výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kontrolní oddílové závody

Desná (3. 6. 2019)

50 m - Žákyně

(po, 3.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.0
Celkem 1 závodníků

50 m - Ml. žákyně

(po, 3.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.6
2 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.7
3 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.8
4 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.4
5= Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.5
5= Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.5
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Vít ČermákVít Čermák 12 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNS
Celkem 1 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 3.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef BervicJosef Bervic 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.8
2 Lukáš BeldaLukáš Belda 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 11.0
Celkem 2 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 3.6.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora RoslerováBarbora Roslerová 10 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.3
2 Pavla MorávkováPavla Morávková 10 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.0
3= Veronika BervicováVeronika Bervicová 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.1
3= Nela VašíčkováNela Vašíčková 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.1
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 3.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.2
2 Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.5
3 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.6
4 Tereza ChladilováTereza Chladilová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.8
5 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.0
6 Nicoleta MelnykováNicoleta Melnyková 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.1
7 Tereza ČížkováTereza Čížková 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.4
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(po, 3.6.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Josef BervicJosef Bervic
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 1.05
2 Lukáš BeldaLukáš Belda
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 0.85
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 3.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Barbora RoslerováBarbora Roslerová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
10 0.90
2 Nela VašíčkováNela Vašíčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
11 0.85
3 Pavla MorávkováPavla Morávková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
10 0.80
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(po, 3.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 1.05
1= Anna FidrhelováAnna Fidrhelová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 1.05
3 Natálie RaisováNatálie Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 1.00
4 Nicoleta MelnykováNicoleta Melnyková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 0.90
5= Tereza ČížkováTereza Čížková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 0.85
5= Tereza ChladilováTereza Chladilová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 0.85
7 Helena RaisováHelena Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 0.80
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 3.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 08.00 0.0
2 Karolína HorkáKarolína Horká
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 06.92 0.0
3 Laura MenclováLaura Menclová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 06.23 0.0
4 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
07 06.20 0.0
5 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 05.95 0.0
6 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 05.44 0.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 3.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára ValentováKlára Valentová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
05 04.84 0.0
Celkem 1 závodníků