výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce

Olomouc (8. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:00) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.70
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.71
4 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.72
5 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.77
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.82
7 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.96
Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.24
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.25
3 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.32
4 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.57
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 08.89
Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 DNS
Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNS
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.70
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.71
4 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.72
5 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.77
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.82
7 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.96
8 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.24
9 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.25
10 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.32
11 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.57
12 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 08.89
Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 DNS
Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 DNS
Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNS
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.08
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.13
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.59
4 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.85
5 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.88
6 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.12
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.14
8 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.30
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.85
2 Štěpán KovácsŠtěpán Kovács 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.24
3 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.42
4 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.43
5 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.52
6 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.64
7 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 09.74
8 Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.32
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.08
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.13
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.59
4 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.85
4 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.85
6 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.88
7 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.12
8 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.14
9 Štěpán KovácsŠtěpán Kovács 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.24
10 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.30
11 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.42
12 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.43
13 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.52
14 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.64
15 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 09.74
16 Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.32

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:15) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.30
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.39
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.42
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.48
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08.52
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.58
3 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.65
4 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.70
5 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.73
6 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.73
2 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.98
3 Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.05
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.06
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.08
6 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 09.38
7 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.30
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.39
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.42
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.48
5 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08.52
6 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.58
7 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.65
8 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.70
9 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.72
10 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.73
10 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.73
12 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.79
13 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.98
14 Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.05
15 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.06
16 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.08
17 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 09.38
18 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.52

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.39
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.57
3 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.79
4 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.83
6 Viktória TrgováViktória Trgová 06 SlovenskoSlovensko 6 08.84
7 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.95
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.05
1= Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.05
3 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.10
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.12
5 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.28
6 13 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.51
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.62
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.35
2 14 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.52
3 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.61
4 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.85
Simona FeistlováSimona Feistlová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 DNS
Aneta PírkováAneta Pírková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.39
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.57
3 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.79
4 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.83
6 Viktória TrgováViktória Trgová 06 SlovenskoSlovensko 6 08.84
7 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.95
8 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.05
8 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.05
10 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.10
11 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.12
12 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.28
13 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.35
14 13 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.51
15 14 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.52
16 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.61
