výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. prázdninový mítink

Brno (5. 8. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 5.8.2019 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 211 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 12.59
2 159 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.19
3 47 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 1 15.98
4 45 Svatopluk SedláčekSvatopluk Sedláček 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.63
5 46 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.66
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 5.8.2019 - 17:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 228 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.44
2 230 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.53
3 205 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.92
4 179 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 11.96
5 303 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.99
6 174 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 5.8.2019 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 222 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.53
2 312 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 14.97
3 42 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 15.33
4 235 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 15.41
5 39 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 15.49
6 308 Martin StaraMartin Stara 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.67
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 5.8.2019 - 17:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 153 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.18
2 155 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 12.30
3 224 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 12.55
4 154 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 BYAC BrnoBYAC Brno 1 12.87
5 227 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 14.16
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 5.8.2019 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 156 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.63
2 183 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 11.89
3 157 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.05
4 186 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.19
5 30 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 13.54
6 220 Jiří VeselýJiří Veselý 02 bez příslušnostibez příslušnosti 6 14.44
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 5.8.2019 - 17:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 306 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 15.30
2 163 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.97
3 40 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 16.01
4 187 Jan VrbkaJan Vrbka 11 Atleti ZŠ Kotlářská BrnoAtleti ZŠ Kotlářská Brno 6 16.32
5 41 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 5 17.02
6 44 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 19.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 228 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.44
2 230 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.53
3 156 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.63
4 183 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 11.89
5 205 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.92
6 179 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 11.96
7 303 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.99
8 157 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.05
9 153 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12.18
10 186 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.19
11 174 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.20
12 155 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 12.30
13 222 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.53
14 224 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 12.55
15 211 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 12.59
16 154 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 BYAC BrnoBYAC Brno 1 12.87
17 159 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.19
18 30 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 13.54
19 227 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 14.16
20 220 Jiří VeselýJiří Veselý 02 bez příslušnostibez příslušnosti 6 14.44
21 312 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 14.97
22 306 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 15.30
23 42 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 15.33
24 235 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 15.41
25 39 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 15.49
26 308 Martin StaraMartin Stara 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.67
27 163 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.97
28 47 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 1 15.98
29 40 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 16.01
30 187 Jan VrbkaJan Vrbka 11 Atleti ZŠ Kotlářská BrnoAtleti ZŠ Kotlářská Brno 6 16.32
31 41 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 5 17.02
32 45 Svatopluk SedláčekSvatopluk Sedláček 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.63
33 44 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 19.34
34 46 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.66

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 5.8.2019 - 17:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 215 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.70
2 5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.83
3 7 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.13
4 172 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.18
5 209 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 14.04
6 300 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 14.70
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 5.8.2019 - 17:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 212 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.12
2 105 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 13.29
3 1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 13.75
4 171 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 13.96
5 232 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.49
6 301 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 5.8.2019 - 17:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 201 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.09
2 6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.26
3 221 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.32
4 12 Kateřina KrupováKateřina Krupová 85 bez příslušnostibez příslušnosti 5 16.36
5 226 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská 76 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 17.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 5.8.2019 - 17:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 181 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 14.31
2 164 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.11
3 200 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 15.29
4 151 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.05
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 5.8.2019 - 17:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.98
2 307 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 15.19
3 213 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 15.29
4 13 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 5 16.49
5 152 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 215 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.70
2 5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.83
3 212 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.12
4 7 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.13
5 172 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.18
6 105 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 13.29
7 1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 13.75
8 171 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 13.96
9 209 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 14.04
10 201 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.09
11 6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.26
12 181 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 14.31
13 221 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.32
14 232 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.49
15 300 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 14.70
16 150 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.98
17 164 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.11
18 307 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 15.19
19 200 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 15.29
19 213 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 15.29
21 301 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.39
22 12 Kateřina KrupováKateřina Krupová 85 bez příslušnostibez příslušnosti 5 16.36
23 13 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 5 16.49
24 151 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.05
25 226 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská 76 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 17.54
26 152 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.06

