výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. prázdninový mítink

Brno (22. 7. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 22.7.2019 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 16.93
2 338 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 16.97
3 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 17.64
4 207 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.07
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 22.7.2019 - 17:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.65
2 330 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 18.25
3 322 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 18.79
4 11 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 22.7.2019 - 17:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 109 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.89
2 108 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.00
3 210 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.07
4 333 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 18.23
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 22.7.2019 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 112 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.09
2 106 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.17
3 334 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.73
4 111 Filip ZezulaFilip Zezula 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 23.35
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 22.7.2019 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 336 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22.34
2 309 Jan TančinecJan Tančinec 08 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 3 24.34
3 126 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2 25.71
4 219 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 1 37.87
Poznámky:
1. dráha polovysoký start
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 22.7.2019 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 220 Michal KlimešMichal Klimeš 58 SK Meteor BrnoSK Meteor Brno 3 21.54
2 4 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 2 24.10
3 5 Roman KrestaRoman Kresta 65 Orel ŽideniceOrel Židenice 4 32.06
4 12 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 34.60
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (po, 22.7.2019 - 17:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 260 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 18.94
2 261 Tomáš BrtníkTomáš Brtník 00 bez příslušnostibez příslušnosti 4 20.04
3 7 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.20
4 228 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 1 29.79
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 16.93
2 338 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 16.97
3 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 17.64
4 101 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.65
5 109 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.89
6 108 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.00
7 207 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.07
7 210 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.07
9 112 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.09
10 333 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 18.23
11 330 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 18.25
12 322 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 18.79
13 260 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 18.94
14 106 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.17
15 11 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.66
16 261 Tomáš BrtníkTomáš Brtník 00 bez příslušnostibez příslušnosti 4 20.04
17 334 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.73
18 220 Michal KlimešMichal Klimeš 58 SK Meteor BrnoSK Meteor Brno 3 21.54
19 336 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22.34
20 111 Filip ZezulaFilip Zezula 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 23.35
21 4 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 2 24.10
22 7 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.20
23 309 Jan TančinecJan Tančinec 08 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 3 24.34
24 126 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2 25.71
25 228 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 1 29.79
26 5 Roman KrestaRoman Kresta 65 Orel ŽideniceOrel Židenice 4 32.06
27 12 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 34.60
28 219 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 1 37.87

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 21.34
2 302 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 21.56
3 259 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.82
4 303 Kamila GrossováKamila Grossová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 22.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 317 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 18.46
2 315 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 18.65
3 321 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.13
4 100 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.15
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 203 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.80
2 331 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 20.07
3 252 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.29
4 104 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 20.66
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 19.96
2 324 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.73
3 311 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 21.12
4 223 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 21.29
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 300 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 20.62
2 306 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.57
3 204 Marta CoufalováMarta Coufalová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.82
4 214 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 19.38
2 122 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.59
3 102 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.29
4 115 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 21.78
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 209 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1 21.52
2 200 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 22.05
3 257 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 25.17
4 258 Daniela KulheimováDaniela Kulheimová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 25.77
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 113 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.75
2 216 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.42
3 116 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 24.82
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (po, 22.7.2019 - 17:20) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.81
2 211 Anežka HankováAnežka Hanková 09 bez příslušnostibez příslušnosti 3 26.67
3 202 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 317 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 18.46
2 315 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 18.65
3 321 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.13
4 100 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.15
5 117 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 19.38
6 122 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.59
7 203 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.80
8 110 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 19.96
9 331 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 20.07
10 252 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.29
11 300 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 20.62
12 104 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 20.66
13 324 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.73
14 311 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 21.12
15 223 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 21.29
15 102 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.29
17 205 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 21.34
18 209 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1 21.52
19 302 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 21.56
20 306 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.57
21 115 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 21.78
22 259 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.82
22 204 Marta CoufalováMarta Coufalová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.82
24 200 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 22.05
25 303 Kamila GrossováKamila Grossová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 22.55
26 113 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.75
27 214 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.02
28 107 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.81
29 216 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.42
30 116 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 24.82
31 257 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 25.17
32 258 Daniela KulheimováDaniela Kulheimová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 25.77
33 211 Anežka HankováAnežka Hanková 09 bez příslušnostibez příslušnosti 3 26.67
34 202 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.32