17 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.62
18 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.85
Simona FeistlováSimona Feistlová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 DNS
Aneta PírkováAneta Pírková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 DNS

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.5.2019 - 14:15) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 11.34 QA
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.58 qA
3 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 5 11.65 qA
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.74 qB
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.93 qB
6 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.21
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.55
8 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.5.2019 - 14:15) official Vítr: -3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.60 QA
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.61 qA
3 Ján ŠubaJán Šuba 94 SlovenskoSlovensko 3 12.18
4 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.23
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.36
6 Daniel TurcsányiDaniel Turcsányi 97 SlovenskoSlovensko 6 12.57
7 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.73
8 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 13.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.5.2019 - 14:15) official Vítr: -4.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.81 QA
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.90 qB
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 11.93 qB
4 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12.01 qB
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.16 qB
6 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.50
7 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 8 12.65
Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 8.5.2019 - 14:15) official Vítr: -3.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.71 QA
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.72 qA
3 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.87 qB
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.03 qB
5 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 12.47
6 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.56
Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 11.34 QA
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.58 qA
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.60 QA
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.61 qA
5 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 5 11.65 qA
6 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.71 QA
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.72 qA
8 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.74 qB
9 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.81 QA
10 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.87 qB
11 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.90 qB
12 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.93 qB
12 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 11.93 qB
14 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12.01 qB
15 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.03 qB
16 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.16 qB
17 Ján ŠubaJán Šuba 94 SlovenskoSlovensko 3 12.18
18 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.21
19 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.23
20 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.36
21 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 12.47
22 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.50
23 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.55
24 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.56
25 Daniel TurcsányiDaniel Turcsányi 97 SlovenskoSlovensko 6 12.57
26 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 8 12.65
27 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.66
28 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.73
29 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 13.24
Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (st, 8.5.2019 - 15:10) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 11.30
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.43
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.48
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.52
5 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 2 11.58
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.68
7 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.70
Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 8.5.2019 - 15:10) official Vítr: -4.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.88
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.93
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.01
4 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.07
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 12.15
6 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.17
7 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 12.39
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 15:00) official Vítr: -4.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.55
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.68
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.87
4 Marietta MiklováMarietta Miklová 02 SlovenskoSlovensko 6 13.35
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.71
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.74
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.92
8 Petra JakešováPetra Jakešová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 14.06
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.5.2019 - 14:00) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.76 Q
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.77 Q
3 Marietta MiklováMarietta Miklová 02 SlovenskoSlovensko 3 13.32 Q
4 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.70 q
5 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.96
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.5.2019 - 14:00) official Vítr: -3.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.78 Q
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.72 Q
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.74 Q
4 Petra JakešováPetra Jakešová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.92 q
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 14.15
Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.76 Q
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.77 Q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.78 Q
4 Marietta MiklováMarietta Miklová 02 SlovenskoSlovensko 3 13.32 Q
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.70 q
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.72 Q
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.74 Q
8 Petra JakešováPetra Jakešová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.92 q
9 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.96
10 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 14.15
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 DNS
Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 16:10) official Vítr: -4.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 22.51
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.04
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.19
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.25
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.37
6 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.73
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 16:10) official Vítr: -5.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 4 23.16
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.31
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.61
4 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 6 24.04
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 24.18
6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 24.45
David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 16:10) official Vítr: -4.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.89
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 24.09
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.28
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 25.20
5 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 25.50
6 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 25.73
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DQ
Poznámky:
7. dráha DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2019 - 16:10) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.57
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.09
3 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 26.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 22.51
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.04
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 4 23.16
4 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.19
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.25
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.31
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.37
8 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.61
9 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.73
10 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.89
11 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 6 24.04
12 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 24.09
13 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 24.18
14 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.28
15 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 24.45
16 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.56
17 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.57
18 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.09
19 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 25.20
20 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 25.50
21 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 25.73
22 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 26.67
David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 16:00) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.39
2 Mária MendézMária Mendéz 97 ŠpanělskoŠpanělsko 5 26.81
3 Marietta MiklováMarietta Miklová 02 SlovenskoSlovensko 3 26.88
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 27.04
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.67
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.95
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.95
Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 16:00) official Vítr: -4.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.57
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 28.03
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 4 28.47
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 29.46
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 30.07
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 DNS
Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.39
2 Mária MendézMária Mendéz 97 ŠpanělskoŠpanělsko 5 26.81
3 Marietta MiklováMarietta Miklová 02 SlovenskoSlovensko 3 26.88
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 27.04
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.57
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.67
7 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.95
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.95
9 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 28.03
10 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 4 28.47
11 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 29.46
12 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 30.07
Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 DNS
Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 37.94
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.98
3 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 38.25
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 38.92
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 39.43
6 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 42.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 41.28
2 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.91
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 43.02
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 44.84
5 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 46.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 37.94
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.98
3 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 38.25
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 38.92
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 39.43
6 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 41.28
7 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.91
8 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 42.06
9 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 43.02
10 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 44.84
11 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 46.00

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 40.13
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 43.31
3 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 44.40
4 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 45.07
5 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 45.64
6 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 47.66
7 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 50.90
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.90
2 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.41
3 Štěpán KovácsŠtěpán Kovács 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.98
4 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 52.80
5 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 56.86
6 Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 58.15
David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 40.13
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 43.31
3 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 44.40
4 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 45.07
5 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 45.64
6 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 47.66
7 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 50.90
7 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.90
9 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.41
10 Štěpán KovácsŠtěpán Kovács 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.98
11 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 52.80
12 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 56.86
13 Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 58.15
David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 44.85
2 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 45.27
3 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 5 45.30
4 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 47.00
5 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 48.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 46.14
2 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 48.01
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.71
4 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 48.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 44.85
2 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 45.27
3 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 5 45.30
4 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 46.14
5 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 47.00
6 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 48.01
7 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 48.42
8 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.71
9 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 48.90

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 43.71
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 44.20
3 Viktória TrgováViktória Trgová 06 SlovenskoSlovensko 5 44.87
4 6 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 46.71
5 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 47.25
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.49
3 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 50.66
4 16 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 56.13
Aneta PírkováAneta Pírková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 43.71
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 44.20
3 Viktória TrgováViktória Trgová 06 SlovenskoSlovensko 5 44.87
4 6 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 46.71
5 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 47.25
6 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.25
7 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.49
8 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 50.66
9 16 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 56.13
Aneta PírkováAneta Pírková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 DNS

400 m - Muži (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.00
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 51.11
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 53.03
4 15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 55.43
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 59.13
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.19
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 66.14
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 67.91
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 68.24
6 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 70.66
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:53.92
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:04.63
3 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:13.31
Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:31.36
2 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:36.10
3 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:37.44
4 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:38.04
5 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:39.22
6 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:43.02
7 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:43.10
8 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:49.21
9 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:52.98
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 15:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:21.19
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:25.81
3 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:26.84
4 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:36.74
5 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:40.48
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:22.79
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:24.55
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:26.11
4 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:29.38
5 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:30.83
6 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 2:31.90
7 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 2:34.03
8 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 2:38.32
9 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:44.48
10 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:51.15
11 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:58.22
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:36.07
2 4 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:36.44
3 6 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:38.59
4 2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:45.96
5 5 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:47.50
6 1 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:47.52
7 7 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:51.78
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:47.92
2 16 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:48.42
3 10 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:48.44
4 9 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:49.66
5 11 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:49.74
6 8 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:50.67
7 13 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:53.46
8 15 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:54.24
9 14 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:54.35
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:36.07
2 4 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:36.44
3 6 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:38.59
4 2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:45.96
5 5 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:47.50
6 1 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:47.52
7 12 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:47.92
8 16 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:48.42
9 10 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:48.44
10 9 Anna ŠvánováAnna Švánová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:49.66
11 11 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:49.74
12 8 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:50.67
13 7 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:51.78
14 13 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:53.46
15 15 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:54.24
16 14 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:54.35

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1= Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:59.07
1= David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:59.07
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:02.78
4 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:05.14
5 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 4:15.21
6 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:17.82
7 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:17.86
8 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 4:18.44
9 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 8 4:25.88
10 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 4:42.08
Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 22 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:29.49
2 13 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:30.05
3 15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 4:35.37
4 17 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 4:38.65
5 16 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 4:39.12
6 14 Martin FilipMartin Filip 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:40.89
7 20 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:44.33
8 21 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:50.42
19 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
18 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
12 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:59.07
