výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Rozchodíme Vyškov

Vyškov (8. 5. 2019)

Chůze dráha 2000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 13:34.2
2 13 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 13:45.0
3 12 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 13:46.9
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Liliana HolkováLiliana Holková 07 AK BojničkyAK Bojničky 2 11:56.3
2 41 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 12:59.6
3 17 Kincso BilibokKincso Bilibok 06 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 1 15:53.0
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Veteráni (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 3 18:17.2
2 2 Jozef BaďuraJozef Baďura 55 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 2 18:19.5
3 46 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22:39.2
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 37 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 4 18:12.0
2 23 Mária GazárkováMária Gazárková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 1 18:24.6
3 39 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5 18:46.2
4 21 Kristína CvečkováKristína Cvečková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 2 20:28.6
5 32 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 24:48.0
6 44 Zuzana ZdařilováZuzana Zdařilová 83 Orel ŽideniceOrel Židenice 6 25:20.7
Poznámky:
Zdařilová Zuzana 2x ČK za pokrčené koleno
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21:52.9
2 4 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 29:02.8
3 1 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 35:07.2
4 46 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 38:21.3
6 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DQ
Poznámky:
Vojtíšek Tomáš DQ 230.7; Hlavenka Tomáš 2x ČK pokrčené koleno
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 26 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 27:29.3
2 27 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29:51.2
3 33 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 2 30:42.7
4 31 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 1 31:03.6
5 45 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 35:52.2
36 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 6 DNF
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:19.3
2 7 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 1 3:22.9
Poznámky:
Skutečná délka trati 500m.
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 1 5:49.2
2 10 Daniel KubíčekDaniel Kubíček 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 6:51.8
Poznámky:
Kubíček Daniel 1x ČK za pokrčené koleno
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Natalia HolkováNatalia Holková 10 AK BojničkyAK Bojničky 5 2:39.2
2 40 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 7 2:44.0
3 24 Nina LasicováNina Lasicová 11 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 1 2:44.3
4 30 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 8 3:14.5
5 47 Petra VčelkováPetra Včelková 10 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 2 3:30.5
6 28 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 4 3:52.9
7 34 Dominika KubíčkováDominika Kubíčková 13 Orel VyškovOrel Vyškov 6 4:03.2
8 48 Tereza CintulováTereza Cintulová 14 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 3 4:35.1
Poznámky:
Skutečná délka trati 500m.
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 22 Adriana GazárkováAdriana Gazárková 08 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 1 5:57.0
2 20 Agáta CintulováAgáta Cintulová 09 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 2 6:25.3
3 43 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 4 6:45.9
4 29 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 7:45.3
Celkem 4 závodníků