výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III děvčata a IV chlapci

Praha - Pošepného náměstí (26. 4. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 2 08.00 560.00
2 Jáchym EliášJáchym Eliáš 04 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 08.16 514.00
3 Lukáš JirákLukáš Jirák 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 4 08.64 388.00
4 David DalibábaDavid Dalibába 04 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 3 09.14 274.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek CoufalMarek Coufal 04 KvětňákKvětňák 2 08.35 462.00
2 Hubert HaisHubert Hais 04 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 08.42 444.00
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1 08.53 416.00
4 David VeselýDavid Veselý 05 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 3 09.25 251.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam AdámekAdam Adámek 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3 08.08 537.00
2 Igor HejnaIgor Hejna 04 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 08.21 500.00
3 Daniel TlukaDaniel Tluka 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1 08.49 426.00
4 Muche BatbayarMuche Batbayar 03 KvětňákKvětňák 2 08.61 396.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VítekLukáš Vítek 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1 07.77 628.00
2 Nikolas KozurakNikolas Kozurak 04 KvětňákKvětňák 2 08.25 489.00
3 Václav MaříkVáclav Mařík 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 08.48 428.00
4 Richard BílekRichard Bílek 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 3 08.96 313.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FrydrichTomáš Frydrich 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 07.99 563.00
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VítekLukáš Vítek 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1 07.77 628.00
2 Tomáš FrydrichTomáš Frydrich 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 07.99 563.00
3 Dominik GnipDominik Gnip 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 2 08.00 560.00
4 Adam AdámekAdam Adámek 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3 08.08 537.00
5 Jáchym EliášJáchym Eliáš 04 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 08.16 514.00
6 Igor HejnaIgor Hejna 04 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 08.21 500.00
7 Nikolas KozurakNikolas Kozurak 04 KvětňákKvětňák 2 08.25 489.00
8 Marek CoufalMarek Coufal 04 KvětňákKvětňák 2 08.35 462.00
9 Hubert HaisHubert Hais 04 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 08.42 444.00
10 Václav MaříkVáclav Mařík 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 08.48 428.00
11 Daniel TlukaDaniel Tluka 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1 08.49 426.00
12 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1 08.53 416.00
13 Muche BatbayarMuche Batbayar 03 KvětňákKvětňák 2 08.61 396.00
14 Lukáš JirákLukáš Jirák 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 4 08.64 388.00
15 Richard BílekRichard Bílek 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 3 08.96 313.00
16 David DalibábaDavid Dalibába 04 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 3 09.14 274.00
17 David VeselýDavid Veselý 05 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 3 09.25 251.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JiskrováKarolína Jiskrová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 2 09.51 442.00
2 Nicol Marie BryscejnováNicol Marie Bryscejnová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 09.59 424.00
3 Sofie GerstlováSofie Gerstlová 07 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 4 09.67 406.00
4 Nela MatějkováNela Matějková 06 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 1 09.68 404.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3 09.18 521.00
2 Chiara LaciChiara Laci 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 09.40 468.00
3 Terezie NekardováTerezie Nekardová 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1 09.81 376.00
4 Barbora MatějíčkováBarbora Matějíčková 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 09.98 340.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalcováBarbora Malcová 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 2 09.23 509.00
2 Anna JoštováAnna Joštová 05 KvětňákKvětňák 3 09.46 454.00
3 Katerina MichalskaKaterina Michalska 06 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1 09.80 378.00
4 Barbora MalinováBarbora Malinová 05 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 10.21 295.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 06 KvětňákKvětňák 2 08.88 597.00
2 Snižana ŽyhaljukSnižana Žyhaljuk 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1 09.27 499.00
3 Simona EisenacherovaSimona Eisenacherova 05 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 09.57 428.00
4 Patricie VohankováPatricie Vohanková 06 KvětňákKvětňák 4 09.69 402.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 09.02 561.00
2 Johana PolákováJohana Poláková 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 09.69 402.00
3 Natálie NiklováNatálie Niklová 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 2 09.70 400.00
4 Eliska KamaradovaEliska Kamaradova 07 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 09.99 338.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 26.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ČabanováNikola Čabanová 05 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 3 09.96 344.00
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 06 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 10.02 332.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 06 KvětňákKvětňák 2 08.88 597.00
2 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 09.02 561.00
3 Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3 09.18 521.00
4 Barbora MalcováBarbora Malcová 06 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 2 09.23 509.00
5 Snižana ŽyhaljukSnižana Žyhaljuk 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1 09.27 499.00
6 Chiara LaciChiara Laci 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 09.40 468.00
7 Anna JoštováAnna Joštová 05 KvětňákKvětňák 3 09.46 454.00
8 Karolína JiskrováKarolína Jiskrová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 2 09.51 442.00
9 Simona EisenacherovaSimona Eisenacherova 05 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 09.57 428.00
10 Nicol Marie BryscejnováNicol Marie Bryscejnová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 09.59 424.00
11 Sofie GerstlováSofie Gerstlová 07 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 4 09.67 406.00
12 Nela MatějkováNela Matějková 06 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 1 09.68 404.00
13 Patricie VohankováPatricie Vohanková 06 KvětňákKvětňák 4 09.69 402.00
13 Johana PolákováJohana Poláková 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 09.69 402.00
15 Natálie NiklováNatálie Niklová 07 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 2 09.70 400.00
16 Katerina MichalskaKaterina Michalska 06 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1 09.80 378.00
17 Terezie NekardováTerezie Nekardová 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1 09.81 376.00
18 Nikola ČabanováNikola Čabanová 05 Základní škola, Praha 4, Ke KateřinkámZákladní škola, Praha 4, Ke... 3 09.96 344.00
19 Barbora MatějíčkováBarbora Matějíčková 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 09.98 340.00
20 Eliska KamaradovaEliska Kamaradova 07 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 09.99 338.00
21 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 06 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 10.02 332.00
22 Barbora MalinováBarbora Malinová 05 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 4 10.21 295.00