výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody na „Zlaté dráze“

Cheb (27. 4. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 16.99
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 17.89
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.20
4 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 18.69
5 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 18.83
6 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 18.86
7 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 18.86
8 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 19.40
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 6 17.86
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 17.92
3 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.37
4 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 03 AK SokolovAK Sokolov 3 18.92
5 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 19.06
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. ATRIATLET Karlovy Vary z.s. A 4 19.25
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.31
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 19.56
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 19.71
5 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 19.74
6 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 21.48
7 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.67
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 19.64
2 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.48
3 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 8 20.73
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.71
5 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.62
6 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.73
7 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.67
Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.24
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.70
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.98
4 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 24.07
5 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.47
6 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.92
7 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 26.58
Matyáš TůmaMatyáš Tůma 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.12
2 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 23.96
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.48
4 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 25.86
Jan MarinčJan Marinč 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.10
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 25.52
3 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 25.67
4 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 26.82
5 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.00
6 Antonín KordíkAntonín Kordík 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 28.57
7 David BlahoutDavid Blahout 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 31.96
Adam StehlíkAdam Stehlík 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 16.99
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 6 17.86
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 17.89
4 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 17.92
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.20
6 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.37
7 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 18.69
8 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 18.83
9 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 18.86
9 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 18.86
11 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 03 AK SokolovAK Sokolov 3 18.92
12 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 19.06
13 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. ATRIATLET Karlovy Vary z.s. A 4 19.25
14 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.31
15 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 19.40
16 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 19.56
17 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 19.64
18 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 19.71
19 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 19.74
20 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.48
21 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 8 20.73
22 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 21.48
23 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.67
24 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.71
25 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.12
26 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.24
27 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.62
28 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.73
29 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.67
30 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.70
31 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 23.96
32 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.98
33 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 24.07
34 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.47
35 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.48
36 Josef JandaJosef Janda 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.92
37 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.10
38 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 25.52
39 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 25.67
40 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 25.86
41 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 26.58
42 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 26.82
43 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.00
44 Antonín KordíkAntonín Kordík 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 28.57
45 David BlahoutDavid Blahout 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 31.96
Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Matyáš TůmaMatyáš Tůma 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Jan MarinčJan Marinč 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Adam StehlíkAdam Stehlík 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 19.59
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 19.69
3 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.06
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.41
Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 8 DNS
Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Klára LochmanováKlára Lochmanová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 20.25
2 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 22.30
3 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.80
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.13
5 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 24.62
Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 7 20.93
2 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 8 21.34
3 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.05
4 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 22.24
5 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.80
6 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.96
7 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 23.44
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.27
2 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.05
3 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 22.98
4 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.65
5 Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 25.62
Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 20.54
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.28
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.87
4 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.18
5 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 22.48
6 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.55
Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.77
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.22
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 21.56
4 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 21.64
5 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.20
6 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 23.13
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNS
Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.40
2 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 22.07
3 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.87
4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.28
5 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.33
6 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 23.49
7 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.39
Veronika KoubkováVeronika Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.43
2 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.21
3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 23.77
4 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.31
5 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 24.43
6 Daniela LípováDaniela Lípová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 24.76
7 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.96
8 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 25.96
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.66
2 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.55
3 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 25.74
4 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 26.39
5 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.57
6 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.66
7 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 27.67
Klára KohoutováKlára Kohoutová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 27.4.2019 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.72
2 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 24.61
3 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.12
4 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 25.91
5 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.42
6 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.18
7 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 27.32
8 Tereza ValečkováTereza Valečková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.15
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 19.59
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 19.69
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 20.25
4 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 20.54
5 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.77
6 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 7 20.93
7 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.06
8 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.22
9 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.27
10 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.28
11 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 8 21.34
12 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.40
13 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 21.56
14 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 21.64
15 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.87
16 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.05
16 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.05
18 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 22.07
19 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.18
20 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.20
21 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 22.24
22 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 22.30
23 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.41
24 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.43
25 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 22.48
26 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.55
27 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.80
27 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.80
29 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.87
30 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.96
31 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 22.98
32 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.13
32 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 23.13
34 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.21
35 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.28
36 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.33
37 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 23.44
38 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 23.49
39 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.65
40 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.66
41 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 23.72
42 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 23.77
43 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.31
44 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 24.43
45 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.55
46 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 24.61
47 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 24.62
48 Daniela LípováDaniela Lípová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 24.76
49 Lucie KrálováLucie Králová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.96
50 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.12
51 Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 25.62
52 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 25.74
53 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 25.91
54 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 25.96
55 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 26.39
56 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.42
57 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.57
58 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.66
59 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.18
60 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 27.32
61 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.39
62 Veronika VaňkátováVeronika Vaňkátová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 27.67
63 Tereza ValečkováTereza Valečková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.15
Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 8 DNS
Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Klára LochmanováKlára Lochmanová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNS
Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DNS
Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNS
Klaudie KohutárováKlaudie Kohutárová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Veronika KoubkováVeronika Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Klára KohoutováKlára Kohoutová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNS