Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A

Pardubice (29. 5. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pražan, Pařízek, Antoš, Lýr Pražan, Pařízek, Antoš, Lýr ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 34.20 11.00
2 Blažek, Kopiště, Pavlík, Jiša Blažek, Kopiště, Pavlík, Jiša AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 35.20 9.00
3 Strnad, Jonáš, Šrajer, Dušek Strnad, Jonáš, Šrajer, Dušek AC PardubiceAC Pardubice 1 35.57 8.00
4 Holeka, Jonáš, Slavík, Slanina Holeka, Jonáš, Slavík, Slanina Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 36.03 7.00
5 Bureš, Hájek, Kalášek, Tachir Bureš, Hájek, Kalášek, Tachir Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 36.67 6.00
6 Hladík, Marek, Procházka, Svoboda Hladík, Marek, Procházka, Svoboda AC PardubiceAC Pardubice 4 36.75 5.00
7 Nedbal, Holík, Kupa, Nezval Nedbal, Holík, Kupa, Nezval AC PardubiceAC Pardubice 7 38.75 4.00
8 Roztočil, Pešata, Stehno, Velinský Roztočil, Pešata, Stehno, Velinský AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 41.01 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grbavčicová, Drášilová, Machartová, Kollárovičová Grbavčicová, Drášilová, Machartová, Kollárovičová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 34.97 11.00
2 Červeňáková, Letochová, Růžičková, Vítková Červeňáková, Letochová, Růžičková, Vítková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 35.08 9.00
3 Košťálová, Horáková, Syrovcová, Raušová Košťálová, Horáková, Syrovcová, Raušová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 35.19 8.00
4 Janovská, Smolíková, Smolíková, Svačinová Janovská, Smolíková, Smolíková, Svačinová AC Pardubice AAC Pardubice A 3 35.24 7.00
5 Urbánková, Zavřelová, Vašáková, Chaloupková Urbánková, Zavřelová, Vašáková, Chaloupková AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 35.96 5.00
6 Zemanová, Dostálová, Marková, Adamcová Zemanová, Dostálová, Marková, Adamcová AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 36.95 2.00
7 Blažková, Kysilková, Sekotová, Slonková Blažková, Kysilková, Sekotová, Slonková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 37.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rambousková, Vorlíčková, Rozinková, Mohoutová Rambousková, Vorlíčková, Rozinková, Mohoutová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 35.80 6.00
2 Kožíšková, Mervartová, Peřinová, Zemánková Kožíšková, Mervartová, Peřinová, Zemánková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 36.78 4.00
3 Brožová, Pitterová, Vyňuchalová, Zemková Brožová, Pitterová, Vyňuchalová, Zemková AC Pardubice AAC Pardubice A 6 36.93 3.00
4 Bartoníčková, Křehlová, Tichá, Skřivánková Bartoníčková, Křehlová, Tichá, Skřivánková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 37.12 1.00
5 Kmentová, Sládková, Urbánková, Červinková Kmentová, Sládková, Urbánková, Červinková AC Pardubice AAC Pardubice A 3 37.89
6 Burkoňová, Manychová, Nováková, Štědrá Burkoňová, Manychová, Nováková, Štědrá AC Pardubice BAC Pardubice B 4 37.94
7 Škapová, Jezdinová, Čonková, Chalupová Škapová, Jezdinová, Čonková, Chalupová AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 40.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grbavčicová, Drášilová, Machartová, Kollárovičová Grbavčicová, Drášilová, Machartová, Kollárovičová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 34.97 11.00
2 Červeňáková, Letochová, Růžičková, Vítková Červeňáková, Letochová, Růžičková, Vítková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 35.08 9.00
3 Košťálová, Horáková, Syrovcová, Raušová Košťálová, Horáková, Syrovcová, Raušová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 35.19 8.00
4 Janovská, Smolíková, Smolíková, Svačinová Janovská, Smolíková, Smolíková, Svačinová AC Pardubice AAC Pardubice A 3 35.24 7.00
5 Rambousková, Vorlíčková, Rozinková, Mohoutová Rambousková, Vorlíčková, Rozinková, Mohoutová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. AŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 35.80 6.00
6 Urbánková, Zavřelová, Vašáková, Chaloupková Urbánková, Zavřelová, Vašáková, Chaloupková AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 35.96 5.00
7 Kožíšková, Mervartová, Peřinová, Zemánková Kožíšková, Mervartová, Peřinová, Zemánková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 36.78 4.00
8 Brožová, Pitterová, Vyňuchalová, Zemková Brožová, Pitterová, Vyňuchalová, Zemková AC Pardubice AAC Pardubice A 6 36.93 3.00
9 Zemanová, Dostálová, Marková, Adamcová Zemanová, Dostálová, Marková, Adamcová AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 36.95 2.00
10 Bartoníčková, Křehlová, Tichá, Skřivánková Bartoníčková, Křehlová, Tichá, Skřivánková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. BŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 37.12 1.00
11 Kmentová, Sládková, Urbánková, Červinková Kmentová, Sládková, Urbánková, Červinková AC Pardubice AAC Pardubice A 3 37.89
12 Burkoňová, Manychová, Nováková, Štědrá Burkoňová, Manychová, Nováková, Štědrá AC Pardubice BAC Pardubice B 4 37.94
13 Blažková, Kysilková, Sekotová, Slonková Blažková, Kysilková, Sekotová, Slonková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 37.99
14 Škapová, Jezdinová, Čonková, Chalupová Škapová, Jezdinová, Čonková, Chalupová AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 40.13