Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje mladšího žactva

Ostrov (25. 9. 2019)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1394
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1150
3 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1099
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1099
5 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1028
6 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1019
7 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0790
8 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 0766
9 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 0704
10 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0695
11 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0605
12 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0586
13 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0352
14 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0332
15 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 0301
Celkem 15 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1853
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1753
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1744
4 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1683
5 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1668
6 Barbora ŠkardováBarbora Škardová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1479
7 Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1466
8 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1446
9 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1409
10 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1378
11 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1274
12 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1230
13 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1224
14 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1153
15 Kateřina HomolkováKateřina Homolková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1149
16 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1101
17 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1081
18 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1001
19 Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0990
20 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0950
21 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 0931
22 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0859
23 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0858
24 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0852
25 Lenka ChomátováLenka Chomátová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0764
26 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 0763
27 Vendula DobošováVendula Dobošová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 0643
Celkem 27 závodníků