Zahajovací závody na „Zlaté dráze“
Cheb (27. 4. 2019)60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 07.23 | ||||||||||||||
2 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 07.35 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 07.73 | ||||||||||||||
4 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 07.88 | ||||||||||||||
5 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 07.90 | ||||||||||||||
6 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 07.91 | ||||||||||||||
7 | Michal BrychMichal Brych | 99 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 07.92 | ||||||||||||||
8 | Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck | 01 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 07.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 07.64 | ||||||||||||||
2 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 08.04 | ||||||||||||||
3 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 08.50 | ||||||||||||||
4 | Jakub VojířJakub Vojíř | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 08.63 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.75 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 07.97 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.17 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.30 | ||||||||||||||
4 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | AK Sokolov | 2 | 08.52 | ||||||||||||||
5 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.56 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.52 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠveňhaJan Šveňha | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 09.30 | ||||||||||||||
3 | Matěj DenkMatěj Denk | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.31 | ||||||||||||||
4 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
5 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 09.50 | ||||||||||||||
6 | Alexandr KulaAlexandr Kula | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.97 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin AustMartin Aust | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.03 | ||||||||||||||
2 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.52 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch MikešVojtěch Mikeš | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.84 | ||||||||||||||
4 | Filip KosFilip Kos | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 10.31 | ||||||||||||||
5 | Šimon StrádalŠimon Strádal | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 10.33 | ||||||||||||||
6 | Daniel NikonovDaniel Nikonov | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 10.40 | ||||||||||||||
Matyáš TůmaMatyáš Tůma | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HanekAdam Hanek | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.62 | ||||||||||||||
2 | Jakub JaneckýJakub Janecký | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.77 | ||||||||||||||
3 | David SýkoraDavid Sýkora | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 09.97 | ||||||||||||||
4 | Josef JandaJosef Janda | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 10.10 | ||||||||||||||
5 | Jan SzalayJan Szalay | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.11 | ||||||||||||||
6 | Matěj MaršíkMatěj Maršík | 07 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 10.98 | ||||||||||||||
Jan MarinčJan Marinč | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Aleš HendrichAleš Hendrich | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský | 03 | AK Sokolov | 7 | 08.13 | ||||||||||||||
2 | Theodor VášaTheodor Váša | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Štěpán DenkŠtěpán Denk | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.79 | ||||||||||||||
4 | David VojířDavid Vojíř | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 09.99 | ||||||||||||||
5 | Antonín BönischAntonín Bönisch | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.68 | ||||||||||||||
6 | Sebastián SrnkaSebastián Srnka | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 10.95 | ||||||||||||||
Adam StehlíkAdam Stehlík | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.79 | ||||||||||||||
2 | Dominik NovotnýDominik Novotný | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.98 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 10.05 | ||||||||||||||
4 | Antonín KordíkAntonín Kordík | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 10.58 | ||||||||||||||
5 | David BlahoutDavid Blahout | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 11.23 | ||||||||||||||
6 | Jakub JarošJakub Jaroš | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 11.36 | ||||||||||||||
7 | Šimon SelberŠimon Selber | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 11.47 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 09 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr TurnerAlexandr Turner | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 10.55 | ||||||||||||||
2 | Lukáš BenediktLukáš Benedikt | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 11.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 11.12 | ||||||||||||||
4 | Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11.16 | ||||||||||||||
5 | Daniel SlachDaniel Slach | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 11.70 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PetrikovičOndřej Petrikovič | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 11.79 | ||||||||||||||
7 | Jakub UhlJakub Uhl | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 11.83 | ||||||||||||||
8 | Jiří ZýkaJiří Zýka | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 12.80 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KubinčanMichal Kubinčan | 12 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 11.30 | ||||||||||||||
2 | Martin HumlMartin Huml | 14 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 13.70 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KrálTomáš Král | 12 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 14.18 | ||||||||||||||
4 | Pavel MajdaPavel Majda | 13 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 15.39 | ||||||||||||||
5 | Oskar KühnOskar Kühn | 13 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 16.04 | ||||||||||||||
6 | Theodor KordíkTheodor Kordík | 13 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 16.25 | ||||||||||||||
Daniel NěmecDaniel Němec | 14 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka | 12 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.23 | ||||||||||||||
2 | Nicole VáclavíkováNicole Václavíková | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.74 | ||||||||||||||
3 | Tereza PoncováTereza Poncová | 99 | AK Sokolov | 8 | 08.88 | ||||||||||||||
4 | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 09.03 | ||||||||||||||
5 | Simona ČeladníkováSimona Čeladníková | 03 | SC Start Karlovy Vary | 7 | 09.07 | ||||||||||||||
Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Klára LochmanováKlára Lochmanová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.43 | ||||||||||||||
2 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.88 | ||||||||||||||
3 | Zuzana VastlováZuzana Vastlová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KrutinováZuzana Krutinová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 09.41 | ||||||||||||||
5 | Karolína DvorskáKarolína Dvorská | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 09.80 | ||||||||||||||
Kristina KůtkováKristina Kůtková | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Valerie HerzováValerie Herzová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JaneckáMichaela Janecká | 04 | AK Sokolov | 8 | 08.42 | ||||||||||||||
2 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.98 | ||||||||||||||
3 | Nikola HekelováNikola Hekelová | 04 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 09.22 | ||||||||||||||
4 | Eliška ČesákováEliška Česáková | 04 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.26 | ||||||||||||||
5 | Natálie HekelováNatálie Hekelová | 04 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 09.70 | ||||||||||||||
6 | Vanessa DerkováVanessa Derková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.75 | ||||||||||||||
7 | Antonie PlavcováAntonie Plavcová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 10.54 | ||||||||||||||
Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.27 | ||||||||||||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.72 | ||||||||||||||
3 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.96 | ||||||||||||||
5 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 09.06 | ||||||||||||||
6 | Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.16 | ||||||||||||||
7 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.23 | ||||||||||||||
8 | Dominika KnápkováDominika Knápková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 09.36 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.54 | ||||||||||||||
2 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
4 | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Nicol GrillováNicol Grillová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 09.52 | ||||||||||||||
6 | Adéla ReichováAdéla Reichová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.54 | ||||||||||||||
7 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 8 | 09.90 | ||||||||||||||
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela FarářováGabriela Farářová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 08.98 | ||||||||||||||
3 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.99 | ||||||||||||||
4 | Lucie JandováLucie Jandová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 09.32 | ||||||||||||||
6 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 09.45 | ||||||||||||||
7 | Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.70 | ||||||||||||||
8 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.74 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
2 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 08.95 | ||||||||||||||
3 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.10 | ||||||||||||||
4 | Kateřina LepšíKateřina Lepší | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 09.46 | ||||||||||||||
5 | Lucie KrálováLucie Králová | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 10.09 | ||||||||||||||
6 | Markéta KrámováMarkéta Krámová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 10.20 | ||||||||||||||
Natálie FišerováNatálie Fišerová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Veronika KoubkováVeronika Koubková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.99 | ||||||||||||||
2 | Eva VokáčováEva Vokáčová | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.68 | ||||||||||||||
3 | Kamila KosováKamila Kosová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.93 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KoubkováKateřina Koubková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.96 | ||||||||||||||
5 | Martina ČervenkováMartina Červenková | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 10.23 | ||||||||||||||
6 | Emma VášováEmma Vášová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 10.76 | ||||||||||||||
