Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (28. 8. 2019)

200 m - Muži

(st, 28.8.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.81
2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.88
3 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 27.29
4 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.61
5 Julius FröhlichJulius Fröhlich 54 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s.ASK Dipoli Černošice Dobřic... 1 46.05
Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Arkadiusz PotczykArkadiusz Potczyk 01 KS SMS SZKLARSKA POREBAKS SMS SZKLARSKA POREBA 6 23.60
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 1 24.45
3 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 3 25.49
4 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 27.26
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 29.25
6 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 5 32.83
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky

(st, 28.8.2019 - 17:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.68
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.96
3 Nicole KosterNicole Koster 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 4 27.08
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 17:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 27.85
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 27.92
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 28.51
4 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 29.06
5 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 29.36
Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 29.02
2 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 29.43
3 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 29.75
4 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.77
Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 27.85
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 27.92
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 28.51
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 29.02
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 29.06
6 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 29.36
7 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 29.43
8 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 29.75
9 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.77
Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS