výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev přípravek, sk. A

Pardubice (5. 6. 2019)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 5.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BalekTomáš Balek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:57.59 545.00
2 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:57.70 543.00
3 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 16 1:58.74 527.00
4 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 1:59.38 518.00
5 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 26 2:05.96 424.00
6 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:08.19 395.00
7 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23 2:08.95 385.00
8 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:09.44 379.00
9 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:11.92 347.00
10 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:12.69 338.00
11 Šimon JanešŠimon Janeš 10 AC PardubiceAC Pardubice 15 2:14.38 318.00
12 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:15.22 308.00
13 Václav HorákVáclav Horák 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:15.36 306.00
14 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:17.09 286.00
15 Adam ChovanecAdam Chovanec 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:19.38 261.00
16 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek 08 AC PardubiceAC Pardubice 25 2:21.10 243.00
17 Karel KohoutKarel Kohout 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:21.20 242.00
18 Patrik HorákPatrik Horák 09 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:21.94 234.00
19 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27 2:24.23 211.00
20 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:25.31 201.00
21 Adam KopřivaAdam Kopřiva 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 2:25.40 200.00
22 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 28 2:28.04 176.00
23 Matěj KadlecMatěj Kadlec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:30.27 156.00
24 Jakub KosinaJakub Kosina 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24 2:31.73 144.00
25 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:32.98 134.00
26 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:39.42 88.00
27 Vojtěch HejslVojtěch Hejsl 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:59.91 4.00
Lukáš KopejtkoLukáš Kopejtko 09 AC PardubiceAC Pardubice 21 DNS
Celkem 28 závodníků
Běh 02 (st, 5.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 23 1:59.43 517.00
2 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 19 2:02.13 478.00
3 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 20 2:02.32 475.00
4 Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:07.72 401.00
5 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:10.52 365.00
6 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:13.53 328.00
7 Jakub PanušJakub Panuš 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:14.51 316.00
8 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 AC PardubiceAC Pardubice 22 2:15.10 309.00
9 Martin PetrMartin Petr 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:16.94 288.00
10 Jiří SchejbalJiří Schejbal 09 AC PardubiceAC Pardubice 17 2:17.25 285.00
11 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:18.29 273.00
12 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 24 2:19.58 259.00
13 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:19.62 259.00
14 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:20.59 248.00
15 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:21.95 234.00
16 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:22.49 229.00
17 Jiří StříteskýJiří Stříteský 08 AC PardubiceAC Pardubice 21 2:23.26 221.00
18 Lukáš LemperaLukáš Lempera 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:24.86 205.00
19 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:24.93 205.00
20 Mikuláš ZítaMikuláš Zíta 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27 2:27.09 184.00
21 Tomáš VolnýTomáš Volný 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:34.04 126.00
22 Adam SlovákAdam Slovák 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:34.65 121.00
23 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:38.64 93.00
24 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:39.19 89.00
25 Adam MackoAdam Macko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:43.00 66.00
Daniel RýznerDaniel Rýzner 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 DNS
Štěpán PlaskoňŠtěpán Plaskoň 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 DNS
Celkem 27 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BalekTomáš Balek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:57.59 545.00
2 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:57.70 543.00
3 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 16 1:58.74 527.00
4 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 1:59.38 518.00
5 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 23 1:59.43 517.00
6 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 19 2:02.13 478.00
7 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 20 2:02.32 475.00
8 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 26 2:05.96 424.00
9 Patrik LazarákPatrik Lazarák 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:07.72 401.00
10 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:08.19 395.00
11 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23 2:08.95 385.00
12 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:09.44 379.00
13 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:10.52 365.00
14 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:11.92 347.00
15 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:12.69 338.00
16 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:13.53 328.00
17 Šimon JanešŠimon Janeš 10 AC PardubiceAC Pardubice 15 2:14.38 318.00
18 Jakub PanušJakub Panuš 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:14.51 316.00
19 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 AC PardubiceAC Pardubice 22 2:15.10 309.00
20 Martin KopeckýMartin Kopecký 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:15.22 308.00
21 Václav HorákVáclav Horák 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:15.36 306.00
22 Martin PetrMartin Petr 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:16.94 288.00
23 Jakub BartošJakub Bartoš 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:17.09 286.00
24 Jiří SchejbalJiří Schejbal 09 AC PardubiceAC Pardubice 17 2:17.25 285.00
25 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:18.29 273.00
26 Adam ChovanecAdam Chovanec 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:19.38 261.00
27 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 24 2:19.58 259.00
28 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:19.62 259.00
29 Marek RuferMarek Rufer 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:20.59 248.00
30 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek 08 AC PardubiceAC Pardubice 25 2:21.10 243.00
31 Karel KohoutKarel Kohout 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 19 2:21.20 242.00
32 Patrik HorákPatrik Horák 09 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:21.94 234.00
33 Tomáš RezlerTomáš Rezler 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:21.95 234.00
34 Tomáš ZámečníkTomáš Zámečník 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:22.49 229.00
35 Jiří StříteskýJiří Stříteský 08 AC PardubiceAC Pardubice 21 2:23.26 221.00
36 Matouš KubecMatouš Kubec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27 2:24.23 211.00
37 Lukáš LemperaLukáš Lempera 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:24.86 205.00
38 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:24.93 205.00
39 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:25.31 201.00
40 Adam KopřivaAdam Kopřiva 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 2:25.40 200.00
41 Mikuláš ZítaMikuláš Zíta 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27 2:27.09 184.00
42 Šimon KůrkaŠimon Kůrka 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 28 2:28.04 176.00
43 Matěj KadlecMatěj Kadlec 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:30.27 156.00
44 Jakub KosinaJakub Kosina 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24 2:31.73 144.00
45 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:32.98 134.00
46 Tomáš VolnýTomáš Volný 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:34.04 126.00
47 Adam SlovákAdam Slovák 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:34.65 121.00
48 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:38.64 93.00
49 Adam PtáčekAdam Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:39.19 89.00
50 Tomáš BorýsekTomáš Borýsek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:39.42 88.00
51 Adam MackoAdam Macko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:43.00 66.00
52 Vojtěch HejslVojtěch Hejsl 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:59.91 4.00
Lukáš KopejtkoLukáš Kopejtko 09 AC PardubiceAC Pardubice 21 DNS
Daniel RýznerDaniel Rýzner 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 DNS
Štěpán PlaskoňŠtěpán Plaskoň 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 5.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 28 2:00.68 499.00
2 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:06.12 422.00
3 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 27 2:10.27 368.00
4 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:15.97 299.00
5 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 23 2:16.91 288.00
6 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:18.83 267.00
7 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:18.93 266.00
8 Vanesa JandourkováVanesa Jandourková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24 2:19.88 256.00
9 Nicole BeňušováNicole Beňušová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:21.64 237.00
10 Mariana JaráMariana Jará 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 25 2:25.26 201.00
11 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:26.47 190.00
12 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:27.36 182.00
13 Monika HepnarováMonika Hepnarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:30.24 156.00
14 Michaela ČapounováMichaela Čapounová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:30.69 153.00
15 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:32.47 138.00
16 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:32.79 136.00
17 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:33.37 131.00
18 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 18 2:35.81 113.00
19 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:36.01 111.00
20 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 22 2:36.69 106.00
21 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:36.81 105.00
22 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:38.09 97.00
23 Nikita HolušováNikita Holušová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:38.27 95.00
24 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:38.51 94.00
25 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:44.61 57.00
26 Viktorie ExlerováViktorie Exlerová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:46.12 49.00
27 Anastasija FadejevaAnastasija Fadejeva 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:46.22 49.00
28 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:48.34 39.00
Celkem 28 závodníků
Běh 02 (st, 5.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie LorencováLucie Lorencová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:07.14 409.00
2 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:07.86 399.00
3 Sára NečasováSára Nečasová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:09.70 375.00
4 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 16 2:12.10 345.00
5 Natálie ModlíkováNatálie Modlíková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:16.80 290.00
6 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:17.75 279.00
7 Alžběta KuřováAlžběta Kuřová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:17.90 277.00
8 Pavla LukáškováPavla Lukášková 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:17.99 276.00
9 Michaela Anna StefanuMichaela Anna Stefanu 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:18.17 274.00
10 Marie RakováMarie Raková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:18.61 270.00
