LiškaRadovan Liška
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 12.90
14 Jan KvapilJan Kvapil
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 12.50
15 Filip BenešFilip Beneš
Judo4funJudo4fun
11 12.40
16 Tadeáš CharvátTadeáš Charvát
Judo4funJudo4fun
14 08.50
17 Michal JanýrMichal Janýr
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 06.65
18 Tobiáš CharvátTobiáš Charvát
Judo4funJudo4fun
14 06.20
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel DivišSamuel Diviš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 36.00
2 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 34.90
3 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 34.40
4 Matyáš ČermákMatyáš Čermák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 29.90
5 Ondřej MertaOndřej Merta
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 29.40
6 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 25.50
7 Marek OlexaMarek Olexa
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 23.50
8 Daniel PřibylDaniel Přibyl
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 19.55
9 Michael HeisigMichael Heisig
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 19.35
10 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 19.10
11 Kryštof KovácsKryštof Kovács
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 18.60
12 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 16.30
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MaredováLucie Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 24.20
2 Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 22.20
3 Nicol ŠimíkováNicol Šimíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 22.00
4 Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 19.80
5 Rozárie KrupařováRozárie Krupařová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 19.75
6 Anna VrbskáAnna Vrbská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 19.60
7 Natálie HaspeklováNatálie Haspeklová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 18.05
8 Soňa FejfarováSoňa Fejfarová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 17.50
9 Lucie BenešováLucie Benešová
Judo4funJudo4fun
10 17.10
10 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 13.75
11 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 13.65
12 Kateřina ŠídováKateřina Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
11 13.40
13 Ella CharvátováElla Charvátová
Judo4funJudo4fun
11 13.30
14 Markéta Plichtová Markéta Plichtová
Judo4funJudo4fun
10 13.15
15 Justýna TudžaroffováJustýna Tudžaroffová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 13.10
16 Sára KřížováSára Křížová
Judo4funJudo4fun
12 12.20
17 Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 12.00
18 Kateřina KlírováKateřina Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 11.20
19 Valerie KoďousováValerie Koďousová
Judo4funJudo4fun
11 11.05
20 Diana KovalováDiana Kovalová
Judo4funJudo4fun
12 10.80
21 Aneta DobešováAneta Dobešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 10.80
22 Adéla ElznicováAdéla Elznicová
Judo4funJudo4fun
10 10.45
23 Aneta SlabochováAneta Slabochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 10.40
24 Natálie ŠochováNatálie Šochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 10.25
25 Julie FránováJulie Fránová
Judo4funJudo4fun
12 09.60
26 Klára CepkováKlára Cepková
Judo4funJudo4fun
11 09.10
27 Daniela TekelíkováDaniela Tekelíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 08.30
28 Nela DolákováNela Doláková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 08.20
29 Alžběta FišerováAlžběta Fišerová
Judo4funJudo4fun
11 07.40
30 Sofie KrupařováSofie Krupařová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 05.50
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 20.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicole CarmineNicole Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 33.70
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 29.55
3 Liana ŠvarcováLiana Švarcová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 28.70
4 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 25.55
5 Emily SchönfeldEmily Schönfeld
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 25.00
6 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 21.90
7 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 21.75
8 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 19.30
9 Sára ZikmundováSára Zikmundová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 17.20
10 Mariana KopelentováMariana Kopelentová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 16.45
Celkem 10 závodníků