výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a dorostu

Pardubice (4. 5. 2019)

100 m - Junioři

(so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.45 7.00
2 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.50 5.00
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.94 4.00
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.14 3.00
5 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 12.20 2.00
Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS
Robert DykastRobert Dykast 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.68 7.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.03 5.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.49 4.00
4 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.92 2.00
5 Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 13.08 1.00
Michal HorákMichal Horák 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.87 3.00
2 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.43
3 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.51
4 Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 13.52
Erik KubelkaErik Kubelka 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.68 7.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.03 5.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.49 4.00
4 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.87 3.00
5 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.92 2.00
6 Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 13.08 1.00
7 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.43
8 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.51
9 Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 13.52
Michal HorákMichal Horák 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 DQ
Erik KubelkaErik Kubelka 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DQ

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.74 7.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.85 5.00
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.18 4.00
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.31 3.00
5 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.36 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 13.80 1.00
2 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.83
3 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.95
4 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 15.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.74 7.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.85 5.00
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.18 4.00
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.31 3.00
5 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.36 2.00
6 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 13.80 1.00
7 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.83
8 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.95
9 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 15.42

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.39 5.00
2 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.47 4.00
3 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.59 3.00
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.82 2.00
5 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 14.59
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 13.02 7.00
2 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.87 1.00
3 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 14.34
4 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 14.80
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 13.02 7.00
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.39 5.00
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.47 4.00
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.59 3.00
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.82 2.00
6 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.87 1.00
7 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 14.34
8 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 14.59
9 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 14.80

200 m - Junioři

(so, 4.5.2019 - 13:35) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 23.07 7.00
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.46 5.00
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 24.77 4.00
4 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.90 3.00
5 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.08 2.00
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.70 1.00
Robert DykastRobert Dykast 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
MS Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.59
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 13:25) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 23.70 7.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.11 5.00
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 26.53 4.00
4 Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 26.78 3.00
5 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.08 2.00
6 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 27.16 1.00
7 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 27.60
Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.35 7.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.61 5.00
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.20 4.00
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 27.92 3.00
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 28.94 2.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 29.07 1.00
3 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 32.44
4 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 33.32
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.35 7.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.61 5.00
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.20 4.00
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 27.92 3.00
5 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 28.94 2.00
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 29.07 1.00
7 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 32.44
8 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 33.32
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS

200 m - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 13:05) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 28.49 7.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.83 5.00
3 Vendula FrantováVendula Frantová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 29.13 4.00
4 Eliška RostováEliška Rostová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 29.50 3.00
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 29.58 2.00
6 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 30.58 1.00
7 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 31.24
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři

(so, 4.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 49.82 7.00
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 51.02 5.00
3 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 53.88 4.00
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 54.94 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 55.04 7.00
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 58.65 5.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 62.18 7.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 63.43 5.00
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 65.47 4.00
4 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 75.31 3.00
Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Magdaléna PoskočilováMagdaléna Poskočilová 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 62.46 7.00
2 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 65.37 5.00
3 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 67.35 4.00
4 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 68.00 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři

(so, 4.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:06.25 7.00
2 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:11.69 5.00
3 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:14.89 4.00
4 Evžen KorbelEvžen Korbel 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:23.83 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:09.54 7.00
2 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:12.63 5.00
3 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:12.92 4.00
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:13.94 3.00
5 Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:56.49 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:36.47 7.00
2 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:46.51 5.00
Magdaléna PoskočilováMagdaléna Poskočilová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:33.98 7.00
2 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:37.92 5.00
3 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:50.63 4.00
4 Šárka KořínkováŠárka Kořínková 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:51.10 3.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09:47.25 7.00
2 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10:52.96 5.00
3 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11:09.38 4.00
4 David LabíkDavid Labík 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11:53.58 3.00
5 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12:07.08 2.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11:19.11 7.00
Karolína UrstaKarolína Ursta 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula StránskáVendula Stránská 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 11:28.46 7.00
2 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 11:38.60 5.00
Celkem 2 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 4.5.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 17:13.45 7.00
2 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 17:30.62 5.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 10:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.91 7.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.27 5.00
3 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.36 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 10:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 15.28 7.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 16.06 5.00
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 17.31 4.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 15.64 7.00
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 16.39 5.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.69 7.00
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.23 5.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 16.27 4.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.85 3.00
5 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 17.08 2.00
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 17.51 1.00
Erik KubelkaErik Kubelka 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 42.01 7.00
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 47.27 5.00
3 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 54.20 4.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 45.88 7.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 49.19 5.00
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 49.35 4.00
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.11 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 74.63 7.00
Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moravcová, Hezká, Svobodová, Čeřovská Moravcová, Hezká, Svobodová, Čeřovská AC PardubiceAC Pardubice 5 52.18 7.00
2 Netíková, Hrdá, Mervartová, Šulcová Netíková, Hrdá, Mervartová, Šulcová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 56.11 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 4.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.681.711.741.771.801.831.86 Body
1 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 1.83 --o-oxooooxxx 7.00
2 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3 1.65 xooxxoxxx 5.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 1.60 xxoxoxxx 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.681.711.741.771.801.831.86 Body
1 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 3 1.80 -oo-oxo-xxoxxx 7.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 1.71 ooxoxoxxoxxx 5.00
Šimon KovářŠimon Kovář
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.481.511.541.571.601.631.67 Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC PardubiceAC Pardubice
00 3 1.63 -oxxooxooooxxoxx 7.00
2 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 1.57 -ooxoooxoxxx 5.00
3 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 1.48 -ooxoxxx 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 2 1.57 -oo-oooxxx 7.00
2 Michaela DlouháMichaela Dlouhá
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 1.57 xoooooooxxx 5.00
3 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 1.45 oooxx 4.00
Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 Body
1 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 3.70 -----xxo-xxooxxooxxx 7.00
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 3.60 -----xo-xoxoxoxxx 5.00
3 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 3.20 -----o-xxx 4.00
4 Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 1 2.50 oxxx 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.352.552.702.803.003.153.253.35 Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1 3.25 ---oxoxooxxx 7.00
2 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 2.55 ooxxx 5.00
Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 NM ----xxx
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 6.48 +1.2 m/s 6.35  +1.26.33  +2.46.48  +1.26.48--- 7.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 6.00 +2.4 m/s 5.89 +1.3 m/s x6.00  +2.4x6.00x5.89  +1.3x 5.00
3 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3 5.70 +1.4 m/s 5.36  +0.85.48  +1.6x5.48xx5.70  +1.4 4.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 2 5.06 +1.8 m/s x4.96  +2.25.02  +2.75.024.90  +0.75.06  +1.8x 3.00
Robert DykastRobert Dykast
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 6.49 +0.9 m/s 0.0 7.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 6.36 +1.9 m/s 0.0 5.00
3 Jan ValášekJan Valášek
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 5.26 +0.5 m/s 0.0 4.00
4 Michal HorákMichal Horák
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 5.00 +0.9 m/s 0.0 3.00
5 Filip PerenčayFilip Perenčay
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 4.51 +1.8 m/s 0.0 2.00
Tadeáš VilčekTadeáš Vilček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 NM 0.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 5.23 +1.5 m/s 0.0 7.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5 5.21 +1.9 m/s 0.0 5.00
3 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 4.69 +1.8 m/s 0.0 4.00
4 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 3 4.58 +0.6 m/s 0.0 3.00
Karolína UrstaKarolína Ursta
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 2 5.49 +1.4 m/s 0.0 7.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 9 5.30 +1.0 m/s 0.0 5.00
3 Eliška JuránováEliška Juránová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 8 5.17 +0.5 m/s 0.0 4.00
