Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (28. 8. 2019)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.95
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 29.06
3 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 29.22
4 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 30.63
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 31.97
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 32.93
2 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 35.07
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 35.66
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.95
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 29.06
3 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 29.22
4 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 30.63
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 31.97
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 32.93
7 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 35.07
8 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 35.66

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 30.19
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 30.20
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 30.63
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 31.45
5 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 31.53
Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 30.82
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 31.27
3 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 31.81
4 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 32.04
5 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 34.19
6 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 34.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 28.8.2019 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 31.47
2 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 32.71
3 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.08
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 35.06
Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 DNS
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 28.8.2019 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 33.88
2 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.51
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.55
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 35.16
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 DNS
Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 30.19
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 30.20
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 30.63
4 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 30.82
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 31.27
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 31.45
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 31.47
8 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 31.53
9 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 31.81
10 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 32.04
11 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 32.71
12 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.08
13 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 33.88
14 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 34.19
15 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 34.51
16 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.55
17 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 34.74
18 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 35.06
19 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 35.16
Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 DNS
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 DNS
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 DNS
Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNS