Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Zuzky Krejčové

Liberec (8. 5. 2019)
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2446
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2377
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2343
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2310
5 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2216
6 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2182
7 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2134
8 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2073
9 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2029
10 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1933
11 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1917
12 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1879
13 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1879
14 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1862
15 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1861
16 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1818
17 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1817
18 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1792
19 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1790
20 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1732
21 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1727
22 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1703
23 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1664
24 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1618
25 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1384
26 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1332
27 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1186
28 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1150
29 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1130
30 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0947
Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
Kaan AkalpKaan Akalp 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 33 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2240
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2191
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2114
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2021
5 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1990
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1979
7 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1973
8 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1939
9 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1931
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1864
11 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1858
12 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1834
13 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1797
14 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1755
15 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1753
16 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1722
17 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1721
18 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1699
19 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1689
20 Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1618
21 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1606
22 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1582
23 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1455
24 Klára MüllerováKlára Müllerová 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1420
25 Kristýna KřelinováKristýna Křelinová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1361
26 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1151
27 Ema KupcováEma Kupcová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1094
28 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0960
Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Celkem 33 závodníků