4 Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 1 4.94 +1.1 m/s 0.0 3.00
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 4.78 +1.3 m/s 0.0 2.00
6 Eliška RostováEliška Rostová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5 4.62 +1.2 m/s 0.0 1.00
7 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 4.33 +0.4 m/s 0.0
8 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 4.23 +1.6 m/s 0.0
9 Šárka KořínkováŠárka Kořínková
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 4.03 +1.1 m/s 0.0
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 4.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 12.67 +0.9 m/s 0.0 7.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 10.86 +1.9 m/s 0.0 5.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1 10.96 +1.5 m/s 0.0 7.00
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 09.95 +1.2 m/s 0.0 5.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 2 10.46 0.0 7.00
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1 10.35 0.0 5.00
3 Eliška JuránováEliška Juránová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 6 09.83 0.0 4.00
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 3 09.20 0.0 3.00
5 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 5 07.88 0.0 2.00
MS Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 13.77 0.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 09.91 0.0 7.00
2 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 09.70 0.0 5.00
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 NM 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 6 16.20 0.0 7.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 5 14.65 0.0 5.00
3 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 3 11.97 0.0 4.00
4 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 10.74 0.0 3.00
5 Filip PerenčayFilip Perenčay
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 10.67 0.0 2.00
6 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 10.26 0.0 1.00
7 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 9 10.01 0.0
8 Šimon KovářŠimon Kovář
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 08.44 0.0
MS Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 13.30 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 4.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 2 14.46 0.0 7.00
2 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 4 13.15 0.0 5.00
3 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 3 12.50 0.0 4.00
MS Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 12.37 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 25.97 0.0 7.00
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 NM 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 20.67 0.0 7.00
2 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 14.83 0.0 5.00
MS Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 34.01 0.0
MS Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 27.33 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 49.42 0.0 7.00
2 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 6 44.86 0.0 5.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 41.15 0.0 4.00
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 40.02 0.0 3.00
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 38.98 0.0 2.00
6 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 38.39 0.0 1.00
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 36.01 0.0
8 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 3 30.37 0.0
9 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 28.04 0.0
10 Tadeáš VilčekTadeáš Vilček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 24.95 0.0
11 Filip PerenčayFilip Perenčay
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 5 23.78 0.0
12 Šimon KovářŠimon Kovář
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 17.00 0.0
Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 NM 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 4.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4 47.40 0.0 7.00
2 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 5 40.16 0.0 5.00
3 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 6 38.75 0.0 4.00
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 1 28.50 0.0 3.00
5 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 2 25.96 0.0 2.00
MS Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 30.71 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 40.62 0.0 7.00
2 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1 30.32 0.0 5.00
3 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 24.20 0.0 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 4.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS František AltmanFrantišek Altman
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 30.40 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 39.60 0.0 7.00
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 NM 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 75.77 0.0 7.00
2 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3 41.39 0.0 5.00
3 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 2 32.90 0.0 4.00
4 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5 20.67 0.0 3.00
5 Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 11.93 0.0 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 4.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 3 53.91 0.0 7.00
2 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 2 49.84 0.0 5.00
3 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 1 48.63 0.0 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1 36.32 0.0 7.00
2 Petra PodhornáPetra Podhorná
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 2 34.41 0.0 5.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 9 34.18 0.0 4.00
4 Eliška JuránováEliška Juránová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 8 32.32 0.0 3.00
5 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 27.74 0.0 2.00
6 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 21.33 0.0 1.00
7 Mariana NovotnáMariana Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
04 5 18.91 0.0
8 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 18.13 0.0
Michaela DlouháMichaela Dlouhá
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 33.25 0.0 7.00
2 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 23.69 0.0 5.00
3 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 22.77 0.0 4.00
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
AC PardubiceAC Pardubice
00 1 13.69 0.0 3.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 9 45.89 0.0 7.00
2 Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 41.90 0.0 5.00
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 40.79 0.0 4.00
4 Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 39.26 0.0 3.00
5 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 4 38.35 0.0 2.00
6 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 37.07 0.0 1.00
7 Tadeáš VilčekTadeáš Vilček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 5 35.26 0.0
8 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 34.51 0.0
9 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 32.46 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 38.56 0.0
MS Pavel SpěvákPavel Spěvák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 20.15 0.0
Celkem 2 závodníků