Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a dorostu

Pardubice (4. 5. 2019)

800 m - Junioři

(so, 4.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:06.25 7.00
2 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:11.69 5.00
3 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:14.89 4.00
4 Evžen KorbelEvžen Korbel 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:23.83 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:09.54 7.00
2 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:12.63 5.00
3 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:12.92 4.00
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:13.94 3.00
5 Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:56.49 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:36.47 7.00
2 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:46.51 5.00
Magdaléna PoskočilováMagdaléna Poskočilová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:33.98 7.00
2 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:37.92 5.00
3 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:50.63 4.00
4 Šárka KořínkováŠárka Kořínková 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:51.10 3.00
Celkem 4 závodníků