výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B

Vlašim (26. 4. 2019)

800 m - Žáci

(pá, 26.4.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 2:24.85 11.00
2 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:25.23 9.00
3 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:28.48 8.00
4 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:29.76 7.00
5 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:33.17 6.00
6 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:34.26 5.00
MS Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:34.87
8 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 2:35.07 4.00
9 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:36.32 3.00
10 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 2:47.00 2.00
Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 26.4.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:26.68 11.00
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:33.09 9.00
3 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:33.37 8.00
4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:33.54 7.00
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 2:33.58 6.00
MS Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:34.35
7 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:34.40 5.00
8 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:36.33 4.00
MS Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 13 2:37.59
10 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 2:39.31 3.00
11 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:39.94 2.00
12 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 2:41.61 1.00
13 Klára ČermákováKlára Čermáková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:44.01
Celkem 13 závodníků