Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.Vrhačský Pětiboj

Kolín (20. 4. 2019)
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie SeifertováLucie Seifertová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.70
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.41
2 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.51
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.62
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.98
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška VolencováEliška Volencová 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.88
3 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.19
2 Milena MikešováMilena Mikešová 73 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.65
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.05
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14.07
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.62
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.84
2 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.44
3 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.88
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.23
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 13.72
1 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 14.32
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 30.42
2 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.12
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.70
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 22.34
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Eliška VolencováEliška Volencová 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 35.78
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.48
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.70
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.85
3 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 27.97
1 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.02
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.81
2 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.51
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.97
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 38.50
2 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 40.43
hod kladivem 3kg - Ml. žáci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David JarolímekDavid Jarolímek 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.95
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie SeifertováLucie Seifertová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.42
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 33.54
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.70
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.22
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 18.63
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Eliška VolencováEliška Volencová 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 30.66
3 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.87
1 Jana ČapkováJana Čapková 74 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.04
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.26
1 Jana ČapkováJana Čapková 74 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34.89
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 29.70
3 Matyáš KubínMatyáš Kubín 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 22.56
1 Jiří VejbornýJiří Vejborný 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.37
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 34.14
1 Jiří VejbornýJiří Vejborný 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.93
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.85
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.75
2 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.39
3 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.48
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.95
2 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.04
3 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.90
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel PeňázPavel Peňáz 69 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.32
2 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.17
3 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.53
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 35.87
1 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.92
2 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37.96
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie SeifertováLucie Seifertová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.33
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.17
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 27.79
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.64
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 33.23
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška VolencováEliška Volencová 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 36.20
3 Milena MikešováMilena Mikešová 73 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.02
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.03
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 54.31
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 54.89
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.28
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 20.4.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 55.17
2 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 42.85
3 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.26