Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. Atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (11. 9. 2019)
skok vysoký - Muži (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.80
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.75
3 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.70
skok vysoký - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.45
2 Jan FoltýnJan Foltýn 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.35
skok vysoký - Juniorky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vilena KomarovaVilena Komarova 01 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 1.50
2 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.40
3 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.30
skok o tyči - Muži (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4.40
skok o tyči - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.60
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.70
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.70
skok o tyči - Ženy (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.30
2 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.70
skok o tyči - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2.70
2 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2.30
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.97
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.43
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.00
2 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.38
3 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.18
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.07
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.68
3 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.33
vrh koulí 4kg - Veteráni (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milan FlieglMilan Fliegl 43 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.25
vrh koulí 4kg - Juniorky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladlena KomarovaVladlena Komarova 01 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 10.58
2 Vilena KomarovaVilena Komarova 01 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 10.54
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin NovákMartin Novák 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.54
hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HodkováKlára Hodková 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 21.91
2 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.47
hod diskem 1kg - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 39.91
2 David JarolímekDavid Jarolímek 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 32.79
hod diskem 1kg - Veteráni (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milan FlieglMilan Fliegl 43 AC Praha 1890AC Praha 1890 20.90
hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.61
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 32.99
hod kladivem 3kg - Dorostenky (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.78
2 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 31.63
3 Klára HodkováKlára Hodková 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 24.61
hod kladivem 4kg - Žáci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David GottwaldDavid Gottwald 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 35.98
2 František AndělFrantišek Anděl 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 19.70
hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.63
2 Jana ČapkováJana Čapková 74 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 40.52
hod kladivem 5kg - Dorostenci (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 56.34
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 40.50
hod kladivem 6kg - Junioři (středa, 11.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.38
2 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.85
3 Miroslav VilčekMiroslav Vilček 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 46.21