Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sokolské metání 2019 - vrhačský 5boj

Brno (8. 5. 2019)
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel BabyrádPavel Babyrád 060429 AHAVYAHAVY 07.92
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 AHAVYAHAVY 15.09
vrh koulí 4kg - Ženy (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Eva HammacherEva Hammacher 700511 MOSBRMOSBR 08.64
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš TulisLukáš Tulis 940912 HKRALHKRAL 13.94
2 Jiří DohnalJiří Dohnal 880210 UNIBRUNIBR 13.25
3 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka 520127 NVCELNVCEL 06.16
hod diskem 0,75kg - Ml. žáci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel BabyrádPavel Babyrád 060429 AHAVYAHAVY 24.55
hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josefina MelicharováJosefina Melicharová 040218 MOSBRMOSBR 22.06
hod diskem 1kg - Žáci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 AHAVYAHAVY 45.42
hod diskem 1kg - Ženy (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Eva HammacherEva Hammacher 700511 MOSBRMOSBR 27.49
hod diskem 2kg - Muži (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš TulisLukáš Tulis 940912 HKRALHKRAL 46.37
2 Jiří DohnalJiří Dohnal 880210 UNIBRUNIBR 42.65
3 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka 520127 NVCELNVCEL 17.61
hod kladivem 3kg - Žákyně (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 040914 AHAVYAHAVY 32.78
hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová 010518 TJZNOTJZNO 48.17
3 Eva HammacherEva Hammacher 700511 MOSBRMOSBR 35.82
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 040712 AHAVYAHAVY 34.57
hod kladivem 7,26kg - Muži (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 960804 TJZNOTJZNO 46.21
2 Jiří DohnalJiří Dohnal 880210 UNIBRUNIBR 40.80
3 Lukáš TulisLukáš Tulis 940912 HKRALHKRAL 36.13
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel BabyrádPavel Babyrád 060429 AHAVYAHAVY 28.26
hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 020805 AHAVYAHAVY 36.51
2 Josefina MelicharováJosefina Melicharová 040218 MOSBRMOSBR 30.56
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská 760908 KURIMKURIM 21.36
3 Eva HammacherEva Hammacher 700511 MOSBRMOSBR 18.90
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 8.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian WilkSebastian Wilk 010605 MOSBRMOSBR 49.05
2 Jiří DohnalJiří Dohnal 880210 UNIBRUNIBR 33.91
3 Lukáš TulisLukáš Tulis 940912 HKRALHKRAL 32.29