výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A

Pardubice (29. 5. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 29.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 30 5.54 0.0 11.00
2 Matěj CULKAMatěj CULKA
AC PardubiceAC Pardubice
06 29 5.14 0.0 9.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 27 4.88 0.0 8.00
4 Jakub Jaromír SteinvaldJakub Jaromír Steinvald
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 28 4.87 0.0 7.00
5 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 22 4.46 0.0 6.00
6 Petr AntošPetr Antoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 17 4.38 0.0 5.00
7 Matěj LýrMatěj Lýr
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 4.38 0.0 4.00
8 Matěj BurešMatěj Bureš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 26 4.31 0.0 3.00
9 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 25 4.29 0.0 2.00
10 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 21 4.25 0.0 1.00
11 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 8 4.24 0.0
12 Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 20 4.23 0.0
13 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
08 9 4.17 0.0
14 Matěj PešataMatěj Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
08 5 4.09 0.0
15 Michal NěmecMichal Němec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 23 4.09 0.0
16 Václav HolekaVáclav Holeka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 1 4.08 0.0
17 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 19 4.02 0.0
18 Roman StehnoRoman Stehno
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 7 3.95 0.0
19 Jakub ŠtaudJakub Štaud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 11 3.87 0.0
20 Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3 3.85 0.0
21 Martin NekutMartin Nekut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 13 3.73 0.0
22 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 16 3.70 0.0
23 Jakub MarousekJakub Marousek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 18 3.68 0.0
24 Vladimír JišaVladimír Jiša
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 12 3.67 0.0
25 Matěj KaňkaMatěj Kaňka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 2 3.59 0.0
26 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 15 3.46 0.0
27 Filip VelinskýFilip Velinský
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 10 3.39 0.0
Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 24 DNS 0.0
Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 6 DNS 0.0
Martin ZáleskýMartin Záleský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 14 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 29.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 31 5.01 0.0 11.00
2 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 29 4.48 0.0 9.00
3 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 27 4.43 0.0 8.00
4 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 24 4.36 0.0 7.00
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 28 4.30 0.0 6.00
6 Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 30 4.23 0.0 5.00
7 Elen PitterováElen Pitterová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 21 4.10 0.0 4.00
8 Bára UrbánkováBára Urbánková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 26 4.00 0.0 3.00
9 Kristýna BlažkováKristýna Blažková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1 3.95 0.0 2.00
10 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 25 3.92 0.0 1.00
11 Simona KalováSimona Kalová
AC Pardubice AAC Pardubice A
06 4 3.88 0.0
12 Kateřina Ejindu Nsi EjinduKateřina Ejindu Nsi Ejindu
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 13 3.88 0.0
13 Tereza MaršíkováTereza Maršíková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 16 3.83 0.0
14 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 23 3.81 0.0
15 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 22 3.80 0.0
16 Karolína MachartováKarolína Machartová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 15 3.78 0.0
17 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 17 3.75 0.0
18 Michaela BaierováMichaela Baierová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 12 3.73 0.0
19 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3 3.69 0.0
20 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 14 3.67 0.0
21 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 3.60 0.0
22 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 19 3.60 0.0
23 Monika ZemkováMonika Zemková
AC Pardubice AAC Pardubice A
07 7 3.56 0.0
24 Barbora ŘádkováBarbora Řádková
AC Pardubice BAC Pardubice B
06 6 3.56 0.0
25 Martina KmentováMartina Kmentová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 5 3.47 0.0
26 Anna BurkoňováAnna Burkoňová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 11 3.42 0.0
27 Tereza MartinikováTereza Martiniková
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 10 3.35 0.0
28 Markéta ZáleskáMarkéta Záleská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 18 3.33 0.0
29 Nikola AdamcováNikola Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 8 3.16 0.0
30 Tereza KulhánkováTereza Kulhánková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 9 3.01 0.0
31 Lucie ManychováLucie Manychová
AC Pardubice BAC Pardubice B
07 20 3.01 0.0
Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 32 DNS 0.0
Celkem 32 závodníků