7 | Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 11.08 | ||||||||||||||
Klára KohoutováKlára Kohoutová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 09 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 09.69 | ||||||||||||||
2 | Michaela KastlováMichaela Kastlová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 10.09 | ||||||||||||||
3 | Daniela LípováDaniela Lípová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 10.18 | ||||||||||||||
4 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 10.28 | ||||||||||||||
5 | Michaela ForejtováMichaela Forejtová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 10.49 | ||||||||||||||
6 | Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 10.68 | ||||||||||||||
7 | Lara SingerováLara Singerová | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 11.38 | ||||||||||||||
8 | Tereza ValečkováTereza Valečková | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 11.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŽabkováMarkéta Žabková | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 09.81 | ||||||||||||||
2 | Vanesa KrýslováVanesa Krýslová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 10.04 | ||||||||||||||
3 | Tereza StaňkováTereza Staňková | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 10.16 | ||||||||||||||
4 | Kristýna DvorskáKristýna Dvorská | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.58 | ||||||||||||||
5 | Vanessa RichterováVanessa Richterová | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 10.86 | ||||||||||||||
6 | Eliška BauerováEliška Bauerová | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 10.98 | ||||||||||||||
7 | Eleonora SingerováEleonora Singerová | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 13.46 | ||||||||||||||
Zuzana CintlováZuzana Cintlová | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka JanákováŠtěpánka Janáková | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11.13 | ||||||||||||||
2 | Anna SlavíkováAnna Slavíková | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 11.70 | ||||||||||||||
3 | Eliška KundrátováEliška Kundrátová | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 12.14 | ||||||||||||||
4 | Adéla SkalováAdéla Skalová | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 12.31 | ||||||||||||||
5 | Mariána KutílkováMariána Kutílková | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 12.38 | ||||||||||||||
6 | Barbora LípováBarbora Lípová | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 12.46 | ||||||||||||||
7 | Eliška HumlováEliška Humlová | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 12.49 | ||||||||||||||
Silvie HedrichováSilvie Hedrichová | 11 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (so, 27.4.2019 - 10:25) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora StaňkováBarbora Staňková | 13 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.27 | ||||||||||||||
2 | Natálie VondrášováNatálie Vondrášová | 13 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 14.86 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KubinčanováKateřina Kubinčanová | 13 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 15.64 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 16.99 | ||||||||||||||
2 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 17.89 | ||||||||||||||
3 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 18.20 | ||||||||||||||
4 | Michal BrychMichal Brych | 99 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 18.69 | ||||||||||||||
5 | Adam BlažekAdam Blažek | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 18.83 | ||||||||||||||
6 | Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck | 01 | SC Start Karlovy Vary | 8 | 18.86 | ||||||||||||||
7 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 18.86 | ||||||||||||||
8 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 19.40 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | AK Sokolov | 6 | 17.86 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 17.92 | ||||||||||||||
3 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 18.37 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský | 03 | AK Sokolov | 3 | 18.92 | ||||||||||||||
5 | Jan CharvátJan Charvát | 02 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 19.06 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. A | 4 | 19.25 | ||||||||||||||
2 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 19.31 | ||||||||||||||
3 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 19.56 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 19.71 | ||||||||||||||
5 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 19.74 | ||||||||||||||
6 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 21.48 | ||||||||||||||
7 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 21.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 19.64 | ||||||||||||||
2 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 20.48 | ||||||||||||||
3 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | AK Sokolov | 8 | 20.73 | ||||||||||||||
4 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 21.71 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠveňhaJan Šveňha | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 22.62 | ||||||||||||||
6 | Matěj DenkMatěj Denk | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 22.73 | ||||||||||||||
7 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 23.67 | ||||||||||||||
Jakub VojířJakub Vojíř | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin AustMartin Aust | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 22.24 | ||||||||||||||
