výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce

Olomouc (8. 5. 2019)

Skok daleký - Muži

(st, 8.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 7.15 +2.4 m/s 6.85 +1.3 m/s 6.85  +1.66.95  +2.56.85  +1.36.956.69  -0.47.15  +2.46.67  +2.1
2 Ján ŠubaJán Šuba
SlovenskoSlovensko
94 12 7.02 +0.9 m/s 6.75  +1.56.87  +3.56.88  +1.96.886.99  +2.86.95  +2.07.02  +0.9
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 7 6.96 +4.6 m/s 6.90 +1.3 m/s 6.96  +4.66.85  +1.46.65  +2.76.966.90  +1.36.74  +1.76.78  +1.0
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 6.84 +2.1 m/s 6.54 +1.5 m/s 6.66  +3.04.60  +2.96.54  +1.56.666.68  +3.96.72  +3.56.84  +2.1
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 6.83 +3.0 m/s 6.77  +3.26.83  +3.0 +2.76.836.63  +2.5 +3.06.80  +4.2
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 6.54 +3.3 m/s 6.37 +1.9 m/s 6.54  +3.36.37  +1.96.32  +2.16.546.26  +2.55.09  +3.64.98  +2.5
7 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 6.36 +1.2 m/s 6.36  +1.26.33  +2.76.05  +1.66.366.22  +2.85.97  +2.76.11  +0.5
8 Daniel TurcsányiDaniel Turcsányi
SlovenskoSlovensko
97 9 6.25 +2.2 m/s 6.25 +1.9 m/s  +2.56.25  +2.26.25  +1.96.254.39  +2.64.56  +2.4-
9 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 6.12 +2.1 m/s  +2.6 +2.26.12  +2.16.120.00.00.0
10 Štěpán PohlŠtěpán Pohl
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
02 1 5.41 +4.3 m/s 5.02  +3.85.41  +4.35.37  +3.45.410.00.00.0
Marek AdamMarek Adam
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 8.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 5 5.76 +1.7 m/s 5.76  +1.75.39  +2.35.35  -0.35.765.23  +1.35.59  +0.25.11  +1.4
2 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 3 5.62 +0.9 m/s 5.41  +1.75.31  +2.25.49  +2.55.495.27  +0.55.62  +0.95.43  +0.3
3 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 4.80 +2.9 m/s 4.76 +1.2 m/s -4.80  +2.94.46  +0.64.80 +0.64.58  +0.44.76  +1.2
Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 4.63 +1.0 m/s 4.40  +2.6 +2.14.63  +1.04.634.24  +1.6 -0.7 +3.6
2 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 4.49 +1.2 m/s 4.41  +1.94.16  +2.04.49  +1.24.494.29  +3.14.39  +0.6 +1.9
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3 4.46 -0.6 m/s 4.27  +0.7 +1.7x4.27 +1.24.46  -0.64.35  +2.0
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 2 4.36 +0.5 m/s 4.36  +0.53.93  +2.9x4.364.02  +0.14.10  +1.44.21  +3.4
5 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 4.35 +0.7 m/s 4.19  +0.94.31  +0.63.90  +1.24.313.36  +2.84.35  +0.74.24  +0.5
6 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 6 4.30 +0.5 m/s 4.02  -0.2 +3.54.21  +2.04.214.10  +0.6 -0.54.30  +0.5
7 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 5 4.16 +0.2 m/s 3.93  +1.23.70  +2.33.82  +2.63.933.85  +1.54.16  +0.23.13  +2.2
Štěpán KovácsŠtěpán Kovács
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 NM  +2.0--0.0---
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 8.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 5.56 +2.4 m/s 5.55 +1.3 m/s 5.26  +2.65.23  +2.55.27  +0.95.275.06  +1.75.56  +2.45.55  +1.3
2 Mária MendézMária Mendéz
ŠpanělskoŠpanělsko
97 1 5.56 +3.1 m/s 5.33  +3.45.40  +5.85.22  +3.65.405.32  +2.45.34  +2.25.56  +3.1
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 12 5.48 +3.5 m/s 5.27 +1.3 m/s 5.48  +3.55.01  +4.15.27  +1.35.485.43  +3.94.01  +0.75.39  +2.7
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11 5.41 +1.8 m/s  +5.3 +3.65.28  +3.35.285.21  +2.35.41  +1.8 +1.6
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10 5.37 +4.8 m/s 5.33 +1.5 m/s  +3.3 +2.35.37  +4.85.37 +1.35.33  +1.53.13  +2.7
6 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 9 5.31 +3.6 m/s 5.21  +2.55.31  +3.65.12  +4.15.31 +4.95.27  +3.2 +4.0
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5 5.18 +1.6 m/s 5.02  +2.85.07  +3.14.95  +2.55.074.68  +1.45.18  +1.64.86  +0.4
8 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 7 5.02 +2.0 m/s 4.94  +1.84.97  +3.64.90  +3.94.974.75  +1.74.84  +2.55.02  +2.0
9 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 8 4.94 +3.1 m/s 4.94  +3.14.68  +3.34.90  +4.44.940.00.00.0
10 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 4.85 +0.7 m/s  +1.84.64  +3.24.85  +0.74.850.00.00.0
11 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 4.66 +3.7 m/s 4.66  +3.74.21  +5.13.91  +2.84.660.00.00.0
12 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 4.48 +4.6 m/s  +4.44.48  +4.6 +4.64.480.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 14 5.08 +2.8 m/s 5.06 +1.7 m/s 4.88  +0.45.06  +1.75.08  +2.85.084.88  +1.34.92  +2.54.91  +3.0
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 2 5.03 +2.3 m/s 4.89 +1.8 m/s 4.35  +0.55.03  +2.34.71  +1.85.034.89  +1.8 +1.8 +1.5
