Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A

Pardubice (29. 5. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 15:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.97 11.00
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.07 9.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.33 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.57 7.00
5 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.58 6.00
6 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 15:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.78 4.00
2 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.79 3.00
3 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.74 1.00
4 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.35
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.60
Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 15:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.63 2.00
2 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 12.07
3 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.35
4 Jonáš RobJonáš Rob 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 13.80
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.97 11.00
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.07 9.00
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.33 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.57 7.00
5 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.58 6.00
6 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.76 5.00
7 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.78 4.00
8 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.79 3.00
9 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.63 2.00
10 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.74 1.00
11 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 12.07
12 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.35
13 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.60
14 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.35
15 Jonáš RobJonáš Rob 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 13.80
Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 DNF

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 15:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.25 11.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.47 9.00
3 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.81 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.85 7.00
5 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.87 6.00
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 11.77 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 12.00 3.00
2 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 12.04 2.00
3 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 12.35
4 Viktorie KárychováViktorie Kárychová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 12.90
5 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 13.02
6 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 13.05
Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.59 5.00
2 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 12.11 1.00
3 Simona KalováSimona Kalová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 12.69
4 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 12.98
5 Eliška JarešováEliška Jarešová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 14.17
6 Kateřina HávováKateřina Hávová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 14.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.25 11.00
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.47 9.00
3 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.81 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.85 7.00
5 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.87 6.00
6 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.59 5.00
7 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 11.77 4.00
8 Nella RaušováNella Raušová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 12.00 3.00
9 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 12.04 2.00
10 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 12.11 1.00
11 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC Pardubice AAC Pardubice A 2 12.35
12 Simona KalováSimona Kalová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 12.69
13 Viktorie KárychováViktorie Kárychová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 12.90
14 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 12.98
15 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 13.02
16 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC Pardubice AAC Pardubice A 7 13.05
17 Eliška JarešováEliška Jarešová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 14.17
18 Kateřina HávováKateřina Hávová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 14.27
Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNF