Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B

Vlašim (7. 6. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.75 11.00
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.10 9.00
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 3 10.40 8.00
4 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.44 7.00
5= Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. AAtletika Stará Boleslav, z.... 2 10.74 5.50
5= Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 10.74 5.50
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (pá, 7.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 10.87 4.00
2 Dominik FrancDominik Franc 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.86 3.00
3 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.32 2.00
4 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 3 12.73 1.00
5 Jan BuřičJan Buřič 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.15
6 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 13.20
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (pá, 7.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.89 11.00
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.91 9.00
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 10.33 8.00
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 10.61 7.00
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.64 6.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.72 4.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (pá, 7.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.69 5.00
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.11 3.00
3 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.33 2.00
4 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 11.45 1.00
5 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 11.47
6 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 18.08
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 03 (pá, 7.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.52
2 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 11.95
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.18
4 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.20
5 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.89
6 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 13.10
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 04 (pá, 7.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.94
2 Kristýna ChawnerKristýna Chawner 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.76
3 Lucie GaždováLucie Gaždová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.86
4 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 16.84
Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DNS
Valerie VelebnáValerie Velebná 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 DNF
Celkem 6 závodníků