Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A

Pardubice (29. 5. 2019)
skok vysoký - Ml. žáci (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1.40 10.00
1= Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.40 10.00
3 Dominik KučeraDominik Kučera 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1.27 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1.37 10.00
1= Amélie ZemanováAmélie Zemanová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.37 10.00
3 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.32 8.00
skok daleký - Ml. žáci (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5.54 11.00
2 Matěj CULKAMatěj CULKA 06 AC PardubiceAC Pardubice 5.14 9.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4.88 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.01 11.00
2 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4.48 9.00
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4.43 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.84 11.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 09.55 9.00
3 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.25 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav FialaJaroslav Fiala 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.42 11.00
2 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.48 9.00
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.21 8.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie WydrováSofie Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 28.14 11.00
2 Aneta RambouskováAneta Rambousková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 26.55 9.00
3 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 25.87 8.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 33.97 11.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 32.44 9.00
3 Jan RůžičkaJan Růžička 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 28.18 8.00