3 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 5.02 +1.8 m/s 4.58  +0.74.91  +0.25.01  +0.65.015.02  +1.84.86  +0.9-
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 4.97 +3.2 m/s 4.87 +1.4 m/s  +1.64.54  +2.44.97  +3.24.974.91  +2.34.87  +1.44.68  +0.9
5 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 11 4.90 +2.5 m/s 4.89 +1.5 m/s 4.90  +2.54.89  +2.24.72  +1.74.903.52  +2.64.89  +1.54.84  -0.7
6 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 6 4.89 +2.9 m/s 4.87 +1.2 m/s 4.87  +1.24.89  +2.94.80  +2.74.894.08  +2.2 +2.74.84  +1.1
7 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 4.88 +3.2 m/s 4.63 +1.0 m/s 4.63  +1.04.88  +3.24.35  +2.14.88 +2.5 +0.9 +1.2
8 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 4.86 +1.0 m/s 4.86  +1.04.77  +1.74.71  +2.14.864.74  +2.04.65  +0.84.81  +3.0
9 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 13 4.85 +1.9 m/s 4.77  +0.04.81  +1.34.85  +1.94.850.00.00.0
10 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 3 4.82 +2.9 m/s 4.50 -0.2 m/s 4.50  -0.24.82  +2.9 +1.84.820.00.00.0
11 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 8 4.81 +3.1 m/s 4.79 +2.0 m/s 4.79  +2.04.57  +2.84.81  +3.14.810.00.00.0
12 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 5 4.69 +3.2 m/s 4.38 +0.6 m/s 4.38  +0.64.69  +3.24.64  +2.44.690.00.00.0
13 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 4.66 +1.9 m/s  +3.74.53  +3.14.66  +1.94.660.00.00.0
14 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 15 4.44 +3.2 m/s  +0.44.44  +3.2 +4.14.440.00.00.0
15 Sofia DelpreteSofia Delprete
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 9 4.39 +2.2 m/s 4.21 +1.3 m/s 4.13  +0.84.21  +1.34.39  +2.24.390.00.00.0
Celkem 15 závodníků
Finále B (st, 8.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 10 4.90 4.73x4.904.900.00.00.0
2 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4 4.68 x4.674.684.680.00.00.0
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 11 4.52 4.374.524.504.520.00.00.0
4 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 9 4.49 xx4.494.490.00.00.0
5 Alice KozákováAlice Kozáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 4.45 4.334.274.454.450.00.00.0
6 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 4.33 4.334.16x4.330.00.00.0
7 Anna ŽídkováAnna Žídková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 4.24 4.114.244.054.240.00.00.0
8 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 4.08 4.083.943.994.080.00.00.0
9 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 4.05 3.863.534.054.050.00.00.0
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 3.80 x3.80x3.800.00.00.0
Julie NekoksováJulie Nekoksová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 15 4.97 +1.2 m/s  +2.7 +1.44.82  +0.94.82 +1.44.72  +1.54.97  +1.2
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 18 4.95 +1.7 m/s  +1.84.87  +2.2 +2.44.874.36  +2.84.95  +1.7 +0.7
3 Lucie JurečkováLucie Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 16 4.92 +0.7 m/s 4.92  +0.74.37  +1.04.80  +0.94.924.61  +0.14.56  +3.14.57  +1.0
4 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 4.67 +2.4 m/s 4.60 +1.2 m/s 4.45  +1.84.60  +1.24.67  +2.44.674.58  +0.7 +3.9 +1.3
5 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 14 4.62 +2.4 m/s 4.48 +1.5 m/s 4.40  +3.24.48  +1.54.40  +2.04.48 +0.5 +1.54.62  +2.4
6 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 4.53 +2.9 m/s 4.21 +1.5 m/s 4.23  +3.34.41  +2.24.20  +1.54.41 +2.04.53  +2.94.21  +1.5
7 Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 6 4.31 +4.5 m/s 4.09 +1.8 m/s 4.31  +4.54.01  +3.1 -1.24.314.09  +1.8 +3.64.05  +1.3
8 Michaela ŠpitováMichaela Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 12 4.26 +2.1 m/s 4.16 +2.0 m/s 4.15  +3.54.26  +2.13.95  +1.74.264.00  +3.64.16  +2.04.09  +0.5
9 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 4.12 +3.4 m/s 4.06 +1.8 m/s 4.12  +3.44.06  +1.83.76  +1.34.120.00.00.0
10 5 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 11 4.11 +3.7 m/s 4.03 +1.6 m/s 4.03  +1.64.11  +3.73.86  +0.44.110.00.00.0
11 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 4.06 +2.5 m/s 4.06  +2.53.87  +2.33.78  +5.74.060.00.00.0
12 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 4.05 +1.5 m/s 4.01  +5.63.91  +2.64.05  +1.54.050.00.00.0
13 13 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 4.05 +2.1 m/s 3.97 +1.6 m/s 4.05  +2.13.97  +1.63.94  +2.04.050.00.00.0
14 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 9 3.98 +2.9 m/s 3.52 +2.0 m/s 3.52  +2.03.98  +2.9 +4.13.980.00.00.0
15 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 3.23 +4.2 m/s 3.13 +0.5 m/s 3.17  +2.33.23  +4.23.13  +0.53.230.00.00.0
Aneta PírkováAneta Pírková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Simona FeistlováSimona Feistlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků