výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otevírací závody

Holešov (1. 5. 2019)

60 m - Junioři

(st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.27
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.46
3 27 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.98
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.57
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.72
3 1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.81
4 16 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 07.95
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.42
2 2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.03
30 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci

Žáci 01 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.64
2 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 07.82
3 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.13
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.27
Celkem 4 závodníků
Žáci 02 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.44
2 9 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.53
3 10 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.70
4 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.18
Celkem 4 závodníků
Žáci 03 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.82
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.18
3 3 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.71
29 Petr ZámorskýPetr Zámorský 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 1.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.36
2 33 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.38
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.82
4 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.07
5 7 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.29
6 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.42
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 1.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.96
2 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.16
3 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.24
4 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.51
Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.37
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.51
3 Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.80
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.44
2 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.47
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.56
4 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.60
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.80
6 Ellen MarklováEllen Marklová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.46
2 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.59
3 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.89
4 23 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.91
5 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.33
6 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.50
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.78
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.92
3 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.05
4 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.36
5 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.90
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.47
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.53
3 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.61
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.70
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.02
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.78
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.91
3 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.07
4 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.36
5 17 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.38
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.20
2 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.57
3 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.59
4 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.76
5 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 10.01
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.01
2 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.28
3 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.33
4 29 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.84
Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 05 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.43
2 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.64
3 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 10.25
4 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.33
5 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.73
6 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.77
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.00
Celkem 1 závodníků

150 m - Junioři

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16.69
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.78
3 27 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.13
4 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 19.31
Celkem 4 závodníků

150 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.13
2 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 17.61
3 1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.16
4 16 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 18.68
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.32
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.44
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.76
4 21 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.81
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci

Žáci 01 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 18.82
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 19.11
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 19.60
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 19.71
Celkem 4 závodníků
Žáci 02 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.80
2 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.65
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 23.25
Celkem 3 závodníků

150 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.70
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.38
3 Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.14
Celkem 3 závodníků

150 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.32
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.03
3 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 21.10
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 21.70
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 02 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.11
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.21
3 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.60
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.63
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 22.92
3 17 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 23.02
Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 21.94
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.22
3 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 25.92
Celkem 3 závodníků
Žákyně 03 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.83
2 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.04
3 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.82
4 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 27.01
Celkem 4 závodníků
Žákyně 04 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 21.27
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.69
3 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.82
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 24.12
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 36.10
Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 DNS
6 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků

300 m - Junioři

(st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 35.54
2 27 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 38.34
3 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 40.95
Celkem 3 závodníků

300 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.73
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 38.10
3 1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 38.91
Celkem 3 závodníků
Dorostenci 02 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 37.70
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 38.95
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 40.18
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci

Žáci 01 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 42.16
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 44.14
3 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 45.23
Celkem 3 závodníků
Žáci 02 (st, 1.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 40.56
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 44.66
3 10 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 48.42
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 48.62
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 47.72
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 49.63
3 7 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 50.12
4 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 50.15
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 48.39
2 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 49.77
3 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 49.96
Celkem 3 závodníků

300 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 41.55
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 43.06
Celkem 2 závodníků

300 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.91
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 45.38
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 44.91
Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 2 závodníků

300 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 47.86
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 48.46
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 49.04
4 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 51.95
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 45.41
2 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 51.79
3 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 52.97
4 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 60.66
Celkem 4 závodníků

1000 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 3 2:51.25
Celkem 1 závodníků

1000 m - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:42.31
2 2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:42.44
3 30 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 3:02.78
Celkem 3 závodníků

1000 m - Žáci

(st, 1.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:01.64
2 3 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 3:36.67
29 Petr ZámorskýPetr Zámorský 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků

1000 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 31 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:02.04
Celkem 1 závodníků

1000 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
24 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:06.57
Celkem 1 závodníků

1000 m - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 23 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 3:28.96
2 28 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:31.90
3 17 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 3:49.94
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12 09:27.81
2 1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11:10.45
3 4 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11:18.56
4 15 Jakub SporekJakub Sporek 82 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 14 11:18.76
5 19 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 11:53.26
6 6 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 12:20.86
7 22 Luděk KlapilLuděk Klapil 73 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12:51.30
8 3 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 15 12:51.52
9 8 Jakub HřibJakub Hřib 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 12:59.70
10 27 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13:11.68
11 11 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 16 18:29.02
12 9 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18:30.26
13 33 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18:31.23
14 7 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 18:32.25
15 10 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 18:32.41
16 5 Andrij LomakaAndrij Lomaka 94 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10 18:33.99
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 1.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 23 Petra ŠandováPetra Šandová 73 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 11:38.00
2 31 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12:20.63
3 16 Zuzana OdstrčilíkováZuzana Odstrčilíková 81 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 12:51.04
4 29 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 15:18.26
5 17 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 15:18.30
6 28 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18:31.47
7 20 Monika DaňkováMonika Daňková 74 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 19:45.82
8 21 Jitka GregušováJitka Gregušová 74 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19:45.94
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.19
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.41
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.86
Celkem 3 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 11.18
2 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.88
3 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.10
4 7 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.24
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 03 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.23
2 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.26
3 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.52
Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.15
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.45
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.86
4 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 10.95
5 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.99
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.54
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.64
3 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.12
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 12.14
5 17 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 13.26
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.33
2 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.65
3 29 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.33
4 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 14.33
Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (st, 1.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.33
2 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.72
3 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.62
4 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.82
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.571.591.631.671.691.711.731.751.771.791.811.831.851.871.89
1 6 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 1 1.67 -o-oxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.521.571.611.631.651.671.691.711.731.751.771.791.801.831.851.871.891.91
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3 1.77 -o-xo-oxo-xxo-xo-xxx
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.77 ---o-oxo-o-xxo-xxx
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 1 1.57 oxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.331.391.431.471.511.531.551.571.591.611.631.651.671.691.731.77
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 1.73 -----o-o-o--oxoxoxxx
2 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 2 1.61 ---o---xo-xo-xxx
3 16 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 3 1.43 oxooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.271.331.391.431.471.511.531.551.571.591.59
1 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5 1.59 ---oooo--xxoxxx
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4 1.53 --ooooxo--xxx
3 9 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1 1.47 ooooxxoxxx
4 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 2 1.43 --xooxxx
Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3 NM xxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.281.331.38
1 33 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2 1.33 ooooooxxx
2 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1 1.20 oxooxxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.511.531.56
1 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 1.53 ---oooooxooxxx
2 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 1.51 ---ooxoxxooxoxxx
3 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 1.46 ooooooxoxxx
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 4 1.35 ooooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.46
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3 1.43 -ooooxooxxx
2 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1 1.25 oooxxx
3 Veronika JavorováVeronika Javorová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 1.20 ooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1 1.45 ---o-oooxxx
2 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 3 1.35 ooooooxxx
3 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 1.30 oooxoxoxxx
4 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2 1.20 oooxxx
5 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 6 1.20 oxooxxx
6 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 5 1.10 oxxx
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1 6.76 +0.0 m/s 6.71  -0.26.76  +0.06.48  +0.16.766.49  +1.26.56  +1.16.59  -0.3
