výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Chebu

Cheb (20. 8. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 20.8.2019 - 19:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 15.72
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.07
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.28
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 16.30
5 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 17.24
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 20.8.2019 - 19:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 16.59
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.04
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 17.08
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.13
5 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 17.13
6 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.28
7 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.27
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 20.8.2019 - 19:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 17.12
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 17.90
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 17.93
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 18.04
5 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 18.10
6 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 18.11
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 18.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 15.72
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.07
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.28
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 16.30
5 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 16.59
6 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.04
7 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 17.08
8 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 17.12
9 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.13
9 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 17.13
11 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 17.24
12 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.28
13 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 17.90
14 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 17.93
15 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 18.04
16 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 18.10
17 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 18.11
18 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.27
19 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 18.45

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 20.8.2019 - 19:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina Andreea BaboiMarina Andreea Baboi 99 RumunskoRumunsko 5 17.53
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 17.56
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.12
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 18.26
5 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.46
6 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.70
7 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 19.74
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 20.8.2019 - 19:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.42
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 19.49
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.51
4 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 19.76
5 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 1 20.55
6 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 20.95
7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 21.40
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina Andreea BaboiMarina Andreea Baboi 99 RumunskoRumunsko 5 17.53
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 17.56
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 18.12
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 18.26
5 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.46
6 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.70
7 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.42
8 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 19.49
9 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.51
10 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 19.74
11 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 19.76
12 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 1 20.55
13 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 20.95
14 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 21.40
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 4 DNS