Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. Atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (11. 9. 2019)
Skok vysoký - Muži (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan RejhaJan Rejha 991006 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.80
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.75
3 Michal SeberaMichal Sebera 960903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.70
Skok vysoký - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Richard ČesnekRichard Česnek 041109 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.45
2 Jan FoltýnJan Foltýn 070129 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.35
Skok vysoký - Juniorky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vilena KomarovaVilena Komarova 011226 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 1.50
2 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 040905 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.40
3 Karolína RouskováKarolína Rousková 050120 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.30
Skok o tyči - Muži (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4.40
Skok o tyči - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.60
2 Martin BuchtaMartin Buchta 060208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.70
3 Adam ChybaAdam Chyba 051015 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.70
Skok o tyči - Ženy (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 970322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.30
2 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 010613 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.70
Skok o tyči - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 051218 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2.70
2 Anna RýdlováAnna Rýdlová 050319 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2.30
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 071014 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ela VostráEla Vostrá 060629 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.97
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 060508 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.43
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliáš MotlEliáš Motl 070112 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.00
2 Štěpán ReslŠtěpán Resl 060707 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.38
3 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 091229 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.18
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.07
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 021206 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.68
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 050429 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.33
Vrh koulí 4kg - Veteráni (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milan FlieglMilan Fliegl 430331 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.25
Vrh koulí 4kg - Juniorky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladlena KomarovaVladlena Komarova 011226 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 10.58
2 Vilena KomarovaVilena Komarova 011226 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 10.54
Vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin NovákMartin Novák 921005 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.54
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HodkováKlára Hodková 050420 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 21.91
2 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 050321 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.47
Hod diskem 1kg - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KotvaldPavel Kotvald 040403 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 39.91
2 David JarolímekDavid Jarolímek 060127 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 32.79
Hod diskem 1kg - Veteráni (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milan FlieglMilan Fliegl 430331 AC Praha 1890AC Praha 1890 20.90
Hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 030919 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.61
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 32.99
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.78
2 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 040706 SK JeseniovaSK Jeseniova 31.63
3 Klára HodkováKlára Hodková 050420 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 24.61
Hod kladivem 4kg - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David GottwaldDavid Gottwald 050225 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 35.98
2 František AndělFrantišek Anděl 041209 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 19.70
Hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HolcováTereza Holcová 000511 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.63
2 Jana ČapkováJana Čapková 740324 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.52
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr LankPetr Lank 020101 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 56.34
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 030403 AC Česká LípaAC Česká Lípa 40.50
Hod kladivem 6kg - Junioři (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel HanušKarel Hanuš 010209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.38
2 Martin BuryanMartin Buryan 010324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.85
3 Miroslav VilčekMiroslav Vilček 000109 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 46.21