výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji

Praha - Kotlářka (19. 10. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
77 5.02 386.00
2= Jan AdensamJan Adensam
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
77 4.94 371.00
2= Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 4.94 371.00
4 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 4.85 354.00
5 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 4.78 341.00
6 Jiří JanouchJiří Janouch
neregistrovanýneregistrovaný
59 4.77 339.00
7 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 4.48 287.00
8 Miloš LiškaMiloš Liška
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
66 4.41 274.00
9 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
74 4.35 264.00
10 Michael PranzMichael Pranz
neregistrovanýneregistrovaný
62 4.27 250.00
11 Petr KubíčekPetr Kubíček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
66 4.23 244.00
12 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.20 239.00
13 Seiya AsaiSeiya Asai
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
92 4.10 222.00
14 Oto ČechOto Čech
TJ NeratoviceTJ Neratovice
56 4.07 217.00
15 Štěpán MichalovičŠtěpán Michalovič
neregistrovanýneregistrovaný
52 4.00 206.00
16 Jaromír BuksaJaromír Buksa
AC Praha 1890AC Praha 1890
53 3.86 184.00
17 Pavel VelebaPavel Veleba
neregistrovanýneregistrovaný
53 3.76 168.00
18 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.62 147.00
19 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.42 119.00
20 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.15 84.00
21 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
46 2.43 11.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václavková Žaneta KrejčíVáclavková Žaneta Krejčí
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
80 4.74 490.00
2 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.35 391.00
3 Iva PodjuklováIva Podjuklová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
74 3.50 200.00
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 3.47 194.00
5 Lenka SalabaLenka Salaba
neregistrovanáneregistrovaná
61 3.14 131.00
6 Anna KlausováAnna Klausová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
42 2.60 46.00
Celkem 6 závodníků