2 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.70 | ||||||||||||||
3 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 23.98 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch MikešVojtěch Mikeš | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 24.07 | ||||||||||||||
5 | Filip KosFilip Kos | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 24.47 | ||||||||||||||
6 | Josef JandaJosef Janda | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 24.92 | ||||||||||||||
7 | Šimon StrádalŠimon Strádal | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 26.58 | ||||||||||||||
Matyáš TůmaMatyáš Tůma | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 22.12 | ||||||||||||||
2 | Adam HanekAdam Hanek | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 23.96 | ||||||||||||||
3 | Štěpán DenkŠtěpán Denk | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 24.48 | ||||||||||||||
4 | Jan SzalayJan Szalay | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 25.86 | ||||||||||||||
Jan MarinčJan Marinč | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Aleš HendrichAleš Hendrich | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hugo MacháčekHugo Macháček | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 25.10 | ||||||||||||||
2 | David VojířDavid Vojíř | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 25.52 | ||||||||||||||
3 | Dominik NovotnýDominik Novotný | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 25.67 | ||||||||||||||
4 | David SýkoraDavid Sýkora | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 26.82 | ||||||||||||||
5 | Antonín BönischAntonín Bönisch | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 27.00 | ||||||||||||||
6 | Antonín KordíkAntonín Kordík | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 28.57 | ||||||||||||||
7 | David BlahoutDavid Blahout | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 31.96 | ||||||||||||||
Adam StehlíkAdam Stehlík | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 19.59 | ||||||||||||||
2 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 19.69 | ||||||||||||||
3 | Nicole VáclavíkováNicole Václavíková | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 21.06 | ||||||||||||||
4 | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 22.41 | ||||||||||||||
Tereza PoncováTereza Poncová | 99 | AK Sokolov | 8 | DNS | |||||||||||||||
Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Klára LochmanováKlára Lochmanová | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 20.25 | ||||||||||||||
2 | Simona ČeladníkováSimona Čeladníková | 03 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 22.30 | ||||||||||||||
3 | Karolína DvorskáKarolína Dvorská | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 22.80 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KrutinováZuzana Krutinová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 23.13 | ||||||||||||||
5 | Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 24.62 | ||||||||||||||
Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Kristina KůtkováKristina Kůtková | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JaneckáMichaela Janecká | 04 | AK Sokolov | 7 | 20.93 | ||||||||||||||
2 | Aneta HradskáAneta Hradská | 04 | AK Sokolov | 8 | 21.34 | ||||||||||||||
3 | Dominika KnápkováDominika Knápková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 22.05 | ||||||||||||||
4 | Nikola HekelováNikola Hekelová | 04 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 22.24 | ||||||||||||||
5 | Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.80 | ||||||||||||||
6 | Natálie HekelováNatálie Hekelová | 04 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 22.96 | ||||||||||||||
7 | Eliška ČesákováEliška Česáková | 04 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 23.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 21.27 | ||||||||||||||
2 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 22.05 | ||||||||||||||
3 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 22.98 | ||||||||||||||
4 | Vanessa DerkováVanessa Derková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 23.65 | ||||||||||||||
5 | Antonie PlavcováAntonie Plavcová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 25.62 | ||||||||||||||
Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Valerie HerzováValerie Herzová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 20.54 | ||||||||||||||
2 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 21.28 | ||||||||||||||
3 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 21.87 | ||||||||||||||
4 | MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 22.18 | ||||||||||||||
5 | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 22.48 | ||||||||||||||
6 | Lucie JandováLucie Jandová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 22.55 | ||||||||||||||
Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 20.77 | ||||||||||||||
2 | Gabriela FarářováGabriela Farářová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 21.22 | ||||||||||||||
3 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 21.56 | ||||||||||||||
4 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 21.64 | ||||||||||||||
5 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 22.20 | ||||||||||||||
6 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 23.13 | ||||||||||||||
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 21.40 | ||||||||||||||
2 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 22.07 | ||||||||||||||
3 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.87 | ||||||||||||||
