Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV

Otrokovice (7. 5. 2019)

skok vysoký - Žáci

(út, 7.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.67 Body
1 4 Adam HillAdam Hill
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
04 3 1.63 -ooooooooxxoxxoxxx 488.00
2 Petr PrčíkPetr Prčík
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
03 9 1.59 -ooooxoooooxxx 457.00
3 14 Michal ŠišlákMichal Šišlák
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
03 10 1.59 -oooooooxoxoxxx 457.00
4 3 Jan TobolaJan Tobola
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 12 1.59 ooooooxoooxxoxxx 457.00
5 Filip MaňásekFilip Maňásek
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 5 1.55 -----ooooxxx 426.00
6 10 Pavel NovosadPavel Novosad
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 14 1.55 --xoooxoxxoxoxxoxxx 426.00
7 Andrej PavlovAndrej Pavlov
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
03 7 1.47 ooooooxxoxxx 367.00
8 6 Filip JuřicaFilip Juřica
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 13 1.47 ooooxxoxoxxoxxx 367.00
9 Martin AdlerMartin Adler
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 1 1.43 oooxoxooxxx 338.00
10 Vladislav PečenkaVladislav Pečenka
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
04 8 1.43 -oooxxoxxoxxx 338.00
11 Tomáš SkapálekTomáš Skapálek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 11 1.39 oooooxxx 310.00
12 9 Matěj MaršálekMatěj Maršálek
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
03 6 1.39 oooxooxxx 310.00
13 5 Adam HustýAdam Hustý
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 4 1.39 --ooxoxxx 310.00
14 Michael BorikMichael Borik
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 2 1.35 oxxooxoxxx 283.00
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 7.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.111.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59 Body
1 Daniel MahušekDaniel Mahušek
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
06 10 1.55 oooooxooooooxoxxx 426.00
2 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 2 1.51 --oooooooooxxx 396.00
3 Erik DlabajaErik Dlabaja
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 1 1.51 oooooooxxoxxoooxxx 396.00
4 Pavel DufekPavel Dufek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 7 1.43 oooxoooxoooxxx 338.00
5 Štěpán TilšerŠtěpán Tilšer
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 9 1.39 ooooooxxoxoxxx 310.00
6 Jan PagáčJan Pagáč
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
06 8 1.31 ooooxoxxoxxx 257.00
7 Jan ŠimekJan Šimek
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
06 11 1.27 oooooxxx 231.00
8 VLASTIMIL JURSAVLASTIMIL JURSA
ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice
05 3 1.23 ooooxxx 206.00
9 ERIK VAVRUŠAERIK VAVRUŠA
ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice
07 5 1.23 ooxooxxx 206.00
10 MARTIN ŠIŠKAMARTIN ŠIŠKA
ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice
06 4 1.23 oooxoxxx 206.00
11 Alexandr BrázdilAlexandr Brázdil
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
06 6 0.00 0.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.121.161.201.241.281.321.361.401.441.48 Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 14 1.44 ---oooooxxoxxx 555.00
2= Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 4 1.36 oooooooxxx 470.00
2= Helena ProkešováHelena Prokešová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 7 1.36 oooooooxxx 470.00
2= Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 3 1.36 oooooooxxx 470.00
5 12 Tereza SuráTereza Surá
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 9 1.36 oooooxxooxxx 470.00
6 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 1 1.36 -oooxoxxooxxx 470.00
7 Sabina KneifelováSabina Kneifelová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 5 1.36 ooooooxxoxxx 470.00
8 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 10 1.36 ooxoooxoxxoxxx 470.00
9= 14 Lucie VrtělováLucie Vrtělová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
05 11 1.32 ooxooxooxxx 429.00
9= Laura KlementováLaura Klementová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 12 1.32 ooooxxooxxx 429.00
11 Viktorie ChytilováViktorie Chytilová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 13 1.28 xoooooxxx 389.00
12 NICOL SAMOHÝLOVÁNICOL SAMOHÝLOVÁ
ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice
05 8 1.28 -ooxoxxoxxx 389.00
13 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 6 1.16 ooxxx 275.00
14 Tereza BrhelováTereza Brhelová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 2 1.12 oxxx 239.00
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 7.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.361.40 Body
1 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 9 1.36 --oooooxoooxxx 470.00
2 Natálie OkálováNatálie Okálová
ZŠ Kvítková, Zlín AZŠ Kvítková, Zlín A
05 7 1.32 oooxoooxoxxooxxx 429.00
3 10 Karolína MaderováKarolína Maderová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 5 1.32 --oooooxxoxoxxx 429.00
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 3 1.28 --oooooxxoxxx 389.00
5 Markéta NovákováMarkéta Nováková
ZŠ Kvítková, Zlín AZŠ Kvítková, Zlín A
05 6 1.24 oooooooxxx 350.00
6 Aneta KovářováAneta Kovářová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
06 4 1.24 ooooxoooxxx 350.00
7 ANNA ZAPLETALOVÁANNA ZAPLETALOVÁ
ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice
07 10 1.24 oooxoxooxoxxx 350.00
8 6 Sabina BurkartováSabina Burkartová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
06 1 1.20 xoxxooxooxoxxx 312.00
9 Kateřina ZmekováKateřina Zmeková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
06 11 1.20 xoxxooxxooxoxxx 312.00
10= ALEXANDRA PROCHÁZKOVÁALEXANDRA PROCHÁZKOVÁ
ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice
06 8 1.20 oooooxxoxxx 312.00
10= Andrea SedláčkováAndrea Sedláčková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 15 1.20 oooooxxoxxx 312.00
12 Hedvika RežnáHedvika Režná
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
06 12 1.16 oooooxxx 275.00
13 Simona TomkováSimona Tomková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
06 13 1.16 oxooooxxx 275.00
14 Nela JuráskováNela Jurásková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
06 14 1.12 oooxoxxx 239.00
15 Tereza DolanskáTereza Dolanská
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
05 2 1.08 ooxoxxx 205.00
Celkem 15 závodníků