výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Vlašim (7. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.57
2 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.73
3 Dominik FrancDominik Franc 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.08
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.29
5 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 3 09.30
6 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.53
7 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.87
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 7.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.43
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.92
3 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.14
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 09.33
5 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.45
6 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.66
7 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.02
8 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 7.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.51
2 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.84
3 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.54
4 Jakub StuchlíkJakub Stuchlík 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 1 09.92
5 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.00
6 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.02
7 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.21
8 Michal PekárekMichal Pekárek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 7.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.58
2 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.96
3 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.13
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.18
5 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.46
6 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.65
7 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.07
MS Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 7.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.67
2 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.10
3 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 1 09.20
4 František ŠemberaFrantišek Šembera 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 09.40
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.41
6 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.79
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 3 09.80
8 Jan PelantJan Pelant 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.81
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.43
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.51
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 4 08.57
4 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.58
5 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.67
6 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.73
7 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.84
8 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.92
9 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.96
10 Dominik FrancDominik Franc 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.08
11 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.10
12 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.13
13 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.14
14 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.18
15 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 1 09.20
16 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.29
17 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 3 09.30
18 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 09.33
19 František ŠemberaFrantišek Šembera 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 09.40
20 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.41
21 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.45
22 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.46
23 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.53
24 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.54
25 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.65
26 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.66
27 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.78
28 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.79
29 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 3 09.80
30 Jan PelantJan Pelant 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.81
31 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.87
32 Jakub StuchlíkJakub Stuchlík 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 1 09.92
33 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.00
34 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.02
34 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.02
36 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.07
37 Pavel BudilPavel Budil 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.21
38 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.38
39 Michal PekárekMichal Pekárek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.63
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 7 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 7.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 08.26 11.00
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.30 9.00
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.44 8.00
4 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.69 7.00
5 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.71 6.00
6 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 7.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.72 4.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.85 3.00
3 Dominik FrancDominik Franc 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.87 2.00
4 Jan NovákJan Novák 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.88 1.00
5 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.95
6 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 7.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.10 11.00
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.32 9.00
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.38 8.00
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.40 7.00
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.53 6.00
6 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 7.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.50 4.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.79 3.00
3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.89 2.00
4 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.95 1.00
5 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.00
Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 7.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.43
2 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.57
3 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.01
4 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.08
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.42
6 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.62
7 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.98
Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 7.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.16
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.49
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.33
4 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.55
5 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 09.70
6 Klára StudnickáKlára Studnická 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.17
7 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.18
8 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 7.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.75
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.96
3 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.04
4 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.08
5 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.30
6 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.32
7 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.49
8 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 7.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.84
2 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.02
3 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.13
4 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.26
5 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.67
6 Lucie Ela PrchalováLucie Ela Prchalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 10.05
MS Hana VotavováHana Votavová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.52
MS Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 7.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.80
2 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.09
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.17
4 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 09.78
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.82
6 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.07
7 Veronika JonákováVeronika Jonáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10.53
8 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 7.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.57
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.88
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.96
4 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.02
5 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.09
6 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.41
7 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.43
8 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 7.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.10
2 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.20
3 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.25
4 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.41
5 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.50
6 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.60
7 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.25
8 Adéla TrochtováAdéla Trochtová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 11.10
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.16
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.43
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.49
4 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.57
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.57
6 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.75
7 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.80
8 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.84
9 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.88
10 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.96
10 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.96
12 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.01
13 Diana LevčukDiana Levčuk 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.02
13 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.02
15 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.04
16 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 2 09.08
16 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.08
18 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.09
18 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.09
20 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.10
21 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.13
22 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.17
23 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.20
24 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.25
25 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.26
26 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.30
27 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.32
28 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.33
29 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.41
29 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.41
31 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.42
32 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.43
33 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.49
34 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.50
34 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.50
36 Hana VotavováHana Votavová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.52
37 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.55
38 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.60
39 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.62
40 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.67
41 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 09.70
42 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 09.78
43 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.82
44 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.97
45 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.98
46 Lucie Ela PrchalováLucie Ela Prchalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 10.05
47 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.07
48 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10.12
49 Klára StudnickáKlára Studnická 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.17
50 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.18
51 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.25
52 Veronika JonákováVeronika Jonáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 10.53
53 Iva DvořákováIva Dvořáková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.54
54 Tereza PetříkováTereza Petříková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.60
55 Adéla TrochtováAdéla Trochtová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 11.10
Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 6 DNS