4 | Eva VokáčováEva Vokáčová | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 23.28 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KoubkováKateřina Koubková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 23.33 | ||||||||||||||
6 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 23.49 | ||||||||||||||
7 | Emma VášováEmma Vášová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 27.39 | ||||||||||||||
Veronika KoubkováVeronika Koubková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 22.43 | ||||||||||||||
2 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 23.21 | ||||||||||||||
3 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 23.77 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 24.31 | ||||||||||||||
5 | Markéta KrámováMarkéta Krámová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 24.43 | ||||||||||||||
6 | Daniela LípováDaniela Lípová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 24.76 | ||||||||||||||
7 | Lucie KrálováLucie Králová | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 24.96 | ||||||||||||||
8 | Alena LehárováAlena Lehárová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 25.96 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 09 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 23.66 | ||||||||||||||
2 | Martina ČervenkováMartina Červenková | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 24.55 | ||||||||||||||
3 | Michaela KastlováMichaela Kastlová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 25.74 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 26.39 | ||||||||||||||
5 | Michaela ForejtováMichaela Forejtová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 26.57 | ||||||||||||||
6 | Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 26.66 | ||||||||||||||
7 | Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 27.67 | ||||||||||||||
Klára KohoutováKlára Kohoutová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (so, 27.4.2019 - 11:50) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŽabkováMarkéta Žabková | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 23.72 | ||||||||||||||
2 | Tereza StaňkováTereza Staňková | 10 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 24.61 | ||||||||||||||
3 | Vanesa KrýslováVanesa Krýslová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 25.12 | ||||||||||||||
4 | Kristýna DvorskáKristýna Dvorská | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 25.91 | ||||||||||||||
5 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 26.42 | ||||||||||||||
6 | Karolína MarkováKarolína Marková | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 27.18 | ||||||||||||||
7 | Vanessa RichterováVanessa Richterová | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 27.32 | ||||||||||||||
8 | Tereza ValečkováTereza Valečková | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 29.15 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | AK Sokolov | 8 | 37.25 | ||||||||||||||
2 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 38.44 | ||||||||||||||
3 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 38.46 | ||||||||||||||
4 | Adam BlažekAdam Blažek | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 39.50 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 40.86 | ||||||||||||||
6 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. A | 6 | 40.93 | ||||||||||||||
7 | Jan CharvátJan Charvát | 02 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 41.96 | ||||||||||||||
8 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 45.01 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 50.82 | ||||||||||||||
2 | Antonín BönischAntonín Bönisch | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 54.00 | ||||||||||||||
Aleš HendrichAleš Hendrich | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 41.44 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 42.53 | ||||||||||||||
3 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 43.90 | ||||||||||||||
4 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 45.93 | ||||||||||||||
5 | Zuzana VastlováZuzana Vastlová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 48.79 | ||||||||||||||
6 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 49.11 | ||||||||||||||
7 | Aneta HradskáAneta Hradská | 04 | AK Sokolov | 8 | 49.62 | ||||||||||||||
8 | Vanessa DerkováVanessa Derková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 52.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 48.03 | ||||||||||||||
2 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 48.44 | ||||||||||||||
3 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 48.64 | ||||||||||||||
4 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 48.88 | ||||||||||||||
5 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 49.29 | ||||||||||||||
6 | Carla BašistováCarla Bašistová | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 52.14 | ||||||||||||||
7 | Kristýna DvorskáKristýna Dvorská | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 57.61 | ||||||||||||||
8 | Karolína MarkováKarolína Marková | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 60.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
500 m - Muži
(so, 27.4.2019 - 11:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 1:10.26 | ||||||||||||||
2 | Michal BurešMichal Bureš | 99 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 1:11.46 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 1:12.60 | ||||||||||||||
4 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 1:15.76 | ||||||||||||||
5 | Roman HanákRoman Hanák | 00 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 1:16.31 | ||||||||||||||