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4 6.48 +0.7 m/s 6.45  +1.26.07  +0.36.40  +0.76.45-6.48  +0.76.34  +0.5
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 5.87 +0.3 m/s 5.87  +0.3xx5.87---
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 2 5.74 +0.9 m/s 5.74  +0.95.63  +1.65.57  -0.25.745.63  +0.45.32  +0.75.44  -0.6
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 6.03 +0.2 m/s 5.86  +0.45.77  +0.36.03  +0.26.035.93  +0.95.76  +0.25.43  +0.0
2 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 2 5.68 -1.7 m/s 5.68  -1.75.62  +0.25.52  +0.45.685.56  +0.15.55  -0.35.60  +0.3
3 16 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 3 4.79 -0.1 m/s 4.30  +1.64.79  -0.14.37  +0.14.794.45  +0.84.63  +1.3x
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 7 5.65 +0.9 m/s 5.47  -0.25.57  +0.95.51  -0.45.575.65  +0.95.29  -1.25.47  +0.2
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1 5.56 +1.5 m/s 5.24  +0.75.18  -0.45.32  +0.05.325.14  -0.45.32  +0.55.56  +1.5
3 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3 5.53 -1.0 m/s 4.94  +0.34.46  -0.64.59  -0.84.945.46  -0.45.41  +0.25.53  -1.0
4 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 8 5.27 +1.3 m/s 5.27  +1.35.21  -0.6x5.275.22  +0.0x5.02  +0.3
5 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 6 5.12 +0.2 m/s 4.93  -0.25.12  +0.24.89  -1.05.124.87  +0.7x4.65  -0.1
6 9 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 5 4.71 +0.0 m/s x4.71  +0.04.22  -0.74.71xxx
7 10 Adam KubálekAdam Kubálek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 2 4.32 -0.2 m/s 3.82  +0.53.53  -0.74.28  -1.24.284.30  +0.14.00  +0.84.32  -0.2
3 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4 DNS ---0---
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 6 4.63 -0.3 m/s 4.45  +0.14.40  +0.34.42  +2.74.454.63  -0.3x4.57  +0.0
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 5 4.54 +0.1 m/s x4.54  +0.14.33  +0.04.544.38  -0.64.51  -0.43.75  +0.3
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4 4.35 +0.1 m/s 4.23  +0.2x4.35  +0.14.354.32  +0.8xx
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 2 4.24 +0.5 m/s 4.19  +0.74.21  +0.14.24  +0.54.244.11  +2.73.73  +0.34.12  +0.3
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3 3.80 -0.6 m/s 3.79  -0.7x3.75  +0.03.79x3.80  -0.6x
Jindřich PolákJindřich Polák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 1 NM ---0---
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1 5.08 -0.7 m/s 4.84  -0.65.08  -0.7x5.085.00  +0.9x4.94  +0.8
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 8 5.10 +0.1 m/s 4.88  -0.14.95  -0.75.01  +0.35.015.06  +0.34.91  +0.35.10  +0.1
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 5.03 +0.1 m/s 4.62  -1.45.03  +0.14.81  -0.25.034.64  +1.04.75  +0.54.99  +1.5
3 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 7 4.95 x4.95x4.95x4.57  -0.54.54  +0.1
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 4.79 -0.8 m/s 4.55  -0.4x4.79  -0.84.794.76  +0.94.69  +1.04.10  -0.9
5 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 4.66 +0.0 m/s xx4.63  +0.64.634.45  +0.44.66  +0.04.59  +0.3
6 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 4.55 +0.6 m/s 4.29  +1.1x4.55  +0.64.554.50  +0.54.36  -0.64.54  +0.3
7 Ellen MarklováEllen Marklová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3 4.54 +0.0 m/s 4.05  -0.34.13  -1.24.54  +0.04.544.43  +0.43.85  +1.04.01  +0.3
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 6 4.34 +0.7 m/s 4.17  +0.04.22  -0.14.30  +1.64.304.14  +1.23.83  -0.54.34  +0.7
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5 5.00 -0.4 m/s 5.00  -0.4xx5.004.81  +1.94.87  -0.54.84  -0.6
2 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 6 4.89 +1.3 m/s 4.36  +0.74.44  +1.54.58  -0.44.584.89  +1.34.39  +0.74.70  -1.0
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 7 4.63 +1.4 m/s 4.42  -0.14.63  +1.44.46  +0.54.634.58  +0.7x4.61  -2.4
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 3 4.40 -1.2 m/s 4.19  -0.14.10  +0.94.14  +0.44.194.09  +1.94.13  +1.64.40  -1.2
5 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4 4.02 +1.2 m/s 3.75  +0.83.94  +0.63.75  -0.73.944.02  +1.23.81  +0.53.92  -0.4
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1 3.92 +0.6 m/s 3.79  -0.93.69  -1.03.85  +0.63.853.92  +0.63.89  +0.03.76  +0.4
7 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 3.78 +0.6 m/s 3.37  +0.83.66  -0.63.43  +0.53.66x3.27  +0.33.78  +0.6
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 17 4.57 +1.1 m/s 4.18  +0.44.54  +0.74.39  +1.14.544.11  -0.44.36  +1.54.57  +1.1
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 18 4.56 +1.9 m/s 4.03  +0.74.22  +0.04.56  +1.94.564.11  +0.64.05  +0.24.03  +0.6
3 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 16 4.35 +0.7 m/s 3.92  +0.24.09  +0.74.10  +1.64.104.12  +1.24.08  +0.24.35  +0.7
4 28 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 13 4.18 -0.2 m/s 4.18  -0.24.06  +0.34.09  +1.34.184.03  +0.23.74  -0.43.66  -0.3
5 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 12 4.01 +0.7 m/s 3.30  -0.13.83  +0.34.01  +0.74.013.56  +0.03.20  +0.13.42  +0.4
6 17 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 15 3.82 +0.0 m/s 3.58  -0.13.82  +0.0x3.823.72  -1.0x3.82  +0.4
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 10 3.72 +0.3 m/s 3.56  -0.33.58  +0.73.31  +0.73.583.38  +0.23.68  -0.23.72  +0.3
8 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 9 3.47 +0.4 m/s 3.41  +0.93.47  +0.4x3.47xx3.00  +0.1
9 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 11 3.46 +0.3 m/s 3.29  -0.63.46  +0.33.16  +1.03.460.00.00.0
10 Nikola KarskáNikola Karská
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 3.21 -0.3 m/s 3.21  -0.32.96  +0.73.16  +0.33.210.00.00.0
11 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 5 3.02 -1.0 m/s 3.02  -1.02.94  -1.32.80  +0.93.020.00.00.0
12 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 2 3.02 +0.7 m/s 3.02  +0.7xx3.020.00.00.0
13 29 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 2.98 +0.2 m/s 2.98  +0.22.75  +0.82.80  +0.82.980.00.00.0
14 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 8 2.89 +0.3 m/s 2.89  +0.32.84  +0.82.82  +0.82.890.00.00.0
15 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 2.89 +0.5 m/s x2.89  +0.52.75  +0.62.890.00.00.0
16= Karin RampulováKarin Rampulová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 7 0.00 xxx0.00.00.00.0
16= Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 19 0.00 xxx0.00.00.00.0
Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 14 DNS ---00.00.00.0
Bára NedbalováBára Nedbalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3 DNS ---00.00.00.0
Celkem 19 závodníků