výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Podblanická tretra

Vlašim (30. 8. 2019)

60 m - Žáci

(pá, 30.8.2019 - 18:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.91
2 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.83
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.91
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži

(pá, 30.8.2019 - 18:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gavin SmellieGavin Smellie 86 CanadaCanada 5 10.25
2 Samuel OsewaSamuel Osewa 91 Great BritainGreat Britain 4 10.61
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.07
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 11.34
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.45
6 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.52
7 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.59
8 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.83
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy

(pá, 30.8.2019 - 18:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hima DasHima Das 00 IndiaIndia 4 11.74
2 Magda StefanowiczMagda Stefanowicz 00 PolandPoland 5 11.91
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.14
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.15
5 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.58
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 12.89
7 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.90
Joanna KuryloJoanna Kurylo 95 PolandPoland 3 DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně

(pá, 30.8.2019 - 15:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 20.36
2 Linda HavrdováLinda Havrdová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.76
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 20.86
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 20.88
5 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.50
6 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 22.12
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži

(pá, 30.8.2019 - 15:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gavin SmellieGavin Smellie 86 CanadaCanada 4 20.74
2 Samuel OsewaSamuel Osewa 91 Great BritainGreat Britain 5 21.29
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.03
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.15
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.88
6 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.95
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy

(pá, 30.8.2019 - 15:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.39
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.12
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.26
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.82
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.21
6 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 15.73
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži

(pá, 30.8.2019 - 15:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Joao De OliveiraJoao De Oliveira 92 BrasilBrasil 4 13.79
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.08
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.34
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.35
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.30
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 16.15
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři

(pá, 30.8.2019 - 15:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 15.16
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 16.75
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 30.8.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.871.921.972.022.072.102.15
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4 2.10 -oooooxxx
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 3 2.02 --oox-xx
3 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.97 ooxoxxx
4= Martin HeindlMartin Heindl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5 1.92 -o-xxx
4= Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1 1.92 ooxx-
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 30.8.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.521.571.601.631.661.681.70
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 1.68 oxoooo-xxox-
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 1.60 ooxxoxxoxxx
3 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 1.47 ox-
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 30.8.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 7.36 +0.0 m/s 7.24  +1.0xx7.247.34  +0.87.17  +0.47.36  +0.0
2 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 7.25 +1.4 m/s 6.35  +1.56.95  +1.56.93  +1.56.956.77  +0.87.00  +1.17.25  +1.4
3 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 2 6.72 +1.6 m/s 6.25  +0.06.49  +0.06.72  +1.66.726.49  +0.76.21  +0.7-
4 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 3 6.69 +0.0 m/s 6.69  +0.0x6.64  +1.66.696.63  +1.76.38  +0.4-
5 Jan ValášekJan Valášek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1 5.31 -0.5 m/s 5.31  -0.54.87  +1.24.77  +1.25.31---
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 30.8.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Yuliana AnguloYuliana Angulo
EcuadorEcuador
94 6 6.32 +0.7 m/s 6.11  +1.86.25  +0.56.32  +0.76.326.11  +0.36.28  +0.56.26  +0.0
2 Malaina PaytonMalaina Payton
United StatesUnited States
91 8 6.29 +0.8 m/s x6.29  +0.8x6.296.01  +0.66.10  +0.96.28  +1.7
3 Milica GardasevicMilica Gardasevic
SerbiaSerbia
98 7 6.27 +1.8 m/s 6.27  +1.8xx6.27x6.17  +0.5x
4 Joanna KuryloJoanna Kurylo
PolandPoland
95 4 5.61 +0.4 m/s 5.61  +0.4xx5.615.59  +0.0xx
5 Liuba ZaldivarLiuba Zaldivar
EcuadorEcuador
93 3 5.53 +1.1 m/s 5.51  +0.45.47  +1.75.53  +1.15.53---
6 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 5.05 +1.1 m/s 5.05  +1.14.87  +0.04.65  +0.65.054.97  +0.04.90  +0.0x
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1 5.00 +1.1 m/s 4.82  +0.05.00  +1.14.78  +0.65.00---
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 NM xxx0.0---
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 30.8.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 6 4.91 +0.0 m/s 4.91  +0.0xx4.914.81  +0.54.85  +0.7x
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 1 4.83 +0.3 m/s 4.41  +0.94.67  +0.94.52  +0.74.674.23  +1.34.76  +0.64.83  +0.3
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 4.62 +0.7 m/s x4.30  +0.04.62  +0.74.623.00  +0.93.90  +0.0x
4 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 4.48 +1.4 m/s 4.22  +0.94.44  +1.24.05  +0.54.444.24  +0.04.48  +1.4x
5 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2 4.42 +1.0 m/s 4.42  +1.04.22  +1.23.95  +1.04.42---
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 30.8.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1 11.08 xx10.5510.5510.7109.7411.08
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 30.8.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ewa RozanskaEwa Rozanska
PolandPoland
00 3 14.71 13.58x14.7114.71xx14.27
2 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
81 2 14.41 12.6213.9813.8513.9813.5813.7714.41
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 1 13.68 13.1113.68x13.68xx-
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 30.8.2019 - 15:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Scott LincolnScott Lincoln
Great BritainGreat Britain
93 5 20.01 xx20.0120.01x19.1319.31
2 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 4 18.29 18.0518.2918.2918.2918.21xx
3 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 3 16.29 15.5916.29x16.29x15.78-
4 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 2 15.21 14.6114.4814.5114.6115.21x-
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 14.74 14.1614.7414.2814.7414.26x-
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(pá, 30.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4 46.89 46.00xx46.00x46.8943.09
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3 43.73 37.8040.8240.4440.8243.73xx
3 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 1 28.78 28.78x25.3528.78---
4 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 21.71 xx21.7121.71---
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(pá, 30.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haruka KitaguchiHaruka Kitaguchi
JapanJapan
98 10 61.94 x59.07x59.0747.1361.9454.77
2 Annu RaniAnnu Rani
IndiaIndia
92 9 60.87 56.8559.0057.5459.0057.7060.7560.87
3 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 8 56.00 55.4454.7656.0056.0055.15x-
4 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5 53.81 47.6146.5153.8153.8146.0850.61-
5 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 2 50.88 47.5247.8950.8850.8845.98x-
6 Hanna Hatsko-FedusovaHanna Hatsko-Fedusova
UkraineUkraine
90 6 50.25 x50.25x50.25xx-
7 Anete KocinaAnete Kocina
LatviaLatvia
96 7 49.71 49.71x-49.71---
8 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
98 4 48.08 48.08xx48.08---
9 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 39.34 x36.4939.3439.34---
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(pá, 30.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 2 57.36 54.61xx54.6154.6657.3657.36
2 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 56.90 56.9055.0355.5356.9051.76x55.47
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(pá, 30.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Shivpal SinghShivpal Singh
IndiaIndia
95 7 81.36 81.11x81.3681.3680.19xx
2 Vipin KasanaVipin Kasana
IndiaIndia
89 6 80.13 74.2180.13x80.1374.49xx
3 Patriks GailumsPatriks Gailums
LatviaLatvia
98 5 77.85 76.0571.8874.5476.0577.85xx
4 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 4 73.40 66.7771.8968.7271.8973.4070.25x
5 Radek JůdaRadek Jůda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 8 63.66 61.8063.6658.4163.6661.86xx
6 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 3 62.66 61.00x62.6662.6659.1959.85x
7 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1 54.20 52.60x54.2054.200.00.00.0
8 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 54.09 53.6053.3554.0954.090.00.00.0
Celkem 8 závodníků