6 | Karel LachoutKarel Lachout | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 1:17.96 | ||||||||||||||
7 | Jakub SurovecJakub Surovec | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 21 | 1:18.69 | ||||||||||||||
8 | Patrik DytrychPatrik Dytrych | 03 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 1:19.56 | ||||||||||||||
9 | Petr KlíčekPetr Klíček | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 14 | 1:20.88 | ||||||||||||||
10 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 20 | 1:22.01 | ||||||||||||||
11 | Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 9 | 1:25.95 | ||||||||||||||
12 | Alexandr KulaAlexandr Kula | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 15 | 1:35.44 | ||||||||||||||
13 | Adam HanekAdam Hanek | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 10 | 1:35.46 | ||||||||||||||
14 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 18 | 1:36.05 | ||||||||||||||
15 | Theodor VášaTheodor Váša | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 23 | 1:37.03 | ||||||||||||||
16 | Hugo MacháčekHugo Macháček | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 16 | 1:39.14 | ||||||||||||||
17 | Jakub JaneckýJakub Janecký | 07 | TJ MDDM Ostrov | 12 | 1:39.31 | ||||||||||||||
18 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 22 | 1:39.85 | ||||||||||||||
19 | Matěj MaršíkMatěj Maršík | 07 | TJ MDDM Ostrov | 17 | 1:48.46 | ||||||||||||||
20 | Šimon SelberŠimon Selber | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 19 | 1:55.39 | ||||||||||||||
Aleš HendrichAleš Hendrich | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Jakub JarošJakub Jaroš | 09 | SKP Union Cheb - z.s. | 13 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
500 m - Ženy
(so, 27.4.2019 - 11:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 1:21.78 | ||||||||||||||
2 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 1:23.46 | ||||||||||||||
3 | Hana ZápotockáHana Zápotocká | 01 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 1:25.88 | ||||||||||||||
4 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 1:27.71 | ||||||||||||||
5 | Hana HyklováHana Hyklová | 01 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 1:29.54 | ||||||||||||||
6 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 14 | 1:32.06 | ||||||||||||||
7 | Kateřina LepšíKateřina Lepší | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 13 | 1:38.76 | ||||||||||||||
8 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 1:38.85 | ||||||||||||||
9 | Kamila KosováKamila Kosová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11 | 1:41.52 | ||||||||||||||
10 | Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 10 | 1:42.37 | ||||||||||||||
11 | Carla BašistováCarla Bašistová | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 1:42.63 | ||||||||||||||
12 | Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 15 | 1:47.56 | ||||||||||||||
13 | Adéla ReichováAdéla Reichová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 16 | 1:47.61 | ||||||||||||||
14 | Alena LehárováAlena Lehárová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 12 | 1:48.13 | ||||||||||||||
Zoe FlamanZoe Flaman | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Natálie FišerováNatálie Fišerová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
4 x 60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaidiš, Petrikovič, Langmaier, Had Vaidiš, Petrikovič, Langmaier, Had | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 27.68 | |||||||||||||||
2 | Šmrha, Vojíř, Kubka, Čada Šmrha, Vojíř, Kubka, Čada | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 32.01 | |||||||||||||||
3 | Aust, Denk, Plaňanský, Šveňha Aust, Denk, Plaňanský, Šveňha | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 35.08 | |||||||||||||||
4 | Jaroš, Kordík, Selber, Sýkora Jaroš, Kordík, Selber, Sýkora | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 42.38 | |||||||||||||||
5 | Slach, Král, Koudelka, Kubinčan Slach, Král, Koudelka, Kubinčan | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 50.50 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotraba, Kurfürst, Škarda, Blažek Kotraba, Kurfürst, Škarda, Blažek | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 30.40 | |||||||||||||||
4 | Ševčenko, Vojíř, Němeček, Denk Ševčenko, Vojíř, Němeček, Denk | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 38.23 | |||||||||||||||
6 | Turner, Petrikovič, Benedikt, Koudelka Turner, Petrikovič, Benedikt, Koudelka | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 42.63 | |||||||||||||||
7 | Uhl, Zýka, Šantrůček, Řeřicha Uhl, Zýka, Šantrůček, Řeřicha | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 47.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 27.4.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Augustová, Burešová, Dušková, Fričová Augustová, Burešová, Dušková, Fričová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 31.79 | |||||||||||||||
2 | Ubryová, Králová, Hrůzová, Hejdová Ubryová, Králová, Hrůzová, Hejdová | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 32.36 | |||||||||||||||
3 | Babyncová, Šebestová, Petrikovičová, Maydlová Babyncová, Šebestová, Petrikovičová, Maydlová | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 32.47 | |||||||||||||||
4 | Peterková, Skalová, Mašková, Farářová Peterková, Skalová, Mašková, Farářová | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 32.69 | |||||||||||||||
5 | Lojdová, Kompitová, Hynková, Šalátová Lojdová, Kompitová, Hynková, Šalátová | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 34.84 | |||||||||||||||
