výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a dorostu

Pardubice (4. 5. 2019)

200 m - Junioři

(so, 4.5.2019 - 13:35) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 23.07 7.00
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.46 5.00
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 24.77 4.00
4 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.90 3.00
5 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.08 2.00
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.70 1.00
Robert DykastRobert Dykast 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
MS Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.59
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 13:25) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 23.70 7.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.11 5.00
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 26.53 4.00
4 Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 26.78 3.00
5 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.08 2.00
6 Matěj BudinskýMatěj Budinský 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 27.16 1.00
7 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 27.60
Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.35 7.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.61 5.00
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.20 4.00
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 27.92 3.00
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 28.94 2.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 29.07 1.00
3 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 32.44
4 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 33.32
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.35 7.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.61 5.00
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.20 4.00
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 27.92 3.00
5 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 28.94 2.00
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 29.07 1.00
7 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 32.44
8 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 33.32
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS

200 m - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 13:05) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 28.49 7.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.83 5.00
3 Vendula FrantováVendula Frantová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 29.13 4.00
4 Eliška RostováEliška Rostová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 29.50 3.00
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 29.58 2.00
6 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 30.58 1.00
7 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 31.24
Celkem 7 závodníků