Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje mladšího žactva

Ostrov (25. 9. 2019)

skok daleký - Ml. žáci

(st, 25.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 11 4.28 0.0 252.00
2 78 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 14 4.13 0.0 227.00
3 17 Adam HanekAdam Hanek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 4 3.88 0.0 187.00
4 79 Štěpán DenkŠtěpán Denk
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 2 3.76 0.0 168.00
5 75 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 8 3.63 0.0 149.00
6 77 Martin AustMartin Aust
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 1 3.58 0.0 142.00
7 81 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 13 3.54 0.0 136.00
8 87 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 9 3.53 0.0 135.00
9 85 Filip KosFilip Kos
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 10 3.45 0.0 123.00
10 80 Jakub JaneckýJakub Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 6 3.26 0.0 98.00
11 76 Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 3.25 0.0 96.00
12 83 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 15 3.15 0.0 84.00
13 82 Josef JandaJosef Janda
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 5 3.14 0.0 83.00
14 74 Kryštof FrankaKryštof Franka
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 3 2.71 0.0 35.00
84 Alexandr KulaAlexandr Kula
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 12 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 25.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 5 4.23 0.0 362.00
2 22 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 25 4.16 0.0 345.00
3 27 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 24 4.13 0.0 338.00
4 18 Eva VokáčováEva Vokáčová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 27 3.84 0.0 272.00
5= 11 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 12 3.81 0.0 265.00
5= 19 Nina PeterkováNina Peterková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 19 3.81 0.0 265.00
5= 2 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 9 3.81 0.0 265.00
8 3 Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 7 3.80 0.0 263.00
9 20 Tereza SkalováTereza Skalová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 23 3.76 0.0 254.00
10 28 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 16 3.73 0.0 248.00
11= 12 Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 11 3.64 0.0 229.00
11= 24 Anna ReichováAnna Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 21 3.64 0.0 229.00
13 10 Kateřina HomolkováKateřina Homolková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 6 3.58 0.0 216.00
14 13 Klára DáňováKlára Dáňová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 2 3.56 0.0 212.00
15 17 Eva UrbánkováEva Urbánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 26 3.46 0.0 192.00
16 23 Adéla ReichováAdéla Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 20 3.44 0.0 188.00
17 9 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 10 3.29 0.0 159.00
18 15 Lenka ChomátováLenka Chomátová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 8 3.26 0.0 153.00
19= 25 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 18 3.16 0.0 135.00
19= 5 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 3 3.16 0.0 135.00
21= 14 Vendula DobošováVendula Dobošová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 4 3.08 0.0 121.00
21= 7 Kateřina BeckováKateřina Becková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 1 3.08 0.0 121.00
23 4 Markéta KrámováMarkéta Krámová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 14 3.06 0.0 117.00
24 21 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 15 2.90 0.0 91.00
25 16 Lucie SekerováLucie Sekerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 22 2.52 0.0 36.00
26 26 Viktorie MichálkováViktorie Michálková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
08 17 2.21 0.0 5.00
1 Lucie KrálováLucie Králová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
07 13 NM 0.0
Celkem 27 závodníků