Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická vrhačská středa

Brno (5. 6. 2019)
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marta KurachováMarta Kurachová 03 AKOLYAKOLY 12.46
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 AHAVYAHAVY 15.57
vrh koulí 4kg - Ženy (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TZTRITZTRI 11.50
2 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 TRFBRTRFBR 08.37
3 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AKOLYAKOLY 08.23
vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim JanůRadim Janů 03 SVITASVITA 11.69
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 SPAPRSPAPR 14.67
2 Adam HorákAdam Horák 99 UNIBRUNIBR 13.22
3 Jiří DohnalJiří Dohnal 88 UNIBRUNIBR 12.78
hod diskem 1kg - Žáci (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 AHAVYAHAVY 44.49
hod diskem 1kg - Ženy (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TZTRITZTRI 39.25
2 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AKOLYAKOLY 18.44
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim JanůRadim Janů 03 SVITASVITA 25.34
hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 UNIBRUNIBR 42.66
hod diskem 2kg - Muži (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan MarcellJan Marcell 85 UNIBRUNIBR 56.24
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 SPAPRSPAPR 45.24
3 Jiří DohnalJiří Dohnal 88 UNIBRUNIBR 42.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marta KurachováMarta Kurachová 03 AKOLYAKOLY 45.81
hod kladivem 4kg - Žáci (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 AHAVYAHAVY 34.13
hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva HammacherEva Hammacher 70 MOSBRMOSBR 36.13
2 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská 76 KURIMKURIM 26.85
hod kladivem 5kg - Dorostenci (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 CEJKOCEJKO 56.88
hod kladivem 7,26kg - Muži (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 96 TJZNOTJZNO 50.55
2 Adam HorákAdam Horák 99 UNIBRUNIBR 39.84
3 Jiří DohnalJiří Dohnal 88 UNIBRUNIBR 39.04
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYACBBYACB 30.03
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 5.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 HRANIHRANI 20.44