11 Sára NečkováSára Nečková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:26.89 186.00
12 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 24 2:28.98 167.00
13 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:29.50 163.00
14 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:30.39 155.00
15 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:31.90 143.00
16 Natálie LopatováNatálie Lopatová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:32.43 138.00
17 Andrea VančurováAndrea Vančurová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:33.18 132.00
18 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:35.72 113.00
19 Elen ProcházkováElen Procházková 09 AC PardubiceAC Pardubice 15 2:37.15 103.00
20 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:37.95 97.00
21 Lucie PapežováLucie Papežová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:38.74 92.00
22 Zuzana ZelinkováZuzana Zelinková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27 2:39.34 88.00
23 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC PardubiceAC Pardubice 21 2:41.65 74.00
24 Anna MeclováAnna Meclová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:47.65 42.00
Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 17 DNS
Viktorie UttendorfskáViktorie Uttendorfská 08 AC PardubiceAC Pardubice 23 DNS
Aneta ŠťastníkováAneta Šťastníková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 DNS
Celkem 27 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 28 2:00.68 499.00
2 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:06.12 422.00
3 Lucie LorencováLucie Lorencová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:07.14 409.00
4 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:07.86 399.00
5 Sára NečasováSára Nečasová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:09.70 375.00
6 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 27 2:10.27 368.00
7 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 16 2:12.10 345.00
8 Justýna BláhováJustýna Bláhová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:15.97 299.00
9 Natálie ModlíkováNatálie Modlíková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:16.80 290.00
10 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 23 2:16.91 288.00
11 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:17.75 279.00
12 Alžběta KuřováAlžběta Kuřová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:17.90 277.00
13 Pavla LukáškováPavla Lukášková 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:17.99 276.00
14 Michaela Anna StefanuMichaela Anna Stefanu 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:18.17 274.00
15 Marie RakováMarie Raková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 2:18.61 270.00
16 Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:18.83 267.00
17 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:18.93 266.00
18 Vanesa JandourkováVanesa Jandourková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24 2:19.88 256.00
19 Nicole BeňušováNicole Beňušová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:21.64 237.00
20 Mariana JaráMariana Jará 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 25 2:25.26 201.00
21 Anna Marie DoubkováAnna Marie Doubková 08 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:26.47 190.00
22 Sára NečkováSára Nečková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:26.89 186.00
23 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21 2:27.36 182.00
24 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 24 2:28.98 167.00
25 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:29.50 163.00
26 Monika HepnarováMonika Hepnarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:30.24 156.00
27 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:30.39 155.00
28 Michaela ČapounováMichaela Čapounová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:30.69 153.00
29 Nella Kate OyeyiolaNella Kate Oyeyiola 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:31.90 143.00
30 Natálie LopatováNatálie Lopatová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:32.43 138.00
31 Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:32.47 138.00
32 Nela BubeníčkováNela Bubeníčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:32.79 136.00
33 Andrea VančurováAndrea Vančurová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25 2:33.18 132.00
34 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:33.37 131.00
35 Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:35.72 113.00
36 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 18 2:35.81 113.00
37 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:36.01 111.00
38 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 22 2:36.69 106.00
39 Anna BurianováAnna Burianová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:36.81 105.00
40 Elen ProcházkováElen Procházková 09 AC PardubiceAC Pardubice 15 2:37.15 103.00
41 Stela MošnerováStela Mošnerová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:37.95 97.00
42 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:38.09 97.00
43 Nikita HolušováNikita Holušová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:38.27 95.00
44 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 2:38.51 94.00
45 Lucie PapežováLucie Papežová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 2:38.74 92.00
46 Zuzana ZelinkováZuzana Zelinková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27 2:39.34 88.00
47 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC PardubiceAC Pardubice 21 2:41.65 74.00
48 Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:44.61 57.00
49 Viktorie ExlerováViktorie Exlerová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:46.12 49.00
50 Anastasija FadejevaAnastasija Fadejeva 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 2:46.22 49.00
51 Anna MeclováAnna Meclová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:47.65 42.00
52 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26 2:48.34 39.00
Amálie PůlpánováAmálie Půlpánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 17 DNS
Viktorie UttendorfskáViktorie Uttendorfská 08 AC PardubiceAC Pardubice 23 DNS
Aneta ŠťastníkováAneta Šťastníková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 DNS