6 | Krýslová, Kosová, Kadlecová, Grillová Krýslová, Kosová, Kadlecová, Grillová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 35.67 | |||||||||||||||
7 | Bašistová, Kosová, Vášová, Reichová Bašistová, Kosová, Vášová, Reichová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 38.55 | |||||||||||||||
Bönischová, Fischbachová, Lichnovská, Trinerová Bönischová, Fischbachová, Lichnovská, Trinerová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čadová, Kapicová, Staňková, Žaludová Čadová, Kapicová, Staňková, Žaludová | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 37.46 | |||||||||||||||
2 | Žabková, Leharová, Lípová, Červenková Žabková, Leharová, Lípová, Červenková | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 38.22 | |||||||||||||||
3 | Fischerová, Forejtová, Marková, Šimáčková Fischerová, Forejtová, Marková, Šimáčková | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 39.72 | |||||||||||||||
4 | Kastlová, Richterová, Vaňkátová, Valečková Kastlová, Richterová, Vaňkátová, Valečková | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 42.54 | |||||||||||||||
5 | Kutílková, Singerová, Janáková, Bauerová Kutílková, Singerová, Janáková, Bauerová | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 43.05 | |||||||||||||||
6 | Humlová, Kundrátová, Lípová, Skalová Humlová, Kundrátová, Lípová, Skalová | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 54.42 | |||||||||||||||
7 | Singerová, Slavíková, Staňková, Vondrášová Singerová, Slavíková, Staňková, Vondrášová | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 57.82 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(so, 27.4.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém ŠmídlVilém Šmídl
TJ MDDM Ostrov |
05 | 17 | 51.25 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3 | 45.25 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 7 | 45.10 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 15 | 42.35 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 1 | 40.75 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Sebastián SrnkaSebastián Srnka
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 14 | 39.40 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 18 | 38.30 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Dominik NovotnýDominik Novotný
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
09 | 12 | 37.15 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Daniel NikonovDaniel Nikonov
SKP Union Cheb - z.s. |
07 | 11 | 36.70 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Vojtěch MikešVojtěch Mikeš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 9 | 33.65 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 10 | 32.50 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Hugo MacháčekHugo Macháček
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
09 | 8 | 31.30 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Filip KosFilip Kos
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 5 | 27.65 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Theodor VášaTheodor Váša
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
09 | 19 | 27.50 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
SKP Union Cheb - z.s. |
09 | 6 | 27.25 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Antonín KordíkAntonín Kordík
SKP Union Cheb - z.s. |
09 | 4 | 26.35 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Daniel SlachDaniel Slach
SKP Union Cheb - z.s. |
11 | 13 | 21.30 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Lukáš BenediktLukáš Benedikt
SKP Union Cheb - z.s. |
10 | 2 | 15.10 | 0.0 | ||||||||||||||
Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM Ostrov |
02 | 20 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(so, 27.4.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM Ostrov |
04 | 6 | 37.40 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Nicol GrillováNicol Grillová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 9 | 35.90 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3 | 33.95 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 4 | 31.00 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 12 | 29.45 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM Ostrov |
06 | 11 | 29.30 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Michaela ForejtováMichaela Forejtová
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 8 | 29.15 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
08 | 17 | 28.85 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM Ostrov |
07 | 10 | 28.50 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb - z.s. |
09 | 7 | 28.20 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 14 | 27.55 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb - z.s. |
08 | 13 | 26.90 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM Ostrov |
07 | 5 | 25.20 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Vanessa RichterováVanessa Richterová
SKP Union Cheb - z.s. |
09 | 19 | 24.35 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
09 | 15 | 21.20 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Adéla ReichováAdéla Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 18 | 17.85 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Carla BašistováCarla Bašistová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
08 | 1 | 17.50 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Lara SingerováLara Singerová
SKP Union Cheb - z.s. |
09 | 16.35 | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Eliška BauerováEliška Bauerová
SKP Union Cheb - z.s. |
10 | 2 | 15.00 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |