výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj mladšího žactva, Pohár přípravek III

Hodonín (11. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.47 431.00
2 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 08.69 376.00
3 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.95 315.00
4 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.06 291.00
5 Pavel KvaltinPavel Kvaltin 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 09.23 255.00
6 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.26 249.00
7 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.36 229.00
8 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.65 176.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.14 274.00
2 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.36 229.00
3 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.56 192.00
4 Matěj TřískaMatěj Tříska 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.69 169.00
5 Vladimír HorákVladimír Horák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 10.03 116.00
6 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.24 88.00
7 Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.27 84.00
8 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.31 79.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 16:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.58 188.00
2 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.95 128.00
3 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.17 97.00
4 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.20 93.00
5 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 10.32 78.00
6 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 10.39 70.00
7 Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.41 67.00
8 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.47 61.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.47 431.00
2 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 08.69 376.00
3 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.95 315.00
4 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.06 291.00
5 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.14 274.00
6 Pavel KvaltinPavel Kvaltin 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 09.23 255.00
7 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.26 249.00
8 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.36 229.00
8 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.36 229.00
10 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.56 192.00
11 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.58 188.00
12 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.65 176.00
13 Matěj TřískaMatěj Tříska 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.69 169.00
14 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.95 128.00
15 Vladimír HorákVladimír Horák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 10.03 116.00
16 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.17 97.00
17 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.20 93.00
18 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.24 88.00
19 Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.27 84.00
20 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.31 79.00
21 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 10.32 78.00
22 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 10.39 70.00
23 Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.41 67.00
24 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.47 61.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 16:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.61 419.00
2 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.95 346.00
3 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.25 287.00
4 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 10.57 229.00
5 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.24 128.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 16:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.92 587.00
2 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.96 576.00
3 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.99 569.00
4 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.20 516.00
5 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.27 499.00
6 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.41 465.00
7 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.56 431.00
8 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.90 357.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.92 587.00
2 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.96 576.00
3 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.99 569.00
4 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.20 516.00
5 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09.27 499.00
6 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.41 465.00
7 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.56 431.00
8 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.61 419.00
9 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.90 357.00
10 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.95 346.00
11 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.25 287.00
12 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 10.57 229.00
13 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.24 128.00

100 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 11.6.2019 - 17:05) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MeloLukáš Melo 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 20.85
2 Jakub VyrubalíkJakub Vyrubalík 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21.30
3 Mathias ŠvecMathias Švec 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21.44
4 Filip ZemánekFilip Zemánek 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.91
5 Tomáš DurďákTomáš Durďák 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.74
6 Mikuláš BeňoMikuláš Beňo 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.15
7 Filip HelešicFilip Helešic 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 34.77
Celkem 7 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 11.6.2019 - 17:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta JozífkováAgáta Jozífková 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 19.91
2 Adina ŠtohandlováAdina Štohandlová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 20.64
3 Karolína NemcováKarolína Nemcová 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.79
Celkem 3 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 16:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KubešFilip Kubeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.37
2 Petr SpazierPetr Spazier 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.74
3 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.74
4 Pavel ŠvandelkaPavel Švandelka 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.64
5 Jaromír HolečekJaromír Holeček 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.21
6 Tomáš MrákaTomáš Mráka 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 34.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 16:55) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.64
2 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 26.30
3 Matěj BeňoMatěj Beňo 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.34
4 Vojtěch PolešovskýVojtěch Polešovský 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 29.36
5 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 30.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KubešFilip Kubeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.37
2 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.64
3 Petr SpazierPetr Spazier 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.74
4 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 26.30
5 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.74
6 Matěj BeňoMatěj Beňo 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.34
7 Pavel ŠvandelkaPavel Švandelka 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.64
8 Jaromír HolečekJaromír Holeček 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.21
9 Vojtěch PolešovskýVojtěch Polešovský 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 29.36
10 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 30.45
11 Tomáš MrákaTomáš Mráka 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 34.25

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 16:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BystřickáNikola Bystřická 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 22.57
2 Veronika BalajkováVeronika Balajková 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 23.61
3 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 24.11
4 Markéta ČejkováMarkéta Čejková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.89
5 Bára KloboučníkováBára Kloboučníková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.13
6 Lucie BěťákováLucie Běťáková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.88
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 16:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.98
2 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.93
3 Vendula ŠůchováVendula Šůchová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.85
4 Alžběta StrakováAlžběta Straková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 32.83
5 Mariana DurďákováMariana Durďáková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 36.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 16:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BystřickáAneta Bystřická 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 25.13
2 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.09
3 Tereza PodanáTereza Podaná 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.16
4 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.60
5 Stella TóthováStella Tóthová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.09
6 Sofie ZubatáSofie Zubatá 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BystřickáNikola Bystřická 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 22.57
2 Veronika BalajkováVeronika Balajková 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 23.61
3 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 24.11
4 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.98
5 Aneta BystřickáAneta Bystřická 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 25.13
6 Markéta ČejkováMarkéta Čejková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.89
7 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.93
8 Bára KloboučníkováBára Kloboučníková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.13
9 Lucie BěťákováLucie Běťáková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.88
10 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.09
11 Tereza PodanáTereza Podaná 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.16
12 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.60
13 Vendula ŠůchováVendula Šůchová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.85
14 Stella TóthováStella Tóthová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.09
15 Sofie ZubatáSofie Zubatá 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.48
16 Alžběta StrakováAlžběta Straková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 32.83
17 Mariana DurďákováMariana Durďáková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 36.30

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 2:41.03 380.00
2 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:47.64 320.00
3 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 2:49.44 304.00
4 Pavel KvaltinPavel Kvaltin 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 2:49.53 303.00
5 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 2:59.87 221.00
6 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 3:00.30 217.00
7 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 3:01.80 207.00
8 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 3:02.32 203.00
9 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 3:02.33 203.00
10 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 3:02.46 202.00
11 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 3:05.32 182.00
12 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:13.29 132.00
13 Matěj TřískaMatěj Tříska 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13 3:13.34 131.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 3:00.74 214.00
2 Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 3:06.21 176.00
3 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 3:14.40 125.00
4 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 3:18.64 102.00
5 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 3:21.24 89.00
6 Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 3:23.02 80.00
7 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 3:25.22 70.00
8 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:31.04 47.00
9 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 3:39.69 20.00
10 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 3:47.95 4.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 2:41.03 380.00
2 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:47.64 320.00
3 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 2:49.44 304.00
4 Pavel KvaltinPavel Kvaltin 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 2:49.53 303.00
5 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 2:59.87 221.00
6 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 3:00.30 217.00
7 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 3:00.74 214.00
8 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 3:01.80 207.00
9 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 3:02.32 203.00
10 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 3:02.33 203.00
11 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 3:02.46 202.00
12 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 3:05.32 182.00
13 Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 3:06.21 176.00
14 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:13.29 132.00
15 Matěj TřískaMatěj Tříska 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13 3:13.34 131.00
16 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 3:14.40 125.00
17 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 3:18.64 102.00
18 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 3:21.24 89.00
19 Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 3:23.02 80.00
20 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 3:25.22 70.00
21 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:31.04 47.00
22 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 3:39.69 20.00
23 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 3:47.95 4.00

800 m - Ml. žákyně

(út, 11.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:52.09 442.00
2 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 2:58.43 380.00
3 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13 3:03.33 335.00
4 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 3:05.87 313.00
5 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 3:06.05 311.00
6 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:09.54 282.00
7 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 3:10.61 273.00
8 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 3:13.95 246.00
9 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 3:15.69 233.00
10 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 3:21.87 189.00
11 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 3:23.05 181.00
12 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 3:24.20 173.00
13 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 3:28.57 146.00
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 11.71 264.00
2 Pavel KvaltinPavel Kvaltin 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 12.70 148.00
3 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.22 99.00
4 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.30 93.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.26 96.00
2 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.29 94.00
3 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 13.82 55.00
4 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.89 51.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.91 49.00
2 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.82 9.00
3 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.86 8.00
Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNS
Matěj TřískaMatěj Tříska 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 11.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.82 136.00
2 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.33 27.00
3 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.56 18.00
4 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 14.63 15.00
5 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 14.84 9.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 11.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.39 86.00
2 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 14.27 30.00
3 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 14.77 11.00
4 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 15.63 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 11.71 264.00
2 Pavel KvaltinPavel Kvaltin 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 12.70 148.00
3 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.82 136.00
4 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.22 99.00
5 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.26 96.00
6 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.29 94.00
7 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.30 93.00
8 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.39 86.00
9 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 13.82 55.00
10 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.89 51.00
11 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.91 49.00
12 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 14.27 30.00
13 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.33 27.00
14 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.56 18.00
15 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 14.63 15.00
16 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 14.77 11.00
17 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.82 9.00
18 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 14.84 9.00
19 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.86 8.00
20 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 15.63 0.00
Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNS
Matěj TřískaMatěj Tříska 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.70 291.00
2 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.89 268.00
3 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.96 74.00
Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 14.00 150.00
2 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.47 110.00
3 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.84 82.00
4 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 15.49 42.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.95 155.00
2 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.05 145.00
3 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 14.41 114.00
4 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 14.51 106.00
5 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.39 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.70 291.00
2 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.89 268.00
3 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.95 155.00
4 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 14.00 150.00
5 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.05 145.00
6 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 14.41 114.00
7 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 14.47 110.00
8 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 14.51 106.00
9 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.84 82.00
10 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.96 74.00
11 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 15.49 42.00
12 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.39 0.00
Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNF

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.74
2 Pavel ŠvandelkaPavel Švandelka 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.28
3 Jaromír HolečekJaromír Holeček 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.78
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KubešFilip Kubeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.72
2 Petr SpazierPetr Spazier 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.70
3 Tomáš MrákaTomáš Mráka 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.41
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BeňoMatěj Beňo 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.09
2 Vojtěch PolešovskýVojtěch Polešovský 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 13.06
3 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 14.05
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 11.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.29
2 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.47
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (út, 11.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mathias ŠvecMathias Švec 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.46
2 Tomáš DurďákTomáš Durďák 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.92
3 Jakub VyrubalíkJakub Vyrubalík 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15.17
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (út, 11.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MeloLukáš Melo 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.10
2 Filip ZemánekFilip Zemánek 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.99
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (út, 11.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš BeňoMikuláš Beňo 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17.45
2 Filip HelešicFilip Helešic 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18.99
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KubešFilip Kubeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.72
2 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.29
3 Petr SpazierPetr Spazier 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.70
4 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.74
5 Matěj BeňoMatěj Beňo 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.09
6 Pavel ŠvandelkaPavel Švandelka 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.28
7 Jaromír HolečekJaromír Holeček 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.78
8 Vojtěch PolešovskýVojtěch Polešovský 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 13.06
9 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.47
10 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 14.05
11 Lukáš MeloLukáš Melo 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.10
12 Tomáš MrákaTomáš Mráka 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.41
13 Mathias ŠvecMathias Švec 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.46
14 Tomáš DurďákTomáš Durďák 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.92
15 Filip ZemánekFilip Zemánek 13 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.99
16 Jakub VyrubalíkJakub Vyrubalík 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15.17
17 Mikuláš BeňoMikuláš Beňo 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17.45
18 Filip HelešicFilip Helešic 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18.99

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KloboučníkováBára Kloboučníková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.32
2 Nikola BystřickáNikola Bystřická 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 11.44
3 Lucie BěťákováLucie Běťáková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.77
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 11.03
2 Veronika BalajkováVeronika Balajková 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 11.09
3 Markéta ČejkováMarkéta Čejková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.64
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 15:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.61
2 Alžběta StrakováAlžběta Straková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.94
3 Vendula ŠůchováVendula Šůchová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.36
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 11.6.2019 - 15:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.88
2 Mariana DurďákováMariana Durďáková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.81
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (út, 11.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BystřickáAneta Bystřická 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12.27
2 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.82
3 Stella TóthováStella Tóthová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17.63
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (út, 11.6.2019 - 15:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PodanáTereza Podaná 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.91
2 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.29
3 Sofie ZubatáSofie Zubatá 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.83
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 11.6.2019 - 15:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina ŠtohandlováAdina Štohandlová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.67
2 Agáta JozífkováAgáta Jozífková 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.71
3 Karolína NemcováKarolína Nemcová 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18.89
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 11.03
2 Veronika BalajkováVeronika Balajková 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 11.09
3 Bára KloboučníkováBára Kloboučníková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.32
4 Nikola BystřickáNikola Bystřická 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 11.44
5 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.61
6 Markéta ČejkováMarkéta Čejková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.64
7 Lucie BěťákováLucie Běťáková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.77
8 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.88
9 Alžběta StrakováAlžběta Straková 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.94
10 Aneta BystřickáAneta Bystřická 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12.27
11 Adina ŠtohandlováAdina Štohandlová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.67
12 Agáta JozífkováAgáta Jozífková 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.71
13 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.82
14 Tereza PodanáTereza Podaná 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.91
15 Vendula ŠůchováVendula Šůchová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.36
16 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.29
17 Mariana DurďákováMariana Durďáková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.81
18 Sofie ZubatáSofie Zubatá 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.83
19 Stella TóthováStella Tóthová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17.63
20 Karolína NemcováKarolína Nemcová 14 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18.89

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 11.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 20 4.76 +0.2 m/s 0.0 337.00
2 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 1 4.20 +0.3 m/s 0.0 239.00
3 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 19 4.13 +0.1 m/s 0.0 227.00
4 Adam KališAdam Kališ
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
06 9 4.08 +0.4 m/s 0.0 219.00
5 Dominik KubešDominik Kubeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 12 4.02 -0.2 m/s 0.0 209.00
6 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 5 4.01 +0.2 m/s 0.0 207.00
7 Alexandr HarcaAlexandr Harca
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 3.97 -0.4 m/s 0.0 201.00
8 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 17 3.72 -0.7 m/s 0.0 162.00
9 Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 22 3.52 +0.1 m/s 0.0 133.00
10 Jakub ZlámalJakub Zlámal
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 23 3.50 +0.0 m/s 0.0 130.00
11 Ondrej RákošOndrej Rákoš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 16 3.45 +0.2 m/s 0.0 123.00
12 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 15 3.43 -0.4 m/s 0.0 121.00
13 Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3.39 -0.4 m/s 0.0 115.00
14 Dominik TrnečkaDominik Trnečka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 21 3.37 +0.1 m/s 0.0 112.00
15 Michal SokolíkMichal Sokolík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 18 3.33 -0.7 m/s 0.0 107.00
16 Kristián ChludilKristián Chludil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 3.30 -0.1 m/s 0.0 103.00
17 Tomáš PochylýTomáš Pochylý
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 14 3.29 +0.5 m/s 0.0 102.00
18 Pavel KvaltinPavel Kvaltin
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
06 13 3.28 -0.3 m/s 0.0 100.00
19 Milan ChudíčekMilan Chudíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 7 3.25 -0.4 m/s 0.0 96.00
20 Petr DavidPetr David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 3.20 -0.6 m/s 0.0 90.00
21 Jan KalábekJan Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 3.19 +0.1 m/s 0.0 89.00
22 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 3.00 -0.8 m/s 0.0 66.00
23 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 2.98 -0.4 m/s 0.0 63.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 11.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 9 4.37 -0.2 m/s 0.0 396.00
2 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 4.26 -1.1 m/s 0.0 369.00
3 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 13 3.74 +0.1 m/s 0.0 250.00
4 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 3.55 +0.2 m/s 0.0 210.00
5 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 5 3.55 -0.5 m/s 0.0 210.00
6 Hana ChramostováHana Chramostová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 3.53 +0.5 m/s 0.0 206.00
7 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 3.50 -0.4 m/s 0.0 200.00
8 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 4 3.47 -0.7 m/s 0.0 194.00
9 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 3.44 -0.6 m/s 0.0 188.00
10 Veronika SvozilováVeronika Svozilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 12 3.39 -0.7 m/s 0.0 178.00
11 Vendula ČechováVendula Čechová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 1 2.98 +0.1 m/s 0.0 104.00
12 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 10 2.96 -0.1 m/s 0.0 100.00
13 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 3 2.20 +0.3 m/s 0.0 4.00
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 11.6.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 1 49.00 0.0 299.00
2 Matěj TřískaMatěj Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 24 44.70 0.0 263.00
3 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 19 42.82 0.0 248.00
4 Pavel KvaltinPavel Kvaltin
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
06 14 36.78 0.0 198.00
5 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 22 36.43 0.0 195.00
6 Ondrej RákošOndrej Rákoš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 18 35.98 0.0 191.00
7 Adam KališAdam Kališ
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
06 10 33.86 0.0 174.00
8 Dominik KubešDominik Kubeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 13 33.76 0.0 173.00
9 Jakub ZlámalJakub Zlámal
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 25 32.50 0.0 163.00
10 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 32.49 0.0 163.00
11 Vladimír HorákVladimír Horák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 5 30.47 0.0 147.00
12 Alexandr HarcaAlexandr Harca
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 29.45 0.0 139.00
13 Tomáš PochylýTomáš Pochylý
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 16 29.28 0.0 138.00
14 Kristián ChludilKristián Chludil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 28.90 0.0 135.00
15 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 17 28.72 0.0 133.00
16 Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 15 27.98 0.0 127.00
17 Dominik TrnečkaDominik Trnečka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 23 26.77 0.0 118.00
18 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 26.08 0.0 113.00
19 Milan ChudíčekMilan Chudíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 8 24.81 0.0 103.00
20 Jan KalábekJan Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 9 24.55 0.0 101.00
21 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 12 23.27 0.0 91.00
22 Michal SokolíkMichal Sokolík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 20 21.55 0.0 78.00
23 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 21 21.17 0.0 75.00
24 Petr DavidPetr David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 17.73 0.0 50.00
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 11.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana ChramostováHana Chramostová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 27.40 0.0 205.00
2 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 9 26.15 0.0 191.00
3 Veronika SvozilováVeronika Svozilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 14 25.94 0.0 188.00
4 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 4 25.69 0.0 185.00
5 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 10 25.18 0.0 180.00
6 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 11 24.80 0.0 175.00
7 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 21.95 0.0 143.00
8 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 12 20.68 0.0 129.00
9 Anna DugovičováAnna Dugovičová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 3 19.80 0.0 119.00
10 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 15 19.56 0.0 116.00
