Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Miroslava Kitzbergera

Ostrov (7. 5. 2019)

500 m - Muži

(út, 7.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1:10.38
2 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:15.89
3 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:19.80
4 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:25.67
5 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:25.97
Martin JirešMartin Jireš 87 neregistrovaníneregistrovaní DNS
Celkem 6 závodníků

500 m - Ml. žáci

(út, 7.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:37.42
2 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:43.98
3 Samuel ZítkoSamuel Zítko 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:47.06
4 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.43
Pavel SládekPavel Sládek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků

500 m - Ženy

(út, 7.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:18.61
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:23.06
3 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:35.87
Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

500 m - Ml. žákyně

(út, 7.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:27.65
2 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:28.95
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:34.08
4 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:39.48
5 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:43.56
6 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:47.99
Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNS
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 8 závodníků

500 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:39.54
2 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:40.43
3 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:45.31
4 Lukáš BalogLukáš Balog 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:52.31
5 Adam JeřábekAdam Jeřábek 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:55.97
6 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:59.98
Jakub KunešJakub Kuneš 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Matěj FaktorMatěj Faktor 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Daniel GuregaDaniel Gurega 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Alan BaňasAlan Baňas 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Marek DanyoMarek Danyo 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip NovákFilip Novák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:43.52
2 Daniel SmržDaniel Smrž 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:45.57
3 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:48.68
4 Samuel MachačSamuel Machač 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:55.71
5 Martin ChromecMartin Chromec 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:03.02
6 Jan KaválekJan Kaválek 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:03.72
7 Vojtěch BurešVojtěch Bureš 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:05.48
8 Filip BlehaFilip Bleha 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.21
9 Phillip Joel VítekPhillip Joel Vítek 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.47
10 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:23.37
11 Samuel DanyoSamuel Danyo 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:29.36
Jan ŠkarpaJan Škarpa 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Tobiáš SýkoraTobiáš Sýkora 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Matěj RezákMatěj Rezák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Pavel HolubPavel Holub 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Tomáš KožíšekTomáš Kožíšek 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Šimon ŽidlickýŠimon Židlický 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Václav OrelVáclav Orel 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Adam ResaAdam Resa 12 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:39.54
2 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:40.43
3 Filip NovákFilip Novák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:43.52
4 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:45.31
5 Daniel SmržDaniel Smrž 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:45.57
6 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:48.68
7 Lukáš BalogLukáš Balog 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:52.31
8 Samuel MachačSamuel Machač 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:55.71
9 Adam JeřábekAdam Jeřábek 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:55.97
10 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:59.98
11 Martin ChromecMartin Chromec 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:03.02
12 Jan KaválekJan Kaválek 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:03.72
13 Vojtěch BurešVojtěch Bureš 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:05.48
14 Filip BlehaFilip Bleha 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.21
15 Phillip Joel VítekPhillip Joel Vítek 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.47
16 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:23.37
17 Samuel DanyoSamuel Danyo 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:29.36
Jakub KunešJakub Kuneš 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Matěj FaktorMatěj Faktor 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Daniel GuregaDaniel Gurega 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Alan BaňasAlan Baňas 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Marek DanyoMarek Danyo 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Jan ŠkarpaJan Škarpa 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Tobiáš SýkoraTobiáš Sýkora 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Matěj RezákMatěj Rezák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Pavel HolubPavel Holub 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Tomáš KožíšekTomáš Kožíšek 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Šimon ŽidlickýŠimon Židlický 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Václav OrelVáclav Orel 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Adam ResaAdam Resa 12 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS

500 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:42.93
2 Lucie RybákováLucie Rybáková 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:45.90
3 Anna LiškováAnna Lišková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:46.86
4 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:49.59
5 Kristýna JatiKristýna Jati 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:51.36
6 Vendula DobošováVendula Dobošová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:53.04
7 Pavlína MotlíkováPavlína Motlíková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:55.21
8 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:58.79
9 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:00.30
10 Dominika BorkováDominika Borková 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:01.04
11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:01.82
12 Magdaléna PlomerováMagdaléna Plomerová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:03.62
13 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:06.05
14 Nela HejnováNela Hejnová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:09.79
Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Kateřina HlůškováKateřina Hlůšková 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Viktorie JankovskáViktorie Jankovská 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Vendula HorčičkováVendula Horčičková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Nikol BardounováNikol Bardounová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:46.34
2 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:54.50
3 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:57.69
4 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:00.10
5 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:01.23
6 Jana LapinováJana Lapinová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:04.22
7 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:04.52
8 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:04.64
9 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:04.84
10 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.15
11 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:21.26
12 Zuzana JankovskáZuzana Jankovská 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:23.14
13 Emma HlouškováEmma Hloušková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:28.40
14 Vendula OrlováVendula Orlová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:33.02
15 Michaela ChrastinováMichaela Chrastinová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:33.22
Veronika ŽlutickáVeronika Žlutická 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Adéla ČekanováAdéla Čekanová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Karolína ValentováKarolína Valentová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Lucie KaššákováLucie Kaššáková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Kristýna HorčičkováKristýna Horčičková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Lucie ČervenáLucie Červená 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Julie FousováJulie Fousová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Vendula PolákováVendula Poláková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Sára RubešováSára Rubešová 12 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 24 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:42.93
2 Lucie RybákováLucie Rybáková 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:45.90
3 Tereza AntošováTereza Antošová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:46.34
4 Anna LiškováAnna Lišková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:46.86
5 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:49.59
6 Kristýna JatiKristýna Jati 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:51.36
7 Vendula DobošováVendula Dobošová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:53.04
8 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:54.50
9 Pavlína MotlíkováPavlína Motlíková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:55.21
10 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:57.69
11 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:58.79
12 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:00.10
13 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:00.30
14 Dominika BorkováDominika Borková 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:01.04
15 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:01.23
16 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:01.82
17 Magdaléna PlomerováMagdaléna Plomerová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:03.62
18 Jana LapinováJana Lapinová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:04.22
19 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:04.52
20 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:04.64
21 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:04.84
22 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:06.05
23 Nela HejnováNela Hejnová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:09.79
24 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.15
25 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:21.26
26 Zuzana JankovskáZuzana Jankovská 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:23.14
27 Emma HlouškováEmma Hloušková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:28.40
28 Vendula OrlováVendula Orlová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:33.02
29 Michaela ChrastinováMichaela Chrastinová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:33.22
Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Kateřina HlůškováKateřina Hlůšková 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Viktorie JankovskáViktorie Jankovská 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Vendula HorčičkováVendula Horčičková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Nikol BardounováNikol Bardounová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Veronika ŽlutickáVeronika Žlutická 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Adéla ČekanováAdéla Čekanová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Karolína ValentováKarolína Valentová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Lucie KaššákováLucie Kaššáková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Kristýna HorčičkováKristýna Horčičková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Lucie ČervenáLucie Červená 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Julie FousováJulie Fousová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Vendula PolákováVendula Poláková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Sára RubešováSára Rubešová 12 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS