Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Vlašim (7. 6. 2019)

800 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 7.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:32.80 11.00
2 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:34.42 9.00
3 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 2:36.51 8.00
4 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:39.46 7.00
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11 2:39.77 5.00
6 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 2:39.94 4.00
7 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:40.04 3.00
8 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:40.69 2.00
9 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 2:44.93 1.00
10 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:46.49
11 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 8 2:47.43
Celkem 11 závodníků
Ml. žáci 02 (pá, 7.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 2:39.71 6.00
2 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 2:48.23
3 Adam ŠtursaAdam Štursa 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:53.82
4 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:55.82
5 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:58.50
6 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 9 2:59.04
7 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:00.42
8 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:00.70
9 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 3:01.78
10 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 3:08.53
Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (pá, 7.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:29.16 11.00
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:30.33 9.00
3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 2:36.13 8.00
4 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:37.94 7.00
5 Berta FilipskáBerta Filipská 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:44.17 5.00
6 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:45.78 4.00
7 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:46.52 3.00
8 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:48.00
9 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:48.18
Celkem 9 závodníků
Ml. žákyně 02 (pá, 7.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:40.44 6.00
2 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:47.54 2.00
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:47.74 1.00
4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:51.35
5 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:52.78
6 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:56.01
7 Veronika JonákováVeronika Jonáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:22.12
8 Adéla TrochtováAdéla Trochtová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 3:35.53
Celkem 8 závodníků