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 5.8.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 230 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.96
2 179 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 55.04
3 153 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.35
4 174 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 59.26
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 5.8.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 57.62
2 155 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 57.95
3 31 Pavel MusilPavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 58.97
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 5.8.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 222 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 55.94
2 227 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 70.40
3 187 Jan VrbkaJan Vrbka 11 Atleti ZŠ Kotlářská BrnoAtleti ZŠ Kotlářská Brno 2 89.99
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 5.8.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 312 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 69.27
2 308 Martin StaraMartin Stara 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 70.54
3 306 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 80.02
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 5.8.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 1 73.16
2 45 Svatopluk SedláčekSvatopluk Sedláček 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 82.89
3 44 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 95.12
4 46 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 111.10
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 111.10
2 230 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.96
3 179 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 55.04
4 153 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.35
5 222 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 55.94
6 35 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 57.62
7 155 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 57.95
8 31 Pavel MusilPavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 58.97
9 174 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 59.26
10 312 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 69.27
11 227 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 70.40
12 308 Martin StaraMartin Stara 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 70.54
13 47 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 1 73.16
14 306 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 80.02
15 45 Svatopluk SedláčekSvatopluk Sedláček 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 82.89
16 187 Jan VrbkaJan Vrbka 11 Atleti ZŠ Kotlářská BrnoAtleti ZŠ Kotlářská Brno 2 89.99
17 44 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 95.12

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 5.8.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.75
2 209 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 63.47
3 4 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 64.87
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 5.8.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 221 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.32
2 201 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 69.55
3 8 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 71.64
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 5.8.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 67.55
2 11 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 69.98
3 150 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 74.86
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 5.8.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 61.54
2 232 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.72
3 102 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 66.04
4 206 Barbora VedralováBarbora Vedralová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 75.08
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 5.8.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 171 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 65.53
2 307 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 77.50
3 151 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 84.60
4 152 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 93.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 61.54
2 6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.75
3 209 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 63.47
4 232 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.72
5 4 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 64.87
6 221 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.32
7 171 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 65.53
8 102 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 66.04
9 3 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 67.55
10 201 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 69.55
11 11 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 69.98
12 8 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 71.64
13 150 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 74.86
14 206 Barbora VedralováBarbora Vedralová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 75.08
15 307 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 77.50
16 151 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 84.60
17 152 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 93.86

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 5.8.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:02.63
2 26 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:04.02
3 30 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:06.44
4 31 Pavel MusilPavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:06.83
5 35 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:07.74
6 37 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:09.54
7 28 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:11.90
8 36 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:15.26
9 32 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:18.27
10 38 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:18.42
11 33 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:22.88
12 27 Václav ChmelařVáclav Chmelař 02 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:24.89
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (po, 5.8.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 43 Zdeněk ProvazníkZdeněk Provazník 74 Orel VyškovOrel Vyškov 2:42.19
2 42 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:42.59
3 47 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 2:43.08
4 39 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2:44.62
5 48 Martin ČadekMartin Čadek 57 bez příslušnostibez příslušnosti 2:57.90
6 45 Svatopluk SedláčekSvatopluk Sedláček 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:58.67
7 40 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3:15.54
8 41 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 3:23.07
9 44 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3:34.50
10 49 Radomír KubíkRadomír Kubík 64 TK BrnoTK Brno 3:47.68
11 46 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:54.66
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:02.63
2 26 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:04.02
3 30 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:06.44
4 31 Pavel MusilPavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:06.83
5 35 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:07.74
6 37 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:09.54
7 28 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:11.90
8 36 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:15.26
9 32 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:18.27
10 38 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:18.42
11 33 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:22.88
12 27 Václav ChmelařVáclav Chmelař 02 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:24.89
13 43 Zdeněk ProvazníkZdeněk Provazník 74 Orel VyškovOrel Vyškov 2:42.19
14 42 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:42.59
15 47 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 2:43.08
16 39 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2:44.62
17 48 Martin ČadekMartin Čadek 57 bez příslušnostibez příslušnosti 2:57.90
18 45 Svatopluk SedláčekSvatopluk Sedláček 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:58.67
19 40 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3:15.54
20 41 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 3:23.07
21 44 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3:34.50
22 49 Radomír KubíkRadomír Kubík 64 TK BrnoTK Brno 3:47.68
23 46 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:54.66

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 5.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:22.32
2 5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:23.49
3 7 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:30.66
4 1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2:31.63
5 8 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:36.27
6 3 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:50.72
7 2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:55.59
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 5.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Markéta MrůzkováMarkéta Mrůzková 97 bez příslušnostibez příslušnosti 2:48.86
2 11 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:51.24
3 9 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2:58.76
4 15 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:02.10
5 12 Kateřina KrupováKateřina Krupová 85 bez příslušnostibez příslušnosti 3:02.87
6 14 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:03.72
7 13 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3:10.77
10 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:22.32
2 5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:23.49
3 7 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:30.66
4 1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2:31.63
5 8 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:36.27
6 16 Markéta MrůzkováMarkéta Mrůzková 97 bez příslušnostibez příslušnosti 2:48.86
7 3 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:50.72
8 11 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:51.24
9 2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:55.59
10 9 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2:58.76
11 15 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:02.10
12 12 Kateřina KrupováKateřina Krupová 85 bez příslušnostibez příslušnosti 3:02.87
13 14 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:03.72
14 13 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3:10.77
10 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNF

Skok vysoký - Muži

(po, 5.8.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.581.611.651.701.751.801.851.901.94
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1.90 --------ooxoxxooxxx
2 186 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1.75 ------xo-oxoxxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(po, 5.8.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.58
1 Tereza WittaskováTereza Wittasková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.55 oooooxxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Muži

(po, 5.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.621.821.922.022.122.222.322.522.722.823.023.323.423.623.723.823.924.124.424.62
1 175 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4.42 -----------------xxooxxx
2 159 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.72 ------------ooo-xxx
3 176 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.62 -----------xo-xoxxx
4 205 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 2.82 -ooooooxoooxxx
5 179 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 2.52 xooooooooxxx
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(po, 5.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.621.821.922.022.122.222.322.522.722.823.023.323.423.623.723.82
1 160 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
95 3.72 -------------xxoxoxxx
2 176 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2.72 ------ooxoxxx
3 2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 2.32 -----oxxoxxx
4 206 Barbora VedralováBarbora Vedralová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 2.02 xoxxoxooxxx
5 102 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.92 oxooxxx
158 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 NM -------xxx
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 5.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 6 09.30 08.9308.9809.3009.3008.490.00.0
2 105 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 2 08.65 07.9208.6407.5708.6408.650.00.0
3 171 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 3 06.72 06.5906.7206.6406.7206.600.00.0
4 150 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 1 06.35 06.1706.3506.1206.3505.750.00.0
5 307 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 5 05.32 04.8704.2505.1705.1705.320.00.0
6 9 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 4 03.83 03.8303.2403.8303.8303.810.00.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 5.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 306 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 06.81 06.7506.1406.4606.7506.810.00.0
2 235 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 06.25 06.2505.4506.1906.2506.160.00.0
3 42 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 05.49 05.0705.49x05.49x0.00.0
4 39 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 05.43 05.0005.2005.4305.4304.400.00.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(po, 5.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 181 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 3 08.95 08.8408.5207.5008.8408.950.00.0
2 10 Tereza SchořováTereza Schořová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 2 06.56 x06.3106.5606.5605.870.00.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 5.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 154 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 09.99 08.4309.5609.6509.6509.990.00.0
2 183 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 09.60 x09.6009.5009.6009.330.00.0
3 205 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 09.25 09.1508.9209.2509.2508.900.00.0
4 227 Matěj TajovskýMatěj Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 07.93 07.3907.3606.9607.3907.930.00.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(po, 5.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 226 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
76 6 07.34 06.8007.3406.9607.3406.920.00.0
2 6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 06.81 x06.5306.5006.5306.810.00.0
3 201 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 5 06.66 05.9806.4006.6606.6606.530.00.0
4 101 Markéta KopečnáMarkéta Kopečná
bez příslušnostibez příslušnosti
01 2 06.43 06.3606.1106.4006.4006.430.00.0
5 12 Kateřina KrupováKateřina Krupová
bez příslušnostibez příslušnosti
85 4 06.01 06.0106.01x06.0105.420.00.0
6 7 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 05.61 05.2805.4905.6105.6105.600.00.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(po, 5.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 33 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10.26 -10.26x10.2609.830.00.0
2 174 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 09.36 07.8508.5909.3609.3608.560.00.0
3 224 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 09.02 08.8208.0909.0209.0208.920.00.0
4 153 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 08.60 08.2808.10x08.2808.600.00.0
5 303 Marek ČermákMarek Čermák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 07.67 06.3607.2707.2907.2907.670.00.0
6 38 Ondřej NěmecOndřej Němec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 07.40 -06.6607.4007.4006.950.00.0
7 220 Jiří VeselýJiří Veselý
bez příslušnostibez příslušnosti
02 06.36 -x06.3606.3606.220.00.0
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(po, 5.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Svatopluk SedláčekSvatopluk Sedláček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
57 07.98 -07.9807.3807.9807.250.00.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(po, 5.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 320 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 14.80 14.4514.52x14.5214.800.00.0
2 228 Filip ZemanFilip Zeman
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 10.92 10.6010.9209.7710.9210.260.00.0
3 321 Michal KlimešMichal Klimeš
SK Meteor BrnoSK Meteor Brno
85 06.90 06.7706.3106.7706.7706.900.00.0
4 322 Martin VšianskýMartin Všianský
SK Meteor BrnoSK Meteor Brno
86 06.62 05.8506.6206.2206.6206.170.00.0
Celkem 4 závodníků