výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev juniorů a dorostu

Pardubice (25. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři

(so, 25.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.681.711.741.771.801.831.86 Body
1 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 1.83 ----o-oxxoox 7.00
Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 DNS
Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.681.711.741.771.801.831.861.88 Body
1 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 1.86 --ooooxoxxooxxoxxx 7.00
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4 1.77 --oooxooxxx 5.00
3 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 1.60 ooxxx 4.00
4= Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 1.60 oxxoxxx 2.50
4= Jan KapounJan Kapoun
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 1 1.60 oxxoxx 2.50
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.481.511.541.571.601.631.651.67 Body
1 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 1.65 ooo-oooooxxx 7.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 1.57 -ooooxoxxx 5.00
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC PardubiceAC Pardubice
00 5 1.57 --ooxoxoxxx 4.00
4 Eva DušánkováEva Dušánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 1 1.40 xoxxx 3.00
Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 9 1.60 ----oooxoxxx 7.00
2 Michaela DlouháMichaela Dlouhá
AC PardubiceAC Pardubice
03 8 1.57 ooooooxoxxx 5.00
3 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 6 1.54 oooxoxoxoxx 4.00
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5 1.45 oooxxx 3.00
5= Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 1.40 ooxxx 1.50
5= Kateřina MistrikováKateřina Mistriková
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 1.40 ooxxx 1.50
Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4 NM xxx
MS Lenka SršňováLenka Sršňová
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 1.40 xxx
Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků