výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chůze ve Vyškově

Vyškov (1. 9. 2019)

Chůze dráha 2000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 23 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 13:29.4
2 36 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 14:50.3
3 7 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 15:14.8
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Nina SmrtičováNina Smrtičová 07 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 14:05.1
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 16:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 37 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14:54.0
2 35 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:33.2
3 28 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16:04.9
4 6 Ondrej MalíkOndrej Malík 61 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 16:59.3
5 27 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 17:25.3
6 18 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 17:40.8
7 9 Jozef BaďuraJozef Baďura 55 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 18:40.6
8 21 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20:15.8
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 34 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15:40.2
2 20 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 17:08.3
3 38 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17:16.5
4 32 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 17:34.2
5 30 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 21:10.1
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Mária GazárkováMária Gazárková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 17:37.1
2 4 Kristína CvečkováKristína Cvečková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 18:04.2
3 17 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 18:45.6
4 19 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 19:36.0
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 3:07.6
2 12 Vojtěch TuzaVojtěch Tuza 11 Orel ŽideniceOrel Židenice 3:07.7
3 26 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3:26.0
4 15 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 3:38.6
5 31 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 4:29.5
Poznámky:
Skutečná délka trati 500m chůze.
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 33 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 5:44.0
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Nina LasicováNina Lasicová 11 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 2:42.0
2 29 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3:12.9
3 1 Olívia KollárikováOlívia Kolláriková 12 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 3:42.0
4 16 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 4:19.3
5 24 Dominika KubíčkováDominika Kubíčková 13 Orel VyškovOrel Vyškov 4:28.5
Poznámky:
Skutečná délka trati 500m chůze.
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 1000m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Adriana GazárkováAdriana Gazárková 08 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 5:47.4
2 10 Agáta RadochováAgáta Radochová 08 AK Borský Sv. JurAK Borský Sv. Jur 6:25.2
3 22 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6:49.7
4 13 Klára TuzováKlára Tuzová 09 Orel ŽideniceOrel Židenice 6:50.7
Celkem 4 závodníků