Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a dorostu

Pardubice (4. 5. 2019)
100 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 040107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.45 7.00
2 Martin BínaMartin Bína 000712 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.50 5.00
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.94 4.00
200 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 000712 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23.07 7.00
2 Jiří BruhaJiří Bruha 040107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23.46 5.00
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.77 4.00
200 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 23.70 7.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 030721 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 25.11 5.00
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 030329 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 26.53 4.00
200 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 030615 AC PardubiceAC Pardubice 28.49 7.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 030814 AC PardubiceAC Pardubice 28.83 5.00
3 Vendula FrantováVendula Frantová 031103 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 29.13 4.00
400 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.82 7.00
2 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.02 5.00
3 Martin ŠulcMartin Šulc 000613 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.88 4.00
400 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 030721 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 55.04 7.00
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 031112 AC PardubiceAC Pardubice 58.65 5.00
400 m - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 020312 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 62.18 7.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 AC PardubiceAC Pardubice 63.43 5.00
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 011125 AC PardubiceAC Pardubice 65.47 4.00
400 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 020707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 62.46 7.00
2 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 020509 AC PardubiceAC Pardubice 65.37 5.00
3 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 020717 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 67.35 4.00
800 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 001111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:06.25 7.00
2 Martin ŠulcMartin Šulc 000613 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:11.69 5.00
3 Jan FreiberkJan Freiberk 011203 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:14.89 4.00
800 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 031112 AC PardubiceAC Pardubice 2:09.54 7.00
2 Michal VacekMichal Vacek 040510 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:12.63 5.00
3 Jan KapounJan Kapoun 030225 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:12.92 4.00
800 m - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 011125 AC PardubiceAC Pardubice 2:36.47 7.00
2 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 010405 AC PardubiceAC Pardubice 2:46.51 5.00
800 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 020509 AC PardubiceAC Pardubice 2:33.98 7.00
2 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 020717 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:37.92 5.00
3 Mariana NovotnáMariana Novotná 040718 AC PardubiceAC Pardubice 2:50.63 4.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David BílekDavid Bílek 030530 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:47.25 7.00
2 Filip GregoraFilip Gregora 020218 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10:52.96 5.00
3 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 031220 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11:09.38 4.00
3000 m - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda DuškováLinda Dušková 010321 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:19.11 7.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula StránskáVendula Stránská 030416 AC PardubiceAC Pardubice 11:28.46 7.00
2 Tereza ŠedováTereza Šedová 031013 AC PardubiceAC Pardubice 11:38.60 5.00
5000 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr KavičkaPetr Kavička 020107 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17:13.45 7.00
2 Jakub HorákJakub Horák 021125 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17:30.62 5.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 000811 AC PardubiceAC Pardubice 14.91 7.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 000623 AC PardubiceAC Pardubice 15.27 5.00
3 Lucie KlejchováLucie Klejchová 001024 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.36 4.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15.28 7.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 16.06 5.00
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 030902 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 17.31 4.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.64 7.00
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.39 5.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 14.69 7.00
2 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 16.23 5.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček 020716 AC PardubiceAC Pardubice 16.27 4.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 42.01 7.00
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 030113 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 47.27 5.00
3 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 031220 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 54.20 4.00
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 021005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 45.88 7.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 030527 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 49.19 5.00
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 030902 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 49.35 4.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie KlejchováLucie Klejchová 001024 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 74.63 7.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Moravcová, Hezká, Svobodová, Čeřovská Moravcová, Hezká, Svobodová, Čeřovská AC PardubiceAC Pardubice 52.18 7.00
2 Netíková, Hrdá, Mervartová, Šulcová Netíková, Hrdá, Mervartová, Šulcová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 56.11 5.00