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 22.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 334 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 44.54
2 126 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 1 56.54
3 327 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 3 60.08
4 228 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 66.95
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 22.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 254 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 36.89
2 500 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 38.01
3 501 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 38.96
4 260 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 39.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 22.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 35.52
2 105 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 35.84
3 108 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 37.48
4 207 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 37.66
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 22.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 112 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.21
2 210 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.64
3 213 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.71
322 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 22.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 333 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 39.14
2 330 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 40.53
3 328 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 1 41.30
4 261 Tomáš BrtníkTomáš Brtník 00 bez příslušnostibez příslušnosti 4 41.46
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 22.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 1 51.03
2 5 Roman KrestaRoman Kresta 65 Orel ŽideniceOrel Židenice 3 73.14
3 12 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 83.19
3 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 35.52
2 105 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 35.84
3 254 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 36.89
4 108 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 37.48
5 207 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 37.66
6 500 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 38.01
7 501 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 38.96
8 333 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 39.14
9 260 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 39.17
10 112 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.21
11 210 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.64
12 330 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 40.53
13 328 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 1 41.30
14 261 Tomáš BrtníkTomáš Brtník 00 bez příslušnostibez příslušnosti 4 41.46
15 213 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.71
16 334 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 44.54
17 4 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 1 51.03
18 126 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 1 56.54
19 327 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 3 60.08
20 228 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 66.95
21 5 Roman KrestaRoman Kresta 65 Orel ŽideniceOrel Židenice 3 73.14
22 12 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 83.19
322 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 DNS
3 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 22.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 51.38
2 116 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 54.37
3 211 Anežka HankováAnežka Hanková 09 bez příslušnostibez příslušnosti 2 61.37
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 22.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 122 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.66
2 203 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 43.33
3 324 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.77
4 127 Dominika MatyskováDominika Matysková 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 45.44
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 22.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 321 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 41.38
2 100 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.41
3 331 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 43.32
4 252 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 43.77
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 22.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.10
2 102 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 46.83
3 124 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 47.41
4 115 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 49.09
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 22.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 215 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 46.06
2 209 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 47.47
3 212 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.55
4 257 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 55.89
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 22.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 263 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 47.06
2 258 Daniela KulheimováDaniela Kulheimová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 57.01
216 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 321 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 41.38
2 100 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.41
3 122 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.66
4 331 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 43.32
5 203 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 43.33
6 324 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.77
6 252 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 43.77
8 223 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.10
9 127 Dominika MatyskováDominika Matysková 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 45.44
10 215 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 46.06
11 102 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 46.83
12 263 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 47.06
13 124 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 47.41
14 209 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 47.47
15 115 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 49.09
16 107 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 51.38
17 212 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.55
18 116 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 54.37
19 257 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 55.89
20 258 Daniela KulheimováDaniela Kulheimová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 57.01
21 211 Anežka HankováAnežka Hanková 09 bez příslušnostibez příslušnosti 2 61.37
216 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS

3000 m - Muži (Finále)

Finále (po, 22.7.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10:16.31
2 11 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:56.19
3 10 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:59.46
4 1 Libor TesařLibor Tesař 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12:11.07
5 7 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:40.16
6 2 Zdeněk ProvazníkZdeněk Provazník 74 Orel VyškovOrel Vyškov 12:45.34
7 4 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 12:45.35
8 8 Martin JaníkMartin Janík 81 SK Meteor BrnoSK Meteor Brno 13:07.18
9 9 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14:32.68
10 5 Roman KrestaRoman Kresta 65 Orel ŽideniceOrel Židenice 14:48.91
11 12 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17:32.87
12 6 Radomír KubíkRadomír Kubík 64 TK BrnoTK Brno 17:35.70
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 22.7.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09:57.25
2 19 Markéta VechetováMarkéta Vechetová 91 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 11:27.34
3 18 Hana Urbánková AlferyHana Urbánková Alfery 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11:44.28
4 16 Věra NovákováVěra Nováková 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 12:05.45
5 15 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12:49.91
6 17 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14:08.64
7 14 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15:23.85
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (po, 22.7.2019 - 19:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.43
2 111 Filip ZezulaFilip Zezula 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 19.38
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 22.7.2019 - 19:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 320 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 16.13
2 262 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 17.85
3 209 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 18.67
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 22.7.2019 - 19:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.02
2 119 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 19.43
3 263 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.70
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 22.7.2019 - 19:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 214 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.82
2 227 Adéla KubinováAdéla Kubinová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 21.68
3 118 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 24.99
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 320 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 16.13
2 262 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 17.85
3 124 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.02
4 209 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 18.67
5 119 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 19.43
6 263 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.70
7 214 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.82
8 227 Adéla KubinováAdéla Kubinová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 21.68
9 118 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 24.99