1 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:59.07
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:02.78
4 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:05.14
5 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 4:15.21
6 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:17.82
7 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:17.86
8 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 4:18.44
9 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 8 4:25.88
10 22 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:29.49
11 13 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:30.05
12 15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 4:35.37
13 17 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 4:38.65
14 16 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 4:39.12
15 14 Martin FilipMartin Filip 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:40.89
16 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 4:42.08
17 20 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:44.33
18 21 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:50.42
Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 DNS
19 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
18 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
12 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNF

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 4:33.11
2 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:34.22
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:35.26
4 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 4:44.17
5 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 4:44.49
6 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:46.39
7 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 4:46.52
8 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 4:54.69
9 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 5:00.77
10 Martin VitoulMartin Vitoul 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 5:14.40
11 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 5:14.44
Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 DNS
Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 12:45) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.87
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 11.31
3 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 11.88
4 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.39
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Štěpán KovácsŠtěpán Kovács 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 12:35) official Vítr: -3.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.37
2 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.08
3 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.95
4 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 13.52
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 12:35) official Vítr: -3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.30
2 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.54
3 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.71
4 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.13
Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.37
2 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.08
3 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.95
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.30
5 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.54
6 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.71
7 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.13
8 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 13.52
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 13:15) official Vítr: -5.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 15.24
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 15.39
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.16
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 DNS
Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 13:15) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 16.63
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 17.37
3 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 17.39
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 18.35
5 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 15.24
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 15.39
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.16
4 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 16.63
5 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 17.37
6 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 17.39
7 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 18.35
8 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.63
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 DNS
Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 13:30) official Vítr: -4.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.45
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.75
Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 13:31) official Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 16.72
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 13:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.46
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 15.69
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 15.90
4 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 16.55
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.60
6 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 18.34
7 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 8 18.41
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 13:45) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 15.00
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.03
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.95
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 16.22
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.28
6 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 16.44
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (st, 8.5.2019 - 13:46) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.57
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.58
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.73
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 8.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.701.751.801.851.901.952.002.052.102.15
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10 2.10 --------oooxoxxx
2 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 2 2.00 -----oooxoxoxxx
3 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 8 1.95 ----oooooxxx
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 9 1.90 ---ooooxoxxx
5 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 1 1.85 ---ooooxxx
6 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 7 1.75 --oooxxx
7= Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 1.75 -ooxooxxx
7= Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 5 1.75 ooxoooxxx
9 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 1.75 oooxxoxoxxx
10 Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 4 1.60 oxoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 8.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.82
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 8 1.78 ---oo-ooxxooxxx
2 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 1.75 -ooooooooxxx
3 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 1.63 oooxxooxxx
4 Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4 1.60 ooxoxoxxx
5 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 1.60 -ooxxoxxx
6= Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 5 1.55 ooxxoxxx
6= Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 3 1.55 ooxxoxxx
8 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 1.50 xoxxoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 8.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.60
1 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 5 1.55 oooooooxxx
2 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4 1.55 ooooooxoxxx
3 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1 1.45 oooooxxx
4 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 1.45 oooxoxoxxx
Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 DNS -
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 8.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.781.811.831.851.88
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11 1.85 ---oooooxoooxx-
2 Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SlovenskoSlovensko
92 10 1.83 ---oooooooxxx
3 Kristína BoškováKristína Bošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 1.78 --ooooxoxoxxx
4= Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 1.75 --oooooxxx
4= Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 9 1.75 ---ooooxxx
6 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 1.70 -oooooxxx
7 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 5 1.65 -ooooxxx
8 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 1.60 ooxxooxxx
9 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3 1.60 oooxoxxx
10 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 6 1.55 oxoxoxxx
11 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 1 1.50 oxoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.62
1 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 8 1.59 ---ooooooxxx
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 9 1.59 ---oooooxoxxx
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 10 1.56 --ooooooxxx
4 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 1.56 -ooxoooxxoxoxxx
5 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 1.50 ooooxxooxxx
6 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5 1.50 -ooooxxoxxx
7 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 2 1.45 -ooooxxx
8 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 1.40 ooxxoxxoxxx
9 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 1.35 oooxxx
10 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4 1.35 ooxoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.531.561.59
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 6 1.53 --ooxooxoxxooxxx
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4 1.45 -----oxoxxx
3 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 5 1.35 oooxoxxoxxx
4 Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3 1.25 xoxooxxx
5 Kristýna GracováKristýna Gracová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 2 1.20 xxooxxx
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Muži

(st, 8.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.823.023.223.423.623.823.924.024.124.224.424.52
1 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 4.42 -------xo-oxxox-
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5 4.12 ----oxooxooxxx
3 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 7 3.82 ---ooxoxxx
4 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 3.82 --ooxoxxoxxx
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 3.62 -ooxooxxx
6 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 3.62 ----xoxxx
7 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 3.22 -xooxxx
8 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4 3.22 -xoxxoxxx
9 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 3.02 xxoxoxxx
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(st, 8.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.222.422.622.822.923.323.52
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 3.32 -----oxxx
2 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 2.82 -xoxxooxxx
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 2.82 ooxoxoxxx
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3 2.62 --oxxx
5 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 2.42 -xoxxx
6= Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 2.22 oxxx
6= Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4 2.22 oxxx
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 9 DNS
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 1 NM -x-xx
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 8.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 7.15 +2.4 m/s 6.85 +1.3 m/s 6.85  +1.66.95  +2.56.85  +1.36.956.69  -0.47.15  +2.46.67  +2.1
2 Ján ŠubaJán Šuba
SlovenskoSlovensko
94 12 7.02 +0.9 m/s 6.75  +1.56.87  +3.56.88  +1.96.886.99  +2.86.95  +2.07.02  +0.9
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 7 6.96 +4.6 m/s 6.90 +1.3 m/s 6.96  +4.66.85  +1.46.65  +2.76.966.90  +1.36.74  +1.76.78  +1.0
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 6.84 +2.1 m/s 6.54 +1.5 m/s 6.66  +3.04.60  +2.96.54  +1.56.666.68  +3.96.72  +3.56.84  +2.1
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 6.83 +3.0 m/s 6.77  +3.26.83  +3.0 +2.76.836.63  +2.5 +3.06.80  +4.2
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 6.54 +3.3 m/s 6.37 +1.9 m/s 6.54  +3.36.37  +1.96.32  +2.16.546.26  +2.55.09  +3.64.98  +2.5
7 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 6.36 +1.2 m/s 6.36  +1.26.33  +2.76.05  +1.66.366.22  +2.85.97  +2.76.11  +0.5
8 Daniel TurcsányiDaniel Turcsányi
SlovenskoSlovensko
97 9 6.25 +2.2 m/s 6.25 +1.9 m/s  +2.56.25  +2.26.25  +1.96.254.39  +2.64.56  +2.4-
9 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 6.12 +2.1 m/s  +2.6 +2.26.12  +2.16.120.00.00.0
10 Štěpán PohlŠtěpán Pohl
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
02 1 5.41 +4.3 m/s 5.02  +3.85.41  +4.35.37  +3.45.410.00.00.0
Marek AdamMarek Adam
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 5 5.76 +1.7 m/s 5.76  +1.75.39  +2.35.35  -0.35.765.23  +1.35.59  +0.25.11  +1.4
2 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 3 5.62 +0.9 m/s 5.41  +1.75.31  +2.25.49  +2.55.495.27  +0.55.62  +0.95.43  +0.3
3 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 4.80 +2.9 m/s 4.76 +1.2 m/s -4.80  +2.94.46  +0.64.80 +0.64.58  +0.44.76  +1.2
Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 4.63 +1.0 m/s 4.40  +2.6 +2.14.63  +1.04.634.24  +1.6 -0.7 +3.6
2 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 4.49 +1.2 m/s 4.41  +1.94.16  +2.04.49  +1.24.494.29  +3.14.39  +0.6 +1.9
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3 4.46 -0.6 m/s 4.27  +0.7 +1.7x4.27 +1.24.46  -0.64.35  +2.0
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 2 4.36 +0.5 m/s 4.36  +0.53.93  +2.9x4.364.02  +0.14.10  +1.44.21  +3.4
5 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 4.35 +0.7 m/s 4.19  +0.94.31  +0.63.90  +1.24.313.36  +2.84.35  +0.74.24  +0.5
6 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 6 4.30 +0.5 m/s 4.02  -0.2 +3.54.21  +2.04.214.10  +0.6 -0.54.30  +0.5
7 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 5 4.16 +0.2 m/s 3.93  +1.23.70  +2.33.82  +2.63.933.85  +1.54.16  +0.23.13  +2.2
Štěpán KovácsŠtěpán Kovács
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 NM  +2.0--0.0---
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 8.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 5.56 +2.4 m/s 5.55 +1.3 m/s 5.26  +2.65.23  +2.55.27  +0.95.275.06  +1.75.56  +2.45.55  +1.3
2 Mária MendézMária Mendéz
ŠpanělskoŠpanělsko
97 1 5.56 +3.1 m/s 5.33  +3.45.40  +5.85.22  +3.65.405.32  +2.45.34  +2.25.56  +3.1
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 12 5.48 +3.5 m/s 5.27 +1.3 m/s 5.48  +3.55.01  +4.15.27  +1.35.485.43  +3.94.01  +0.75.39  +2.7
