výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody na „Zlaté dráze“

Cheb (27. 4. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 8 37.25
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.44
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 38.46
4 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 39.50
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 40.86
6 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. ATRIATLET Karlovy Vary z.s. A 6 40.93
7 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 41.96
8 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 45.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 50.82
2 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 54.00
Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 8 37.25
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.44
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 38.46
4 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 39.50
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 40.86
6 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. ATRIATLET Karlovy Vary z.s. A 6 40.93
7 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 41.96
8 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 45.01
9 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 50.82
10 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 54.00
Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.4.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 41.44
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 42.53
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 43.90
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.93
5 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 48.79
6 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 49.11
7 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 8 49.62
8 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 52.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 27.4.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 48.03
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 48.44
3 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 48.64
4 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 48.88
5 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 49.29
6 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 52.14
7 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.61
8 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 60.48
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 41.44
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 42.53
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 43.90
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.93
5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 48.03
6 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 48.44
7 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 48.64
8 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 48.79
9 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 48.88
10 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 49.11
11 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 49.29
12 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 8 49.62
13 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 52.14
14 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 52.55
15 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.61
16 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 60.48