Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. prázdninový mítink

Brno (22. 7. 2019)

skok daleký - Muži

(po, 22.7.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 17 6.67 6.365.776.516.516.670.00.0
2 112 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 9 5.72 5.575.72x5.725.510.00.0
3 210 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.44 3.365.44x5.44x0.00.0
4 322 Štěpán PohlŠtěpán Pohl
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
02 14 5.41 5.195.415.295.415.310.00.0
5 213 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 15 5.36 5.365.165.225.36x0.00.0
6 261 Tomáš BrtníkTomáš Brtník
bez příslušnostibez příslušnosti
00 5.18 4.835.18-5.18-0.00.0
7 330 Alexej PetečelAlexej Petečel
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
04 5 5.02 xxx0.05.020.00.0
8 201 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2 4.83 4.834.754.634.834.750.00.0
9 260 Jiří BrtníkJiří Brtník
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
00 4.83 4.834.00-4.83-0.00.0
10 328 Filip ŽitnýFilip Žitný
BYAC BrnoBYAC Brno
04 10 4.72 4.474.684.604.684.720.00.0
11 336 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 13 4.13 4.134.003.884.134.110.00.0
12 309 Jan TančinecJan Tančinec
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 12 3.85 3.85x-3.85-0.00.0
13 325 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 11 3.71 3.393.623.463.623.710.00.0
14 4 Jan TeclJan Tecl
TroubskoTroubsko
58 3.65 xx3.653.65-0.00.0
15 327 Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
10 6 3.36 3.363.183.333.363.310.00.0
16 126 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
10 3 3.34 2.703.223.163.223.340.00.0
17 228 Dominik ČernýDominik Černý
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1 2.87 2.562.872.542.872.780.00.0
106 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 16 NM xxx0.0x0.00.0
Poznámky/pokusy:
" ročníky 2008-2011 měřeno z místa odrazu
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(po, 22.7.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 122 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 5.14 5.145.145.055.14-0.00.0
2 262 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 5 4.93 4.934.75x4.934.830.00.0
3 104 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 26 4.92 4.92x4.884.924.860.00.0
4 300 Mona AzzaniMona Azzani
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
02 18 4.80 4.514.414.714.714.800.00.0
5 320 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 24 4.72 4.474.724.584.72x0.00.0
6 119 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 2 4.62 4.004.094.464.464.620.00.0
7 205 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 11 4.60 4.604.354.524.604.430.00.0
8 305 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 23 4.46 4.464.334.374.464.260.00.0
9 259 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 25 4.44 4.434.274.444.444.200.00.0
10 251 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 15 4.44 4.444.114.254.444.380.00.0
11 252 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 16 4.39 4.114.394.354.394.280.00.0
12 263 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 8 4.39 4.394.334.044.394.220.00.0
13 311 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 20 4.21 4.144.214.204.214.190.00.0
14 253 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 19 4.19 4.194.064.124.193.820.00.0
15 306 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 17 4.13 4.133.713.994.13-0.00.0
16 331 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 22 4.12 4.073.933.984.074.120.00.0
17 200 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 14 4.03 4.033.803.874.033.930.00.0
18 302 Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 21 4.00 4.003.703.924.003.260.00.0
19 212 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 9 3.91 3.903.913.683.913.800.00.0
20 107 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 10 3.83 3.653.653.833.833.650.00.0
21 227 Adéla KubinováAdéla Kubinová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
04 7 3.78 3.463.783.693.783.590.00.0
22 218 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 13 3.51 3.513.473.453.513.370.00.0
23 Šárka HorákováŠárka Horáková
bez příslušnostibez příslušnosti
77 4 3.32 3.322.722.963.322.930.00.0
24 118 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 1 3.30 3.303.253.233.303.220.00.0
25 216 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 3.00 2.492.442.192.493.000.00.0
26 250 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 12 2.67 2.542.472.672.672.400.00.0
Poznámky/pokusy:
" ročníky 2008-2011 měřeno z místa odrazu
Celkem 26 závodníků