Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický trojboj

Vyškov (1. 5. 2019)

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Josef GrecJosef Grec
Orel VyškovOrel Vyškov
11 26.50 0.0
2 2 Vít PachlopníkVít Pachlopník
Orel BořitovOrel Bořitov
10 23.90 0.0
3 74 Jakub ValíčekJakub Valíček
Orel VyškovOrel Vyškov
10 21.50 0.0
4 71 Ondřej HynarOndřej Hynar
ASK BlanskoASK Blansko
11 20.00 0.0
5 17 Vojtěch LošekVojtěch Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
11 16.10 0.0
6 72 David JabůrekDavid Jabůrek
Orel VyškovOrel Vyškov
11 15.90 0.0
7 26 Nikolas SádlíkNikolas Sádlík
Orel VyškovOrel Vyškov
10 15.30 0.0
8 8 Adam DoležalAdam Doležal
Orel VyškovOrel Vyškov
10 13.30 0.0
9 6 Dominik ČernýDominik Černý
Orel VyškovOrel Vyškov
11 13.20 0.0
10 12 Matěj HolochMatěj Holoch
Orel VyškovOrel Vyškov
11 11.90 0.0
11 24 Adam RausAdam Raus
Orel VyškovOrel Vyškov
11 07.80 0.0
Celkem 11 závodníků
Finále B (st, 1.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 89 Vojtěch HrnčiříkVojtěch Hrnčiřík
Orel VyškovOrel Vyškov
12 11.15 0.00.00.00.00.00.00.0
2 19 Šimon MašekŠimon Mašek
Orel VyškovOrel Vyškov
12 09.00 0.00.00.00.00.00.00.0
3 29 Jakub ZizlavskyJakub Zizlavsky
Orel VyškovOrel Vyškov
12 07.90 0.00.00.00.00.00.00.0
4 18 Jiří LuskaJiří Luska
Orel VyškovOrel Vyškov
14 06.50 0.00.00.00.00.00.00.0
5 4 Daniel BudíkDaniel Budík
Orel VyškovOrel Vyškov
12 06.35 0.00.00.00.00.00.00.0
6 90 Martin KalábMartin Kaláb
Orel VyškovOrel Vyškov
12 06.10 0.00.00.00.00.00.00.0
7 23 Martin PohludekMartin Pohludek
Orel VyškovOrel Vyškov
12 05.10 0.00.00.00.00.00.00.0
8 11 Matěj HalasMatěj Halas
Orel VyškovOrel Vyškov
13 04.85 0.00.00.00.00.00.00.0
9 68 Adam ŘičánekAdam Řičánek
Orel VyškovOrel Vyškov
14 04.25 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 69 Tereza KrejčíTereza Krejčí
Orel VyškovOrel Vyškov
10 21.90 0.0
2 35 Elen WeinhöferováElen Weinhöferová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
10 15.70 0.0
3 56 Julie OmastováJulie Omastová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 14.90 0.0
4 67 Eliška BudíkováEliška Budíková
Sokol VyškovSokol Vyškov
10 14.20 0.0
5 46 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 12.80 0.0
6 42 Jolana BebarováJolana Bebarová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 12.40 0.0
7 41 Beáta BebarováBeáta Bebarová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 12.20 0.0
8 86 Veronika AlánováVeronika Alánová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 11.80 0.0
9 63 Eliška VágnerováEliška Vágnerová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 11.60 0.0
10 87 Ester VlachováEster Vlachová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 11.30 0.0
11 31 Lada BabíčkováLada Babíčková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
11 10.80 0.0
12 Nikola MinaříkováNikola Minaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
10 08.35 0.0
Celkem 12 závodníků
Finále B (st, 1.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 55 Leontýna LuskováLeontýna Lusková
Orel VyškovOrel Vyškov
12 11.70 0.0
2 47 Markéta HanákováMarkéta Hanáková
Orel VyškovOrel Vyškov
12 10.80 0.0
3 65 Kristýna VychronováKristýna Vychronová
Orel VyškovOrel Vyškov
12 10.00 0.0
4 75 Julie KotolanováJulie Kotolanová
Orel VyškovOrel Vyškov
12 09.90 0.0
5 53 Dominika KubíčkováDominika Kubíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
13 09.30 0.0
6 34 Adéla WeinhöferováAdéla Weinhöferová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
12 08.30 0.0
7= 48 Anna HolochováAnna Holochová
Orel VyškovOrel Vyškov
12 07.80 0.0
7= 85 Sabina HavlíčkováSabina Havlíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
12 07.80 0.0
9 43 Lucie DoležalováLucie Doležalová
Orel VyškovOrel Vyškov
13 07.00 0.0
10 91 Sofie SádlíkováSofie Sádlíková
Orel VyškovOrel Vyškov
13 05.20 0.0
11 49 Ema KobelkováEma Kobelková
Orel VyškovOrel Vyškov
12 05.15 0.0
12 82 Lenka PaldusováLenka Paldusová
Orel VyškovOrel Vyškov
12 04.50 0.0
13 57 Monika OmastováMonika Omastová
Orel VyškovOrel Vyškov
14 04.40 0.0
14 54 Adéla KusalováAdéla Kusalová
Orel VyškovOrel Vyškov
16 02.80 0.0
Celkem 14 závodníků