výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce

Olomouc (8. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:00) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.70
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.71
4 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.72
5 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.77
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.82
7 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.96
Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.24
2 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.25
3 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.32
4 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.57
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 08.89
Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 DNS
Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNS
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.70
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.71
4 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.72
5 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.77
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.82
7 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.96
8 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.24
9 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.25
10 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.32
11 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.57
12 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 08.89
Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 DNS
Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 DNS
Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNS
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.08
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.13
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.59
4 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.85
5 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.88
6 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.12
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.14
8 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.30
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.85
2 Štěpán KovácsŠtěpán Kovács 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.24
3 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.42
4 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.43
5 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.52
6 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.64
7 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 09.74
8 Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.32
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.08
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.13
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.59
4 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.85
4 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.85
6 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.88
7 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.12
8 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.14
9 Štěpán KovácsŠtěpán Kovács 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.24
10 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.30
11 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.42
12 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.43
13 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.52
14 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.64
15 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 09.74
16 Michal SalačMichal Salač 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.32

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:15) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.30
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.39
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.42
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.48
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08.52
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.58
3 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.65
4 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.70
5 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.73
6 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.73
2 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.98
3 Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.05
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.06
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.08
6 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 09.38
7 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.30
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.39
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.42
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.48
5 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08.52
6 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.58
7 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.65
8 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.70
9 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.72
10 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.73
10 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.73
12 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.79
13 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.98
14 Klára IndrákováKlára Indráková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.05
15 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.06
16 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.08
17 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 09.38
18 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.52

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.39
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.57
3 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.79
4 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.83
6 Viktória TrgováViktória Trgová 06 SlovenskoSlovensko 6 08.84
7 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.95
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.05
1= Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.05
3 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.10
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.12
5 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.28
6 13 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.51
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.62
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.35
2 14 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.52
3 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.61
4 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.85
Simona FeistlováSimona Feistlová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 DNS
Aneta PírkováAneta Pírková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.39
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.57
3 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.79
4 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.83
6 Viktória TrgováViktória Trgová 06 SlovenskoSlovensko 6 08.84
7 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.95
8 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.05
8 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.05
10 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.10
11 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.12
12 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.28
13 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.35
14 13 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.51
15 14 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.52
16 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.61
17 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.62
18 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.85
Simona FeistlováSimona Feistlová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 DNS
Aneta PírkováAneta Pírková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 DNS