Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje mladšího žactva

Ostrov (25. 9. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.40 180.00
2 87 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.52 166.00
3 85 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.17 104.00
4 83 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.54 74.00
5 84 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.12 38.00
6 82 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.20 33.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 12.41 178.00
2 79 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.87 131.00
3 81 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 13.32 91.00
4 77 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.64 67.00
5 80 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 14.08 40.00
6 76 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.85 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.88 130.00
2 17 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.26 96.00
3 74 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 14.33 27.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.40 180.00
2 78 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 12.41 178.00
3 87 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.52 166.00
4 79 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.87 131.00
5 75 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.88 130.00
6 85 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.17 104.00
7 17 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.26 96.00
8 81 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 13.32 91.00
9 83 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.54 74.00
10 77 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.64 67.00
11 80 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 14.08 40.00
12 84 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.12 38.00
13 82 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.20 33.00
14 74 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 14.33 27.00
15 76 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.85 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.91 397.00
2 2 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.17 135.00
3 16 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.28 125.00
4 1 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.35 119.00
5 17 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 14.91 77.00
6 4 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 15.52 41.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.83 275.00
2 9 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.05 249.00
3 19 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.34 216.00
4 18 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.84 165.00
5 7 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 14.33 121.00
6 5 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 14.37 118.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.16 362.00
2 20 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.14 239.00
3 25 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 14.30 124.00
4 21 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.65 96.00
5 23 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.85 81.00
6 24 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.37 49.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.37 477.00
2 11 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.80 169.00
3 12 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.83 166.00
4 13 Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 14.84 82.00
5 26 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.87 80.00
6 14 Vendula DobošováVendula Dobošová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 15.01 70.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 25.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.34 216.00
2 15 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 14.60 99.00
3 10 Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 14.61 99.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.37 477.00
2 3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.91 397.00
3 22 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.16 362.00
4 8 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.83 275.00
5 9 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.05 249.00
6 20 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.14 239.00
7 19 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.34 216.00
7 27 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.34 216.00
9 11 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.80 169.00
10 12 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.83 166.00
11 18 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.84 165.00
12 2 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.17 135.00
13 16 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.28 125.00
14 25 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 14.30 124.00
15 7 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 14.33 121.00
16 1 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.35 119.00
17 5 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 14.37 118.00
18 15 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 14.60 99.00
19 10 Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 14.61 99.00
20 21 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.65 96.00
21 13 Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 14.84 82.00
22 23 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 14.85 81.00
23 26 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.87 80.00
24 17 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 14.91 77.00
25 14 Vendula DobošováVendula Dobošová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 15.01 70.00
26 24 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.37 49.00
27 4 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 15.52 41.00