11 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 17.58 0.0 94.00
12 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 5 16.92 0.0 87.00
13 Vendula ČechováVendula Čechová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 1 15.65 0.0 74.00
14 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 14.36 0.0 60.00
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 11.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 31.85 0.0
2 Petr SpazierPetr Spazier
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 29.28 0.0
3 Tomáš MrákaTomáš Mráka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 28.35 0.0
4 Filip KubešFilip Kubeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 25.75 0.0
5 Pavel ŠvandelkaPavel Švandelka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 25.31 0.0
6 Michal LípaMichal Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 19.26 0.0
7 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 18.78 0.0
8 Jaromír HolečekJaromír Holeček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 17.95 0.0
9 Matěj BeňoMatěj Beňo
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 14.22 0.0
10 Vojtěch PolešovskýVojtěch Polešovský
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
10 12.44 0.0
11 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
10 12.04 0.0
12 Mathias ŠvecMathias Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
13 10.91 0.0
13 Filip HelešicFilip Helešic
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
14 09.73 0.0
14 Tomáš DurďákTomáš Durďák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
12 09.69 0.0
15 Mikuláš BeňoMikuláš Beňo
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
14 09.02 0.0
16 Lukáš MeloLukáš Melo
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
13 08.20 0.0
17 Filip ZemánekFilip Zemánek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
13 07.87 0.0
18 Jakub VyrubalíkJakub Vyrubalík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
12 07.65 0.0
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 11.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BěťákováLucie Běťáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 29.70 0.0
2 Bára KloboučníkováBára Kloboučníková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 26.73 0.0
3 Markéta ČejkováMarkéta Čejková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 24.73 0.0
4 Julie RýparováJulie Rýparová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 22.98 0.0
5 Nikola BystřickáNikola Bystřická
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
08 22.24 0.0
6 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 21.36 0.0
7 Veronika BalajkováVeronika Balajková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
08 18.80 0.0
8 Vendula ŠůchováVendula Šůchová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 17.28 0.0
9 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 16.52 0.0
10 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 14.02 0.0
11 Simona JurigováSimona Jurigová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
09 13.16 0.0
12 Aneta BystřickáAneta Bystřická
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
10 13.15 0.0
13 Alžběta StrakováAlžběta Straková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 12.00 0.0
14 Sofie ZubatáSofie Zubatá
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 11.84 0.0
15 Mariana DurďákováMariana Durďáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 11.53 0.0
16 Stella TóthováStella Tóthová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 10.61 0.0
17 Agáta JozífkováAgáta Jozífková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
12 10.59 0.0
18 Tereza PodanáTereza Podaná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 10.28 0.0
19 Adina ŠtohandlováAdina Štohandlová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
12 09.44 0.0
20 Karolína NemcováKarolína Nemcová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
14 04.20 0.0
Celkem 20 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1531
2 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1203
3 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1072
4 Adam KališAdam Kališ 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1045
5 Pavel KvaltinPavel Kvaltin 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1004
6 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0950
7 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0937
8 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0908
9 Alexandr HarcaAlexandr Harca 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0888
10 Ondrej RákošOndrej Rákoš 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0795
11 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0726
12 Tomáš PochylýTomáš Pochylý 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0562
13 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0505
14 Theo Rémi MullotTheo Rémi Mullot 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0485
15 Jakub ZlámalJakub Zlámal 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0440
16 Michal SokolíkMichal Sokolík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0433
17 Dominik TrnečkaDominik Trnečka 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0405
18 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0396
19 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0380
20 Milan ChudíčekMilan Chudíček 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0307
21 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0296
22 Vladimír HorákVladimír Horák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0263
Petr DavidPetr David 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNF
Matěj TřískaMatěj Tříska 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNF
Celkem 24 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1756
2 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1704
3 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1311
4 Alexandra GkaitatziAlexandra Gkaitatzi 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1233
5 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1228
6 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1192
7 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1153
8 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1124
9 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1116
10 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0990
11 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0854
12 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0730
13 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0439
14 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 0175
Michala SloupováMichala Sloupová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 15 závodníků