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (po, 22.7.2019 - 19:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.59
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 22.7.2019 - 19:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 224 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 19.37
2 210 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 21.54
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(po, 22.7.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.800.850.901.001.051.101.151.201.251.301.351.401.551.651.701.731.761.79
1 224 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 7 1.76 ------------oooooxxx
2 337 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3 1.76 -------------xooxxoxxoxxx
3 201 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4 1.35 -----oooxooxxoxxx
4 325 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 6 1.30 -----oooooxxx
5 309 Jan TančinecJan Tančinec
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 5 1.15 -----xoxor
6 336 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1 1.05 ---ooxxx
7 228 Dominik ČernýDominik Černý
Orel VyškovOrel Vyškov
11 2 0.85 oxoxxx
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(po, 22.7.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.800.850.900.951.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55
1 320 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.50 -----------ooooxxx
2 305 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.45 ----------oooxoxxx
3= 215 Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.45 --------oooxxooxxoxxx
3= 124 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.45 --------ooxoxooxxoxxx
5 251 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1.40 ---------ooooxxx
6 253 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 1.25 ----ooooooxxx
7 218 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.20 ---oooxooxoxxx
8 250 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 0.95 ooxoxxoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(po, 22.7.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 17 6.67 6.365.776.516.516.670.00.0
2 112 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 9 5.72 5.575.72x5.725.510.00.0
3 210 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.44 3.365.44x5.44x0.00.0
4 322 Štěpán PohlŠtěpán Pohl
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
02 14 5.41 5.195.415.295.415.310.00.0
5 213 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 15 5.36 5.365.165.225.36x0.00.0
6 261 Tomáš BrtníkTomáš Brtník
bez příslušnostibez příslušnosti
00 5.18 4.835.18-5.18-0.00.0
7 330 Alexej PetečelAlexej Petečel
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
04 5 5.02 xxx0.05.020.00.0
8 201 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2 4.83 4.834.754.634.834.750.00.0
9 260 Jiří BrtníkJiří Brtník
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
00 4.83 4.834.00-4.83-0.00.0
10 328 Filip ŽitnýFilip Žitný
BYAC BrnoBYAC Brno
04 10 4.72 4.474.684.604.684.720.00.0
11 336 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 13 4.13 4.134.003.884.134.110.00.0
12 309 Jan TančinecJan Tančinec
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 12 3.85 3.85x-3.85-0.00.0
13 325 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 11 3.71 3.393.623.463.623.710.00.0
14 4 Jan TeclJan Tecl
TroubskoTroubsko
58 3.65 xx3.653.65-0.00.0
15 327 Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
10 6 3.36 3.363.183.333.363.310.00.0
16 126 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
10 3 3.34 2.703.223.163.223.340.00.0
17 228 Dominik ČernýDominik Černý
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1 2.87 2.562.872.542.872.780.00.0
106 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 16 NM xxx0.0x0.00.0
Poznámky/pokusy:
" ročníky 2008-2011 měřeno z místa odrazu
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(po, 22.7.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 122 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 5.14 5.145.145.055.14-0.00.0
2 262 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 5 4.93 4.934.75x4.934.830.00.0
3 104 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 26 4.92 4.92x4.884.924.860.00.0
4 300 Mona AzzaniMona Azzani
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
02 18 4.80 4.514.414.714.714.800.00.0
5 320 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 24 4.72 4.474.724.584.72x0.00.0
6 119 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 2 4.62 4.004.094.464.464.620.00.0
7 205 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 11 4.60 4.604.354.524.604.430.00.0
8 305 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 23 4.46 4.464.334.374.464.260.00.0
9 259 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 25 4.44 4.434.274.444.444.200.00.0
10 251 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 15 4.44 4.444.114.254.444.380.00.0
11 252 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 16 4.39 4.114.394.354.394.280.00.0
12 263 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 8 4.39 4.394.334.044.394.220.00.0
13 311 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 20 4.21 4.144.214.204.214.190.00.0
14 253 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 19 4.19 4.194.064.124.193.820.00.0
15 306 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 17 4.13 4.133.713.994.13-0.00.0
16 331 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 22 4.12 4.073.933.984.074.120.00.0
17 200 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 14 4.03 4.033.803.874.033.930.00.0
18 302 Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 21 4.00 4.003.703.924.003.260.00.0
19 212 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 9 3.91 3.903.913.683.913.800.00.0
20 107 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 10 3.83 3.653.653.833.833.650.00.0
21 227 Adéla KubinováAdéla Kubinová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
04 7 3.78 3.463.783.693.783.590.00.0
22 218 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 13 3.51 3.513.473.453.513.370.00.0
23 Šárka HorákováŠárka Horáková
bez příslušnostibez příslušnosti
77 4 3.32 3.322.722.963.322.930.00.0
24 118 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 1 3.30 3.303.253.233.303.220.00.0
25 216 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 3.00 2.492.442.192.493.000.00.0
26 250 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 12 2.67 2.542.472.672.672.400.00.0
Poznámky/pokusy:
" ročníky 2008-2011 měřeno z místa odrazu
Celkem 26 závodníků