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11 5.41 +1.8 m/s  +5.3 +3.65.28  +3.35.285.21  +2.35.41  +1.8 +1.6
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10 5.37 +4.8 m/s 5.33 +1.5 m/s  +3.3 +2.35.37  +4.85.37 +1.35.33  +1.53.13  +2.7
6 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 9 5.31 +3.6 m/s 5.21  +2.55.31  +3.65.12  +4.15.31 +4.95.27  +3.2 +4.0
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5 5.18 +1.6 m/s 5.02  +2.85.07  +3.14.95  +2.55.074.68  +1.45.18  +1.64.86  +0.4
8 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 7 5.02 +2.0 m/s 4.94  +1.84.97  +3.64.90  +3.94.974.75  +1.74.84  +2.55.02  +2.0
9 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 8 4.94 +3.1 m/s 4.94  +3.14.68  +3.34.90  +4.44.940.00.00.0
10 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 4.85 +0.7 m/s  +1.84.64  +3.24.85  +0.74.850.00.00.0
11 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 4.66 +3.7 m/s 4.66  +3.74.21  +5.13.91  +2.84.660.00.00.0
12 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 4.48 +4.6 m/s  +4.44.48  +4.6 +4.64.480.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 14 5.08 +2.8 m/s 5.06 +1.7 m/s 4.88  +0.45.06  +1.75.08  +2.85.084.88  +1.34.92  +2.54.91  +3.0
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 2 5.03 +2.3 m/s 4.89 +1.8 m/s 4.35  +0.55.03  +2.34.71  +1.85.034.89  +1.8 +1.8 +1.5
3 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 5.02 +1.8 m/s 4.58  +0.74.91  +0.25.01  +0.65.015.02  +1.84.86  +0.9-
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 4.97 +3.2 m/s 4.87 +1.4 m/s  +1.64.54  +2.44.97  +3.24.974.91  +2.34.87  +1.44.68  +0.9
5 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 11 4.90 +2.5 m/s 4.89 +1.5 m/s 4.90  +2.54.89  +2.24.72  +1.74.903.52  +2.64.89  +1.54.84  -0.7
6 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 6 4.89 +2.9 m/s 4.87 +1.2 m/s 4.87  +1.24.89  +2.94.80  +2.74.894.08  +2.2 +2.74.84  +1.1
7 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 4.88 +3.2 m/s 4.63 +1.0 m/s 4.63  +1.04.88  +3.24.35  +2.14.88 +2.5 +0.9 +1.2
8 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 4.86 +1.0 m/s 4.86  +1.04.77  +1.74.71  +2.14.864.74  +2.04.65  +0.84.81  +3.0
9 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 13 4.85 +1.9 m/s 4.77  +0.04.81  +1.34.85  +1.94.850.00.00.0
10 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 3 4.82 +2.9 m/s 4.50 -0.2 m/s 4.50  -0.24.82  +2.9 +1.84.820.00.00.0
11 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 8 4.81 +3.1 m/s 4.79 +2.0 m/s 4.79  +2.04.57  +2.84.81  +3.14.810.00.00.0
12 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 5 4.69 +3.2 m/s 4.38 +0.6 m/s 4.38  +0.64.69  +3.24.64  +2.44.690.00.00.0
13 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 4.66 +1.9 m/s  +3.74.53  +3.14.66  +1.94.660.00.00.0
14 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 15 4.44 +3.2 m/s  +0.44.44  +3.2 +4.14.440.00.00.0
15 Sofia DelpreteSofia Delprete
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 9 4.39 +2.2 m/s 4.21 +1.3 m/s 4.13  +0.84.21  +1.34.39  +2.24.390.00.00.0
Celkem 15 závodníků
Finále B (st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 10 4.90 4.73x4.904.900.00.00.0
2 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4 4.68 x4.674.684.680.00.00.0
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 11 4.52 4.374.524.504.520.00.00.0
4 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 9 4.49 xx4.494.490.00.00.0
5 Alice KozákováAlice Kozáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 4.45 4.334.274.454.450.00.00.0
6 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 4.33 4.334.16x4.330.00.00.0
7 Anna ŽídkováAnna Žídková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 4.24 4.114.244.054.240.00.00.0
8 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 4.08 4.083.943.994.080.00.00.0
9 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 4.05 3.863.534.054.050.00.00.0
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 3.80 x3.80x3.800.00.00.0
Julie NekoksováJulie Nekoksová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 15 4.97 +1.2 m/s  +2.7 +1.44.82  +0.94.82 +1.44.72  +1.54.97  +1.2
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 18 4.95 +1.7 m/s  +1.84.87  +2.2 +2.44.874.36  +2.84.95  +1.7 +0.7
3 Lucie JurečkováLucie Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 16 4.92 +0.7 m/s 4.92  +0.74.37  +1.04.80  +0.94.924.61  +0.14.56  +3.14.57  +1.0
4 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 4.67 +2.4 m/s 4.60 +1.2 m/s 4.45  +1.84.60  +1.24.67  +2.44.674.58  +0.7 +3.9 +1.3
5 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 14 4.62 +2.4 m/s 4.48 +1.5 m/s 4.40  +3.24.48  +1.54.40  +2.04.48 +0.5 +1.54.62  +2.4
6 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 4.53 +2.9 m/s 4.21 +1.5 m/s 4.23  +3.34.41  +2.24.20  +1.54.41 +2.04.53  +2.94.21  +1.5
7 Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 6 4.31 +4.5 m/s 4.09 +1.8 m/s 4.31  +4.54.01  +3.1 -1.24.314.09  +1.8 +3.64.05  +1.3
8 Michaela ŠpitováMichaela Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 12 4.26 +2.1 m/s 4.16 +2.0 m/s 4.15  +3.54.26  +2.13.95  +1.74.264.00  +3.64.16  +2.04.09  +0.5
9 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 4.12 +3.4 m/s 4.06 +1.8 m/s 4.12  +3.44.06  +1.83.76  +1.34.120.00.00.0
10 5 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 11 4.11 +3.7 m/s 4.03 +1.6 m/s 4.03  +1.64.11  +3.73.86  +0.44.110.00.00.0
11 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 4.06 +2.5 m/s 4.06  +2.53.87  +2.33.78  +5.74.060.00.00.0
12 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 4.05 +1.5 m/s 4.01  +5.63.91  +2.64.05  +1.54.050.00.00.0
13 13 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 4.05 +2.1 m/s 3.97 +1.6 m/s 4.05  +2.13.97  +1.63.94  +2.04.050.00.00.0
14 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 9 3.98 +2.9 m/s 3.52 +2.0 m/s 3.52  +2.03.98  +2.9 +4.13.980.00.00.0
15 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 3.23 +4.2 m/s 3.13 +0.5 m/s 3.17  +2.33.23  +4.23.13  +0.53.230.00.00.0
Aneta PírkováAneta Pírková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Simona FeistlováSimona Feistlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 8.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 12.81 x11.89x11.8912.6612.8112.25
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 2 10.45 09.3110.2510.0710.25xx10.45
3 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 1 08.91 07.9407.8908.6208.62x07.7308.91
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 8.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4 13.38 13.3813.0612.2913.3813.0212.8312.52
2 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3 11.64 11.4911.5811.6411.6411.4911.37x
3 Adam ŠálekAdam Šálek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2 11.62 11.1611.1111.2511.2511.2911.0511.62
4 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 09.08 08.9808.8208.6008.9809.0808.4508.79
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(st, 8.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natália VálekováNatália Váleková
SlovenskoSlovensko
01 1 13.11 x13.1113.0313.11x12.8312.72
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 8.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6 16.16 14.9714.9315.6915.6915.8616.16x
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 5 13.30 12.9612.83x12.9612.9513.30x
3 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 13.08 12.60xx12.6013.0812.4512.85
Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 8.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olo