výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva

Ostrov (4. 9. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 16:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.37 7.00
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 07.80 5.00
3 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.81 4.00
4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.82 3.00
5 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.96 2.00
MS Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 07.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 16:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.06 1.00
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.21
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.75
MS Rostislav KopčoRostislav Kopčo 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 08.28
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 4.9.2019 - 16:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DankaničJan Dankanič 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.68
2 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.13
3 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.76
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.37 7.00
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 07.80 5.00
3 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.81 4.00
4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.82 3.00
5 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 07.85
6 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.96 2.00
7 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.06 1.00
8 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.21
9 Rostislav KopčoRostislav Kopčo 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 08.28
10 Jan DankaničJan Dankanič 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.68
11 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.75
12 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.13
13 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.76

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.46 7.00
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.82 4.00
3 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.83 3.00
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.85 2.00
5 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.37 1.00
MS Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.53
2 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.56
3 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.67
4 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.68
5 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.73
6 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 4.9.2019 - 16:55) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.62 5.00
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.84
3 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.98
4 Daniel NikonovDaniel Nikonov 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.06
5 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 11.07
6 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 11.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.46 7.00
2 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.62 5.00
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.82 4.00
4 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.83 3.00
5 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.85 2.00
6 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.37 1.00
7 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.48
8 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.53
9 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.56
10 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.67
11 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.68
12 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.73
13 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.84
14 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.98
15 Daniel NikonovDaniel Nikonov 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.06
16 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.17
17 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 11.07
18 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 11.48

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 16:40) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.45 7.00
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.54 5.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.69 4.00
4 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.00 1.50
5 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.15
Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 16:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.83 3.00
2 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.00 1.50
3 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.10
4 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.26
Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 DNS
Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 4.9.2019 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.27
2 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.52
Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.45 7.00
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.54 5.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.69 4.00
4 20 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.83 3.00
5 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.00 1.50
5 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.00 1.50
7 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.10
8 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.15
9 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.26
10 19 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.27
11 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.52
Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 DNS
Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 DNS
Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.66 7.00
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.79 5.00
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.85 4.00
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.97 3.00
5 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.99 2.00
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.25 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.35
2 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.48
3 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.54
4 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.56
5 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.59
6 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.68
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 4.9.2019 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.34
2 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.60
3 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.66
4 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.79
5 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.97
6 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 10.27
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 4.9.2019 - 16:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.67
2 Kristýna LazorčíkováKristýna Lazorčíková 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.10
3 Anna LiškováAnna Lišková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.44
4 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.66 7.00
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.79 5.00
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.85 4.00
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.97 3.00
5 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.99 2.00
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.25 1.00
7 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.34
8 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.35
9 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.48
10 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.54
11 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.56
12 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.59
13 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.60
14 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.66
15 Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.67
16 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.68
17 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.79
18 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.97
19 Kristýna LazorčíkováKristýna Lazorčíková 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.10
20 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 10.27
21 Anna LiškováAnna Lišková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.44
22 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.76

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 17:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 18.81 7.00
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.82 5.00
3 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.21 4.00
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 19.61 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 17:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.34 2.00
2 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 21.89 1.00
Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 18.81 7.00
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.82 5.00
3 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.21 4.00
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 19.61 3.00
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.34 2.00
6 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 21.89 1.00
Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 17:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 21.00 4.00
2 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.95 3.00
3 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.79 2.00
4 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.81
5 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 23.89
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 17:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 20.70 7.00
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.89 5.00
3 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.53
4 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.56
5 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 26.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 4.9.2019 - 17:55) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 23.11 1.00
2 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.49
3 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 31.11
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 20.70 7.00
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.89 5.00
3 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 21.00 4.00
4 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.95 3.00
5 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.79 2.00
6 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 23.11 1.00
7 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.49
8 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.81
9 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 23.89
10 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.53
11 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.56
12 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 26.86
13 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 31.11

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 17:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 20.77 7.00
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.02 5.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.06 4.00
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.01 3.00
5 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.33 2.00
Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 17:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.64 1.00
2 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 23.01
Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 DNS
Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 20.77 7.00
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.02 5.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.06 4.00
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.01 3.00
5 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.33 2.00
6 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.64 1.00
7 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 23.01
Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DNS
Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 DNS
Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 17:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.76 5.00
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.84 4.00
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.20 3.00
4 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.39 1.00
5 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.75
Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 17:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 21.68 7.00
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.37 2.00
3 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.43
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.30
5 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.91
6 Hana TrnkováHana Trnková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 25.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 4.9.2019 - 17:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 23.64
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.63
3 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.95
4 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 25.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 21.68 7.00
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.76 5.00
3 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.84 4.00
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.20 3.00
5 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.37 2.00
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.39 1.00
7 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.43
8 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.30
9 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 23.64
10 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.75
11 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.63
12 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.91
13 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.95
14 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 25.12
15 Hana TrnkováHana Trnková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 25.97
Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 1:53.49 7.00
2 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 1:53.80 5.00
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:01.30 4.00
4 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 2:04.63 3.00
5 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:05.03 2.00
6 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:05.22 1.00
7 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11 2:06.72
8 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:08.32
9 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:08.51
10 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:08.89
11 Anna LiškováAnna Lišková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10 2:13.11
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:35.47 7.00
2 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:56.28 5.00
3 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:56.72 4.00
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5:17.02 3.00
5 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:20.69 2.00
6 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:28.14 1.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:00.84 7.00
2 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5:20.55 5.00
3 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:41.72 4.00
4 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:44.67 3.00
5 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:48.66 2.00
6 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:55.82 1.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 5:13.51 7.00
2 9 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 5:17.84 5.00
3 20 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 5:54.59 4.00
4 21 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 6:01.94 3.00
5 19 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 6:06.61 2.00
6 11 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 6:09.08 1.00
7 10 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 6:18.71
8 12 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 6:28.61
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.22 7.00
2 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.00 4.00
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.08 3.00
4 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.23
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.44 5.00
2 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 13.16 2.00
3 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.21 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.22 7.00
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.44 5.00
3 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.00 4.00
4 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.08 3.00
5 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 13.16 2.00
6 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.21 1.00
7 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.23

60 m překážek - Ml. žákyně

(st, 4.9.2019 - 16:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.93 7.00
2 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.66 5.00
3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 12.35 4.00
4 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.91 3.00
5 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.40 2.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.9.2019 - 16:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 31.73 7.00
2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.15 5.00
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 33.06 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 4.9.2019 - 16:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 34.65 3.00
2 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 39.80 2.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 31.73 7.00
2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.15 5.00
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 33.06 4.00
4 8 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 34.65 3.00
5 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 39.80 2.00

4 x 300 m - Ml. žáci

(st, 4.9.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trávník, Hanek, Ševčík, Klíček Trávník, Hanek, Ševčík, Klíček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:08.25 7.00
2 Aust, Denk, Plaňanský, Němeček Aust, Denk, Plaňanský, Němeček SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:26.41 5.00
3 Dankanič, Mikeš, Kos, Prokop Dankanič, Mikeš, Kos, Prokop TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:35.70 4.00
4 Kunc, Kunc, Maršík, Merhulík Kunc, Kunc, Maršík, Merhulík TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 3:45.58 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(st, 4.9.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lojdová, Hejdová, Babyncová, Ubryová Lojdová, Hejdová, Babyncová, Ubryová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:07.82 7.00
2 Šalátová, Slabová, Zrůstová, Kučerová Šalátová, Slabová, Zrůstová, Kučerová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:11.77 5.00
3 11 Lofová, Hrůzová, Šalátová, Hynková Lofová, Hrůzová, Šalátová, Hynková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:18.64 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně

(st, 4.9.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Česáková, Jeřábková, Drobná, Drobná Česáková, Jeřábková, Drobná, Drobná TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:17.08 7.00
2 Peterková, Skalová, Vokáčová, Kapicová Peterková, Skalová, Vokáčová, Kapicová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:19.27 5.00
3 Bönischová, Kosová, Lichnovská, Fischbachová Bönischová, Kosová, Lichnovská, Fischbachová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:29.73 4.00
4 Kosová, Jungmannová, Vášová, Bašistová Kosová, Jungmannová, Vášová, Bašistová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:46.64 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 4.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.601.66 Body
1 Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 5 1.60 ------oooxxoxxx 7.00
2 Albert SlabaAlbert Slaba
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 1.47 ooooooxxoxoxxx 5.00
3 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 2 1.38 oooooxxx 4.00
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 3 1.38 xooooxoxxx 3.00
5 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1 1.25 ooxx 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 4.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.50 Body
1 Jan SzalayJan Szalay
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 1 1.20 xoxoxxx 7.00
MS Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3 1.35 oooooxxx
MS Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 1.41 ooooxooxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.561.59 Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.56 -oooooooxooxoxxx 7.00
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1.44 oxoooxoooxxx 5.00
3 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.38 oxooooxxx 4.00
MS Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1.35 o-ooxx
5 21 Valentina SlabováValentina Slabová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.30 oxoxxoxxx 3.00
6 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.25 ooxx 2.00
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 0.00 xxx
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.53 Body
1 Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1.50 ooooxooxoxxoxoxoxxx 7.00
2 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1.41 o--xooxxooxxx 5.00
3 Klára FloderováKlára Floderová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1.30 oxoxooxxx 4.00
4 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1.25 oxooxxx 3.00
5 Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1.20 oxoxxx 2.00
6 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 1.20 xxoxoxxx 1.00
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 NM xxx
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VrbaAntonín Vrba
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 5.44 0.0 7.00
2 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4.99 0.0 5.00
3 Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 4.88 0.0 4.00
4 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.40 0.0 3.00
5 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.35 0.0 2.00
MS Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 5.41 0.0
MS Rostislav KopčoRostislav Kopčo
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 4.62 0.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 4.24 0.0 7.00
2 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 4.22 0.0 5.00
3 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4.16 0.0 4.00
4 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 4.03 0.0 3.00
5 Filip ŠvecFilip Švec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3.38 0.0 2.00
6 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3.33 0.0 1.00
Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 NM 0.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 4.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 7 5.05 0.0 7.00
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 6 4.82 0.0 5.00
3 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 4.58 0.0 4.00
MS Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 2 4.08 0.0
5 Lucie JandováLucie Jandová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 4 3.93 0.0 3.00
6 10 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3 3.75 0.0 2.00
7 12 Vanessa DerkováVanessa Derková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 1 3.67 0.0 1.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 7 4.33 0.0 7.00
2 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 9 4.24 0.0 5.00
3 Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 8 4.21 0.0 4.00
4 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 6 4.09 0.0 3.00
5 Adéla ReichováAdéla Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 4.03 0.0 2.00
6 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 5 3.95 0.0 1.00
7 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3.89 0.0
8 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 4 3.76 0.0
9 Eva VokáčováEva Vokáčová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 3 3.71 0.0
10 Klára DáňováKlára Dáňová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 2 3.38 0.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 11.07 0.0 7.00
2 Barbora BílkováBarbora Bílková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 08.85 0.0 5.00
3 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 08.50 0.0 4.00
4 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 07.14 0.0 3.00
Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 13.44 0.0 7.00
2 Karel LachoutKarel Lachout
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 09.89 0.0 5.00
3 Tomáš TalhoferTomáš Talhofer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 09.15 0.0 4.00
4 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 08.51 0.0 3.00
5 Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 08.07 0.0 2.00
6 Jan DankaničJan Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 08.05 0.0 1.00
MS Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 07.74 0.0
MS Rostislav KopčoRostislav Kopčo
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 09.20 0.0
MS Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 10.48 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 4.9.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 28.44 0.0 7.00
2 Barbora BílkováBarbora Bílková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 27.00 0.0 5.00
3 Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 24.83 0.0 4.00
MS Mariam EnanMariam Enan
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 22.41 0.0
5 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 21.94 0.0 3.00
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 17.11 0.0 2.00
7 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 16.83 0.0 1.00
8 Hana OpichalováHana Opichalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 12.66 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 4.9.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 37.41 0.0 7.00
2 Karel LachoutKarel Lachout
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 26.99 0.0 5.00
3 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 25.09 0.0 4.00
4 Jan DankaničJan Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 24.76 0.0 3.00
5 Radek SochůrekRadek Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 23.03 0.0 2.00
6 Tomáš TalhoferTomáš Talhofer
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 20.45 0.0 1.00
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 4.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 53.38 0.0 7.00
MS Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 51.82 0.0
3 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 45.99 0.0 5.00
4 Sebastián SrnkaSebastián Srnka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 42.26 0.0 4.00
5 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 39.81 0.0 3.00
6 Kryštof PelcKryštof Pelc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 38.64 0.0 2.00
7 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 35.90 0.0 1.00
8 Daniel NikonovDaniel Nikonov
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 34.07 0.0
9 Matyáš KuncMatyáš Kunc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 32.44 0.0
10 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 30.95 0.0
11 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 24.92 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára FloderováKlára Floderová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 41.92 0.0 7.00
2 Viktorie DrobnáViktorie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 39.34 0.0 5.00
3 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 37.85 0.0 4.00
4 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 35.34 0.0 3.00
5 Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 33.49 0.0 2.00
6 Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 33.07 0.0 1.00
7 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 32.08 0.0
8 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 30.77 0.0
9 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 29.32 0.0
10 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 29.03 0.0
Celkem 10 závodníků